0 oy
285 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
temizlik yapıyorum kızlar bundan bi hafta önce kaynanama dedim qel işte cocuqa bak bende temizliqi yapayım tmm dedi dediqiylede kaldı 

. görümcem evde on qün izni vardı kadın dedi qörğmcen qelsin tmm dedim oda kaldı kendi evinin temizliqine kalktılar halı cam perde yün hersey baktım qelen qiden yok bende kendi işimi kendim tuttum sadece oqlumun odası kaldı arada eşim yardım ediyordu eşim buqun kaynanamı aramış qelin karıma yardım edin diye kaynanam aradı ben qelemem diye bende dedim ben seni arayıp qel demedim zatn ben halletim işimi önce aqzımı aradı n yapıyon diye bende o arada süt mayalıyordum temizlik yapıyon demi dedi evet dedim sen nerden biliyon oqlunmu söyledi diye oda evet dedi dedi qelince eşime cok kötü patlıcam ben aramıyorm sen n diye arıyorsun beni neden onlara mecbur bırakıyorsun ki demi yani bi kere söyledim ben oda qelmediler 
notu ile kapatıldı: Başlık soruyu kısaca ozetleyici olmalı

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Eşine niye kızıyorsun adam seni düşünmüş ne var bunda 
tarafından
ama ben dedimki birlikte yapalım arama kimseyi zatn bitti n diye arıyor hayır adam akıllı bi ailesi olsa tmm dicem n olduqunu biliyor kendi qötü iş yapmaya yemiyo anasını arıyor
-Reklam-
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Eşin seni düşünmüş iyilik yapmak istemis kıyamamış,ne suçu var eniştenin
tarafından
ama söyledim bir aydır qelen qiden yok kendim yapıyorm ama eşimde ben yardım ederm dedi ama yine anasını aramış ona cok sinir oldum ansına söyledim qelmediler neden üsteliyorsunki
(6,978 puan) tarafından
Eşinde sinirlenmistir senin tek basina yapmana, bence sinirlenip aramıştır niye gelmediniz filan demeye
tarafından
aman yok onlardan qelen hayır qelmesin lanetler
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Eşinle kavgatmeye gerek yok boşuna neden huzurunu bozuyorsun, o seni düşünmüş. Tam tersi teşekkür et ama Bi daha bişey isteme onlardan de. 
tarafından
söyledim zatn söylemessem tmm dicem ama söyledim
0 oy
(1,924 puan) tarafından
Biir başkasından medet umma ikii sinirini niye eşinden çıkartyosun o seni düşünmüş söylemiş.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 217 göst.
26 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde 2801 (544 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 382 göst.
13 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Buket masal (2,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 243 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 262 göst.