0 oy
604 göst.
Diğer kategorisinde (1,220 puan) tarafından
oglum 1 yaşında sacini kestirmek istiyoruz ama esim ben keserim dedi bende güvenemedim berber cagir eve dedim sonra kendi makinasi ile kesmeye çalıştık makina nere degse kafayı ora çevirdi sonra sarji bitti kesemedim berber gelirse korkcak kestirmez ki siz nasil kestiniz cok korktumu oglunuz

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kendim kestim hic berbere goturmedik canim makineyle
(1,220 puan) tarafından
tam mi kazıdınız 0 mi kestiniz
-Reklam-
0 oy
tarafından
6 aylıktan beri keseriz bazen eşim bazen de ben kesiyorum makinayla
0 oy
(10,069 puan) tarafından
valla korkuyolar canim kafasini tutuyosun mecbur oyle tutmadan kendi kendine birakirsaniz kesemezsiniz
(1,220 puan) tarafından
korkuyor zaten sicaktan bunaldi saçı uzadi
(10,069 puan) tarafından
Işte ister istemez korkup agliyolar canim. Esimin yegenininkini kestiler mama sandalyesine oturtup şu plastiklerden. Valla kendini yirtti ama biri ellerini tuttu biri kafasini sabitledi. Yani olmuyo başka turlu. Kuaforde olsa kafasini tut diyo sana
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Ilk biz makinayka evde 2 aylikken kazittik pekte yapamdik her ay babasiyla kuafore goturuyoruz guzel oluyo gekincede hemen banyo yaptiriyom biz yapamiyoruz olede uzayip gidiyo.sicak biyandan da
0 oy
tarafından
5 aylikken kestik hic korkmadi 6 aylik saci uzuadai bile
0 oy
(2,692 puan) tarafından
İlk 7 günlükken kestik saçını evde makineyle kesti babası. Ondan sonra da ara ara hep keser. Bir sıkıntı yaşamadık elhamdülillah. 
0 oy
tarafından
7 aylık oğlumun saçını eşimle beraber kestik cumartesi günü. Ben kafasını tuttum eşim hızlıca kesti hemen bizim oğlan da makine nereye gitse oraya bakmak istedi ama ben tuttum kafasını öbür türlü kesmek çok zor. Eline oyuncak verdik başlarda ağlamadı uykusu vardı zaten sonra sıkıldı ağladı hemen bitip banyo yaptırıp uyuttum
(1,220 puan) tarafından
bizde öyle yapalim ozamn kndmz keselim
tarafından
Evet canım sen eline oyuncak ver boynuna yazma kumaş gibi bişey dolayı dökülen saçlar omzunu rahatsız eder huylanır çocuk. Kafasını da tut eşin kessin hatta ilgisini çekecekse balkona çıkarın yola ağaçlara bakarken hızlıca kesersiniz.
0 oy
tarafından

Canım ben oğlumun saçını kendim kestim dediğin gibi makinenin sarzi yoktu bitti bende doldurup tekrar devam ettim eşimi görüntülü aradım telefonu oğluma verdim önce uzun başlıkla kısalttim sonra kalanları kisayla kestim tamamen kalanı da permatikle sıfıra vurdum iyice ilk kez yaptım eşimde helal olsun sana dedi :D

(1,220 puan) tarafından
permatikmi iyi cesaret
tarafından
Bir çizik bile olmadı şükür babası oyaladı görüntülü konuşrken bende hallettim
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Canım benim oğlum da 1 yaşında  saçını keseceğimiz  zaman duşa soktuk ben oglumu yıkarken babası kesti Kendi makinesiyle eğlenceli oldu yani. Sıcak havalarda tavsiye ederim
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Kirkliyken kestim ben makine ile hic hissetmedi uyuyordu. İkinci kez 1.5 yasında ayni dediğin gibi makine nerdeyse oraya kafayı çevirdi eliyle itti durmadı. Çizgi film açtık tvye bakarken felan eşim.kucağına aldı kafasını tuttu bazen bazen bacağına yatırdı bastırdı tuttu felan öyle çizgi dilme dalarak yavaş yavaş kestik. Berbere gerek yok bence berbere de aynısını yapacak cunku. Bi de virüs zamani bilmediğiniz birini eve sokmuş olacaksınız 
(1,220 puan) tarafından
aynn bende çizgi flim acıp keseyim esimle
(1,126 puan) tarafından
Öyle iyi oluyor başka turlu yok yanı :)
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Babası berbere götürdü kucağına oturttu aynada kendini gördüğü için hiç kıpırdamamış ve ağlamamış
(1,220 puan) tarafından
karar veremedim ya nasil kestirsek kendimiz mi kessek
0 oy
tarafından
Esim kizimin saCini sac kesme makinasiyla aldi evde 10 cm sacla dogdu
(1,220 puan) tarafından
suan oğlum hareketli saçını saga sola çeviriyor korktu sesten
tarafından
Kizimda cok agladi . Biz 3 kere kestik cabuk uzuyor saci daha 15 aylik
0 oy
tarafından
Memlekete geldim abim kesti berberlere taş çıkardi diyebilirim bnm oğlumda usluydu çok şükür
(1,220 puan) tarafından
oglum kafayi saga sola salliyor hep korktum kesmeye
tarafından
Eline seveceği birşey verebilirsin çizgi film izlet yada
0 oy
(4,994 puan) tarafından

18 aylık 5 6 kere kestik saçını hepside eşimin elinden 8-)

0 oy
(360 puan) tarafından
Kendimiz kestik korkmadi hiç babası keserken ben de oğlumla oynadım 
0 oy
(2,634 puan) tarafından
esimin makinesiyle oğlum 5 aylıkken kestik. Beraber oturduk 3 numaraya vurduk çok eğlenceliydi hahhah :D
0 oy
(583 puan) tarafından
Ben yaşına girmeden kestirdim o zaman virüs yoktu ve berbere götürdü babası ve hiç aglamamis tahminen 9 aylık falandı :)
0 oy
tarafından
Makjna ile kendin kes canim vuris oldugundan beri koafore ben bile gitmiyorum herkese sürüyorlar o makinayi 

Bende hep kendim kestim seyrekti diye 3 kez sifira vurdum simdi daha kalin çıkmış 
0 oy
tarafından
Biz jiletle kazıdık hem de 2 kez oğlum 6 aylık 
(1,220 puan) tarafından
ya biz cesaret edemedik ya

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 256 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kizinaasikbiranne (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 70 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ulviye (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 192 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde ptrck (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 372 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu

380,735 soru

11,399,392 cevap

34,926 kullanıcı

...