0 oy
336 göst.
önce Diğer kategorisinde (2,388 puan) tarafından
Kızlar oncelikle hayirli geceler 

Yegenim 4.sınıfı bitirdi mezuniyetleri olucakti normalde ama ogretmenleri daha sonra iptal etmis haberim yok benim neyse ben gecen pazar sordum ablama cocugun mezuniyeti olucakmı evet olucak persembe gunu gel dedi çarsamba gunu kalktım geldim ama ortada mezuniyet falan yok sadece cocuklar cübbelerini giyip resim cekiliyolar okulda ablama dedim bosuna cagirdin ben zaten bu resimleri telefondanda gorurdum ne diye cagirdin kızım aksamdan beri huzursuz uyuyo bu saatlerde aglayarak uyaniyo kolay beride susmuyo ev sesiyle yankılanıyo hayir yani kalp kırmak istemiyorum tam bayram ustu yoksa kırarsam bir ömür yüzüne bakmıcam 

14 Cevaplar

+6 oy
önce (2,341 puan) tarafından
Ömür boyu yüzüne bakmayıp kadına iyilik yaparsın diyeceğim de onlarda napsın senin gibi birine katlanıyorlar. Allah ailenize sabır versin.
önce (4,694 puan) tarafından
Ay alkışlıyorum
önce (4,886 puan) tarafından
Yazsam bu kadar yazamazdim :)
-Reklam-
0 oy
önce (465 puan) tarafından
Ablanız olarak kardeşini yanında istemiş teyzesi olarak da yiğeninin yanında istemiş 
önce (2,388 puan) tarafından
Tamam istemis olabilir haklı ama olmayan bi şeye cagirdi. Beni bana en basinda okulun bahcesinde eglenceleri olucak dedi ve ben onu bilerek geldim yanımda ufak cocukla bu sıcaklarda
Belki oda geç öğrenmiştir gerilip size söylemeyi unutmuştur şahsım adına konuşuyorum Türkiye'nin en sıcak yerinde yaşayan biri olarak söylüyorum tepki vermezdim söylenmezdimde
Kız 1 aydır biliyomus olmucagini öğretmen sınıf grubuna yazmış ayriyettende veli toplantisinda söylemis benim dün haberim oldu annem söyledi
Olan olmuş anın tadını çıkar
0 oy
önce (18,230 puan) tarafından
Ay ne saçmalıyosun iymisin yaa
Bisey sacmalamiyorum asil siz iyimisiniz
Teyzesi olarak bi gün yanında olmuşsun ne var bu kadar abartacak ben iyim gayet ama senin sinirlerin bozulmuş
Evet teyzesi olarak cagirdi belki haklı ama eşim borç aldı arkadasindan ki mezuniyeti olucak git diye ama ortada olan birsey yok ve cocugum hastaydi bunu ablamda biliyodu ozellikle demistim eger olmicaksa gelmeyim zaten bayrama gelicez ama bana ısrarla okulun bahcesinde eglencesi olucak gel dedi ve ben bu sicakta hasta cocugumla kalktim geldim
Ablan yalnız kalmış olabilir
0 oy
önce (348 puan) tarafından
Teyzesinn okulda olsun ne olcak ki gör diye cegirmis ablan 
0 oy
önce (2,923 puan) tarafından
Çocuk hasta olduğu için sinirlerin bozulmuş senin ondan bu tepkin. Yoksa ablanın yanında olmuşsun yeğeninin yanında olmuşsun nolursa olsun yalnız bırakmamışsın ne güzel öyle düşün. Bende çocuk hasta olunca çok geriliyorum herşeye hemde.  
0 oy
önce (13,322 puan) tarafından
Ay gerçekten çok abartmışın Gitmeyeedin daha iyiymiş 
0 oy
önce (3,722 puan) tarafından
Gerçekten tuhafsiniz iki satir şiir gösterileri olsa kaçırmam ararlar geleceksiniz demi diye oğlum var durmuyor hiç problem değil ben teyzeyim ilk anneliği onlarla tattım annelikten hiç farkı yok teyzeliginde o yüzden tepkine aşırı şaşırdım 
0 oy
önce (1,797 puan) tarafından
Küçük cocukla ben bu sıcak havalarda tören olsada olmasada gitmem yazık günah kendimiz zor dayanıyoruz sıcağa zaten hata senin gelirim demende en başından 
0 oy
önce (436 puan) tarafından
önce tarafından düzenlendi

Ne var yani bu kadar sinirlenecek, o cübbeyi yeğenin üstünde bile görmek bile insanı ne kadar mutlu eder belli ki Annesi de bu mutlu gününde de kardeşi ve teyzesi olarak seni yanında istemişler ama senin tek derdin ortada gösterişli bi kutlama olmaması :angel:

0 oy
önce (8,708 puan) tarafından
Ben ortada kalp kiracak kadar büyük bir olay göremedim. Kutlama olmamış fotoğraf cekinmisler ne güzel keşke her okul böyle yapsa. Gereksiz masraflar için aileleri darlamasalar.
0 oy
önce (343 puan) tarafından
Ablasının da dedikodusunu yapan ah ah 
0 oy
önce (40 puan) tarafından
Yanı bu basit şey için dert ettin kendine pes teyzesin sen yanina gittun ne oldu yani ne olms yaniiii
0 oy
önce (18 puan) tarafından
Abartıya bakarmısın ya bir ömür yüzüne bakmayacakmış Allah ablanızın yardımcısı olsun sizin gibi bir kardeşi olduğu için 
0 oy
önce (2,952 puan) tarafından
Kadın ne güzel düşünmüş seni davet etmiş çağırmış kendi evinde ağırlıyor çok saçma düşünüyorsun gibi geldi bana ya da fazlasıyla agresifsin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 436 göst.
0 oy
1 cevap 152 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde arzu07 (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 354 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde arzu07 (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 385 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Elifcik010101 (407 puan) tarafından soruldu