0 oy
361 göst.
Diğer kategorisinde (1,137 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
2 ay önce doğum yaptım hiç kimse bebeğimi gormeye gelmedi eşimin ailesi özellikle nefret ediyorum onlardan şimdi diceksimiz virüs var ortalıkta niye gelmelerini bekliyorsun haklisiniz ilk zamanlar bende öyle diyordum ama sonrasinda hepsinin toplu cemaat şeklinde pikniklere denizlere gittiklerini görünce çok sinir oldum . Bide çoluk çocuk var nasıl oralara gelelim diyen insanlar çoluk çocuk toplanıp oraya buraya gidiyorlar her pazar ne yapayım ben şimdi asıl kendime kiziyorum ben onların herseyine hamilenhalimle bile otobüslerde sürünerek hep gittim aklıma geldikçe deli oluyorum ya 

5 Cevaplar

0 oy
(207 puan) tarafından
Kız valla banada 1 kişi olsun gelmedi sadece karşi komşum geldi ve herkesin bahanesi vrus
-Reklam-
0 oy
(219 puan) tarafından
Aman kız üzüldüğüm şeye bnde eşimin ailesinden nefret ediyorum doğumuma çocuk bakmama gelmesinler istiyorum ama maalesef bizimkilerde Bn doğuma gitmeden orda bulunurlar keşke benimkilerden gelmese  
0 oy
(2,548 puan) tarafından
6 aydir ne kaynana ne de k.peder ne de eşimin kardeşleri görmeye geldi . Şimdi de onlar görmek istiyor ben göstermiyorum.  Boşver eşin de anlamıştır onların ne mal olduğunu . Koy  mesafeni hic degilse bundan sonra canını yakamazlar 
0 oy
(6,831 puan) tarafından
Boşver canım benim de eşimin ailesi gelmedi oğlum 1 yaşına gircek hala gelen giden yok neymiş virüs varmış 

Senin dediğin gbi virüs sanki bi bizim evde var herkes piknikçi geziydı  fıldır fıldır geziyorlar 

Olsun gezsinler 

Benim görümcem hala olarak oğlumu görmedi ama şimdi kendine hamile bende ona gitmicem
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Bundan sonra sende gitmezsin cnm gördüğüne de çocuğun düğününe gelirsiniz artık dersin 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 295 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,119 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 513 göst.
29 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Derya58 (2,365 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 324 göst.
1 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu

382,133 soru

11,441,135 cevap

35,013 kullanıcı

...