0 oy
510 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından

Balkonum küçük çiçek falan sevmem ama sebze ektim inşallah olur sizin var mı öyle aktiviteleriniz :)

14 Cevaplar

0 oy
(2,351 puan) tarafından
Cicegim var 1 tane. 

Ama salatalikla cilrk ekmek istiom saksiya . Ya saksida neler neler yapior insanlar.
tarafından
Ben ektim cnm salatalık saksıya büyüdü maşallah bir 15 güne olur herhalde mahsullerim :))
(31 puan) tarafından
Annem su kabagina bile ekmiş marul falan herşeyi var bende ondan heves ettim
tarafından
Olur kuzum ya bnmki olacak sanırım ;)
(2,351 puan) tarafından
Uarin pazardan alirm bnde :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ablamda var yeşil soğan domates fln minik minik çıkmıştı hep geçen sene 
0 oy
(3,458 puan) tarafından

Benimde çiçeklerim var ama daha balkonumu yeni yıkadım bi balkon düzenlemesi yapacam insaallah uğraşırım orayla doğuma kadar artik :D

0 oy
tarafından

Insallah olur canim.domates salatalik ve biber ektik pazar gunu esimle insallah olur.gecen sene cok heves etmistim ama hamileyken bulantim coktu gozum gormedi bu sene ektik bakalim olucak mi:)

(31 puan) tarafından
Inşallah ya bende çok heveslendim biber patlıcan domates yeşil fasulye ektik bizde bakalım sizde afiyetle yiyin
tarafından
Amin canim.balkonun buyuk mu canim patlican fasulye ekmissin :)
(31 puan) tarafından
Aslında çok küçük:)
tarafından
Insan isteyince kucuk falan bakmiyo dimi.bende saksilarla doldurmak istiyom ama oturuyoruz aksamlari yer kalmaz :)
0 oy
(2,032 puan) tarafından

Evet cnm benimde var esimde bende cok merakliyiz soğan sarimsak domates çilek biber salatalik ektik cnm bazilarini yemeye basladik bile:D

(31 puan) tarafından
Çilek oluyor mu birde zahmetli mi buarada güzel günlerde yiyin
(2,032 puan) tarafından
Tesekkür ederim cnm evet oluyor cnm cikti bile.kizarsin sana resim atarim
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Benım balkonum botanık gibi cicekte var maydanozda yesıl soganda.
(31 puan) tarafından
Ne guzel ozaman büyük balkonunuz
(8,328 puan) tarafından
Yoo aslında cokda büyük sayılmaz mutfak balkonum kaktüslerim çok onları azaltıcam bebekte gelecek ılgılenmem zor olabılır.yıkanıp tekrar düzrnlicem de bakalım ne zaman olursa
0 oy
tarafından
Bnm evim müstakil cnm ama öyle ekecek yerim çok az di o yüzden saksılara ektim salataliklarim çok ta güzel büyüdü şimdilik bakalım ne olack yeşil fasulye biber de ektim şimdilik büyüdü çok şükür baya:)
(31 puan) tarafından
Yeşil fasulye için sopa falan mi yapacaksınız yoksa ip mi tırmanması için güzel günlerde yiyin
tarafından
Evet cnm ip bağladık biz :)
0 oy
(62 puan) tarafından
annem balkonaa kasada domatess biber ekti bende bu sene koyden.cilek getirip ekicemm :) 
0 oy
(2,590 puan) tarafından

Biber domates salatalik ektim:)geçen senede ekmistim yemesi ayri bi tatli oluyo:)

0 oy
(55 puan) tarafından
Behde geçen yıl ektim ama saksı olunca toprak az olulor yetmiyor 1 2 üründen sonra soluyor
0 oy
(2,840 puan) tarafından

Bende baby salatalik ceri domates biber filanmi eksem diyorum taze taze yemeyeee :)) ayyyy ne guzel olurdu cilekde olabilir <3

0 oy
(1,064 puan) tarafından
Bende cicek bocek sevmiyorum gecen yil çilek ywsil sogan maydonoz marul ekmistim cok guzel olmstu simdi cocuk oldu bise yapamiyorum 
0 oy
(300 puan) tarafından
Benim de çok hevesim var bayiliyorum öyle şeylere şimdilik sadece taze soğan ektim gidip gelip seviyorum ama saolsun kızım halletmiş saksiyi düşürmüş topraklar balkonun yüzünde :)
0 oy
tarafından
Benim fesleğenim, kasımpatım, biberiyem, papatyam ve bir de ismini bilmediğim güzel bir çiçeğim daha var. Onlara baktıkça huzur doluyorum. Bir de havalar ısınsa tam bir balkon keyfi olacak. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 134 göst.
1 Mayıs 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Fatmaaa (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 152 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 113 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Eslemmm (1,230 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.