0 oy
631 göst.
Aile kategorisinde (909 puan) tarafından
Bir keresinde oğlum çok ama çok hastaydı sırtından sıvı alacağız masada ölebilir dediler 30 gunluktu o kadar ağladım ki ölecek sandım o bile beni yıktı öldürdü sonra uzun zorlu bir yoldan geçtik adaklik koyun kestik ardadasin kızı ölmüş onun acısını çok iyi anlıyorum başı sağolsun başımız sağolsun :(

10 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Rabbım. Öbür dünyada şefaatçi eylesin inşallah annesine De peygamber sabrı versin  çok zor :(
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından

içim çok kötü olduya bugün hep vefat haberleri aldık ben şimdi dün balkondan düşen bebek için yasin okuycam dua da ediyorum inşAllah şifa bulur Rabbim ailesine bağışlasın inşAllah:'(

0 oy
(671 puan) tarafından
Bi çocuğumuzu daha ihmal uğruna kaybettik önlem alınabilirmiydi evet alınabilirdi zaten anlamıyorum bu hastalığın belirtisi varsa nasıl eve gönderirler 
0 oy
tarafından

Aiyy :( böyle şeyler okuyunca 1ay zor kendime geliyorum yemin ederim çok çok zor durum evlat acısı:(

0 oy
(5,376 puan) tarafından

Kuzum inan yazcak bşy bulamıyom ama acısını içten yüreğimden hissediyorum yaşamayan tabiki bilmez kimseye de yaşatmasın Rabbim sabır versin Allahım off off içim acıyo :'(

0 oy
(14,079 puan) tarafından

ALLAH o annemize sabır versin inşaallah öbür dünyada kavuşsunlar melek oldu :'(

Acımiz büyük birer fatiha okuyalım lütfen ☹
Okuyan yorum altına yazsın ⚘⚘
tarafından
Okudum :'(
0 oy
tarafından
Çok çok iyi anlıyorum bende. Kizim nefessiz kaldığı zaman elleri iyle avucuma düştüğü zaman ciğerim yandı kalbim sokuldu . 

Eşim beni sarstı neyseki kayın pederim bizdeydi de geldi yavruma kalp masajı yaptı yavrum nefes almaya başladı.  O kadar acı bi durum ki gerçekten yasayan bilir.

Kizim çok fazla tıkanma sorunu yaşıyordu süt içerken aniden tıkanıyordu.. 

Bi anne yavrunu emzirmek istemez mi? Ben istemedim kizim beni emsin istemedim ya emdiği zaman tikanirda yanimda kimse yoksa Allah korusun kaybedersem duygusu var ya öldürüyordu beni . Korka korka ben buyurdum kızımı.  Her emzirdigimde ciğerim parçalandı korkudan. 

Hiç bir anneyi Allah yavrusuyla sınamasın 
0 oy
tarafından

Rabbim hiç bir anneye evlat acısı yaşatmasın inşallah :(

0 oy
(161 puan) tarafından
O haberi nerde okudunuz 
(909 puan) tarafından
Canım haber değil burda arkadaş kızım melek oldu diye post paylasmisti
(161 puan) tarafından
Ay okudum suan cok kotuyum biz böyle olduysak o anneyi asla düşünemiyorum bile Rabbim kimseyi evladiyla sinamasin Rabbim bizim ömrümüzden alsın evlatlarımızın ömrüne versin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 265 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Semabulut (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 393 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Semabulut (4 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 367 göst.
0 oy
15 cevap 535 göst.
30 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Nazeymen (20 puan) tarafından soruldu