0 oy
615 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim her konuda annem. Her derdimi sıkıntımı sevincimi her seyi ilk onunla paylaşırım. Kiyafet  alacaksamda ilk onun fikrini alirdim bekarken simdi eşimle alıyoruz.  Hamile olduğumu ilk onunla paylaştım bebegimin cinsiyetini babasindan once onunla paylaştım. 

Tabi esimde destekcim her konuda yardim eder fikir verir ama en degerli varlığım sanırım annem simdi onu daha iyi anlıyorum. Evladini korumak icin kendinden nasıl fedakarlik vermiş kendini nasil geri plana atmış heo bizim icin çabalamış daha uyi anlıyorum. 

En büyük duam rabbim onun yokluğunu bana tattirmasin.

40 Cevaplar

+3 oy
(119,137 puan) tarafından
Kendim anneme anlattim ben unuttum o unutmadi icine atti hastalandi artik en buyuk destekcik ic sesim yani kendim
(48,496 puan) tarafından
cok dogru canim
tarafından
O konuda haklısın bazi seyleri anlatmamak lazim ama insan caresiz kalıyor
-Reklam-
+1 oy
(15,598 puan) tarafından
Ne olursa olsun annem ailem 
+1 oy
(3,750 puan) tarafından
Ailem ve eşim gerisi destek verse ne vermese ne :) 
tarafından
Demi rabbim hic birinin yoklugunu göstermesin
(3,750 puan) tarafından
Amin cümlemizin inşallah canm
+1 oy
(4,889 puan) tarafından
Annem ve kızkardeşim ailem. Ama her derdimi anlatıp onları sıkıntıya sokmam 
tarafından
Benim annem sesimden anlar ne oldugunu ogrenmeden asla teli kapatmaz
(4,889 puan) tarafından
Işte öyle zamanlarda ben annemle konuşmam o gün işim vardı fln derim
+1 oy
(5,491 puan) tarafından
Aynen benim de canım annem. Rabbim başımızdan eksik etmesin. En iyi dostum sırdaşım arkadaşım canım annem.
tarafından
Keske anneler ölümsüz olsa
(5,491 puan) tarafından
Ahhh keşkeeeee
0 oy
(173 puan) tarafından
Evlatlarımdan başka HİÇ KİMSE 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Ailem ve eşim ☺☺☺☺
tarafından
Katılıyorum
0 oy
tarafından

Harfi harfine sana katiliyorum ANNEMMMM<3iyiki var daha cok ihtiyacim var anneme RABBIM eksikligini göstermesin aminnnnn annelerimizi korusun

tarafından
Anneler olumsuz olsa keşke
tarafından
Keskeeeeeeeeeeee
0 oy
(367 puan) tarafından
Babam ve annem bide kardeşlerim. Bilirim ki başıma ne gelırse gelsın ne olursa olsun hep yanımdalar. Rabbim acılarını erken yaşta gösternesin
tarafından
Aynen oyle herkes yuz cevirir ama onlar asla
0 oy
(233 puan) tarafından
Bekarken amcam en büyük destekcim ikinci babamdi öz babamdan daha da sahiplenirdi evlendim en büyük destekcim şimdi eşim 
tarafından
Amca sevgisini asla bilemeyecegim cunku yok ne tesaduf ki oglusumunda amcasi olmayacak
(233 puan) tarafından
Bende de hala yok :)
0 oy
(21 puan) tarafından
annemle eşim babamda varda anne gibi olmaz .evlnince daha iyi anladim kiymetini bacimda yok herseyime iyi kotu annem gelir
tarafından
Babaya her sey anlatilmaz  babalar kızlarını bir farkli sever
0 oy
tarafından

Annem ve Babam <3

0 oy
tarafından

Kocacimm tabiki annemle hep zit fikirdeyiz nedenss:D

tarafından
Evet   :-)))  benim kizlarim bakalim nasil olacak buyuyunce  buse yine biraz fikir aliyo da asel i bilemem  :-)))
(48,496 puan) tarafından
bizde annemle iyiyiz ama gecinemedigimizde oluyo elayla bazen didisiyoruz annem diyo ayni sana benzesin bizim gibi kavga edin diye ☺️☺️ öyle büyük kavgamiz olmuyo ama ama anlasamadigimiz cok oluyo ☺️
tarafından
Ben zit fikirde bile olsam annem nr yapar eder kendi fikrini sevdirir. Ama bu birazda cocukken pek arkadaş canlisi olmadığımdan  kaynaklı  sanirim annemin fikirleriyle buyudum o yuzden de yasitlarimdan hep daha olgun düşündüm ve anlasadim kimseyle
tarafından
Evet aynen   :-))   ben kavga etmem annem saydirir ben oturur dinlerim hic karsilik vermedim bu zamana kadar kirmak istemiyorum melul melul dinliyorum en sonunda kizginligi gecince ee sen ne düşünüyon diyo tam tersini soyluyorum biraz daha kiziyo soyleniyo yine susup dinliyorum en sonunda tamam diyo  :-)))))))))
Elosum kucuk hanimefendi kavga etmez sanmiyorum  ;-))
tarafından
Kiz yok sevip sevmeme konusu degil tabiki annem bi tane ♡♡♡ fikir konusunda diyorum genelde fikirlerimiz uyusmaz
0 oy
tarafından
Eşim canim herseyım de en buyuk destekcım Allah razı olsun 
tarafından
Cumlemizde inşaallah canim
tarafından
Amin canim ❤️
0 oy
(167 puan) tarafından
Cocuklarim ve kaynanam en buyuk destekcim ❤
tarafından
Ay ne guzel ben kaynanama pek bir sey anlatamam
(167 puan) tarafından
Benim en buyuk destekcim kaynanam valla.herseyimi dinler anlar beni.annemden daha anlaysli valla ne yalan soyleyim dert ortagm bnm
0 oy
tarafından
Esim kocisim kizimin babasi
tarafından
Maşaallah canım
0 oy
tarafından
Tek destekçim kayınvalidem ve eşimm ikiside iyi ki varlarr:) 
tarafından
Ne guzel ben pek bir sey anlatamam kaynanama
tarafından
Bnm annem babam yok 22yıl sonra annem babam oldu 10 aylık evlym  eşim ve kayınvalidem bnm içn kayınpederim de çok iyi ama annem başka
0 oy
(920 puan) tarafından

Annemmmmm<3...

tarafından
<3 <3
0 oy
(48,496 puan) tarafından
evlenene kadar ailemdi.simdi esim ☺️ yasam kaynağımda kızım ☺️♥️❤️
tarafından
:):):):)
0 oy
(3,921 puan) tarafından
ANNEM❣.⚘⚘❣❣♥️♥️♥️

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 364 göst.
7 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
140 cevap 1,659 göst.
0 oy
25 cevap 449 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 903 göst.
22 Mart 2021 Diğer kategorisinde Cemrenin mamasi (8,268 puan) tarafından soruldu

378,307 soru

11,323,094 cevap

34,773 kullanıcı

...