0 oy
1,277 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından

Hep eltiden yakinanlar vaarr :D acaba eltisiyle abla kardes gibi olan yokmu. Ben cok seviyorum kendi ablalarimdan hic farki yok. Onun ailesi de sehir disinda benim ailemde. O yuzden cok yakınız. Hep bana destek olur bende olabildigimce ona. Gezeriz beraber biyerlere gideriz. Allah bozmasin insallah :) bu arada 1bucuk yillik evliyim ondan once de 3 yillik nisanlilik surecimiz vardi o zamanda cok yakindikk gorenler ilerde bozulur diyor ama insallah bozulmaz.

19 Cevaplar

0 oy
tarafından

Insallah istisnalardansinizdir belkide ama kaide bozulamaz :D bende oyle umuyordum ama evlendigi gibi ortalik birbirine girdi ne huzur birakti bisi millette bende dedim aman kalsin benden uzak allah a yakin :D

(31 puan) tarafından
Malesef kişilik meselesi :( oyle insanlardan uzak olmak daha iyi
-Reklam-
0 oy
(817 puan) tarafından

Biz 3 eltiyiz uzağız birbirimize anlaşma bakımımdan soğuğuz ama severim yine de kendilerini bi kötülüklerini görmedim iyi günlerinde kötü günlerinde yanlarında olmak isterim daima.

(31 puan) tarafından
Aslinda mesafeli olmak daha iyi bi bakima. Ama bizim evlerimiz cok yakin ve de cok sık görüşüyoruz o yuzden baya yakiniz.
(817 puan) tarafından
Ya bizim evler yakın olsa da mesafeli oöırduk heralde 3 tane soğuk elti nasıl denk geldik bilmem :)
(475 puan) tarafından
Cnm mesafe her zaman iyidir kumanın gemisi yürümüş eltilerin yürümemiş eskilerin dediği herşey önümüze birgün muhakkak geliyo böyle bilir böyle inanıyorum....
0 oy
(12 puan) tarafından

Ben bir eltimi seviyorum diger 3 tanesini hic sevmiyorum ama sevdiğim eltimlede arami bozmaya calisyolarrr

(31 puan) tarafından
Al işte ne kadar fesat dusunuyolar kim bilir
0 oy
(223 puan) tarafından

Olmaz olurmuu benn çooook seviyorum eltimi çünkü özablam oluyoo kendisi:)))

tarafından
Ohannes :D valla iyimis
(223 puan) tarafından
Öyle canım süper bişii
tarafından
Muhakkak ki oyledir :)
(31 puan) tarafından
Hahah supermis bizde ablamla amca gelinleri oluyoruz :) binevi elti sayılırız:D
(223 puan) tarafından
Ne güzel :))
0 oy
tarafından

Benim eltim bitanedir :) bi de burda eltisinden yakinanlara bakiyorum hep kiskancliktan dem vurmuslar. Biri de dememis ben neyim ki beni kiskansin diye. 4 yıldır evliyim hep abla kardes gibiydik. 2 yil once tasindilar o kadar üzüldüm kia gidiyorlar diye. Esimle tartismamda yada canim skkin oldugunda gider kalirim 1 hafta sabaha kadar oturur dedikodu yapariz. 8 ay kadar hamile kalmak icin ugrastm en cok o destek oldu o motive etti hatta en cok o dua etmistir benim icin. Rabbim insallah da bozmaz arkadasligimizi

tarafından
Bendeki elti sende olsa gorurdum buraya yazdiklarini :D
(31 puan) tarafından
Yaa tabiki kisilik meselesi iyisi de var kötüsü de onemli olan insan olmak.. Gercekten kiskananlar da cok var ama yani. Sonuc olarak ayni ailenin icindesin ve ayni konumdasin eşit deger verilmedimi elbet nefis ortaya cikar..
tarafından
Kayinvalidemde kayinpederimde esittir ikimize de.  Belki de bu yzden kiskanclik olmadi hic aramizda. Ama öyle bi insan olsaydi karsimdaki mesafe koyardm zaten kendimi kasmazdm bos yere polemiğe gerginliğe girmezdm
tarafından
Ayni sokaktayiz muhatap bile degilim ama ardimdan habire bisiler soyleyip duruyo ayda yilda denk geliyoruz onda bile mrb mrb ama var bisiler
0 oy
tarafından

Benim henuz eltim yok ama annem eltisiyle cok iyi anlasir abla kardes gibiler. Birbirlerinin dogum zamanlarinda ikisi de cok destek olmustu. Onlari gorunce derdim insallah benimde oyle eltim olur diye

(31 puan) tarafından
Insallah seninde oyle bi eltin olur canimm :)
tarafından
Insallah bakalim
0 oy
tarafından

Daha eltim yok kaynım bizden 5 yas küçük 18 yasinda  okuyor daha var evlenmesine kız arkadaşı var ama hayırlısı görüşmedim daha kızla nişanlandıkları zaman evime gelebilir ama ondan görüşmemin de manası yok :)

(31 puan) tarafından
Insallah iyi biri cikar karsiniza çünkü gercekten cok onemli bisey bence
tarafından
Biz gurbetçiyiz kötü de çıksa uzak olcaz 3-5 sene sonra doğu görevimiz var ailelere uzağız herkese uzağız etkisiz eleman yani elti benim için kimseyi takmıyorum kimseyle de fazla yüz göz olmuyorum böyle iyiyim bana dokunmayan yılan bin yaşasın :)
0 oy
(160 puan) tarafından

Niye bozulsun ki herkes yerini haddini bildikten sonra hicbisey olmaz cnm.

(31 puan) tarafından
Aynen oyle canimm
0 oy
tarafından

adam olsaydi bende severdm esim gil iki kardes ilk ben evlendim o yuzden her halde cok asiri kiskanc. oyle olmasaydi bende severdim bende isterdm ama kiskancligiyla kendini belli etti konusmamak en iyisi :) 

(31 puan) tarafından
Aynen öyle biriyse zarar gelmesin en azindan
tarafından
uzak dursunlar faydasi dokanmayan insanin zarari da dokunmasin mumkumse benim hayat felsefem boyle. bir gozumun diyer gozuma zarari varsa onu bile kor ederim. affedicide degilimdir. bitti gitti iste oh kafam rahat :)
0 oy
(51 puan) tarafından

Bende cok severim ablamdan daha ilgili benim yanimda herzaman 13 yillik oda 15 yillik evli yeni evliyken bana eltilik degil ablalik yapti herseyi o ogretti hep kotu olacak diye bir kanun yok 

(31 puan) tarafından
Aynen ne kadar güzel insallah hep oyle devam eder
0 oy
(137 puan) tarafından

Mənim qaynım bu yaxında vəfat etdi.39 yaşında.eltim və körpəsi indi bizlə qalır. Düzü yola gedirəm.Amma qaynanam fəsad qadın.Məndən ona,ondzn mənə dedi-qodu edir. Aramızı vurmağa çalışır. ((

0 oy
(105 puan) tarafından

Benimde eltimle aram maşallah çok iyi 3 sene oldu evleneli sürekli gelir gideriz benim çocuğum küçük olduğu için genelde o gelir ama allaha çok şükür iyiki benim eltim olmuş abla kardes gibiyiz birlikte gider gezeriz ben hasta oluyum hemen doktora benimle gelir mükemmel bi insan çok seviyorum eltim allah uzun ömür versin 

0 oy
tarafından

maleseff canimmm

0 oy
(247 puan) tarafından

Benim arkadaşımdır eltim :) eşlerimiz arası 1.5 yaş, aynı dönemde çıkmaya başladık, 1 hafta arayla evlendik, şimdi hamileyim diye  sık sık yazar bana falan kankam olur kendisi :) bir de ben böyle gelin, kaynana, elti, görümce gibi konseptleri çok abartı buluyorum sanki öyle olunca anlaşmamak zorundaymış gibi davranıyor bazı insanlar

0 oy
(48 puan) tarafından

Ay valla evlenmeden önce tek düşündüğüm buydu ben çok agresif bi insanım öyle kaynanaymis bilmemneymis kimseye laf söyletmem kendime. Eltimde bir o kadar naif kibar can bi insandır hergun konuşuruz nerdeyse beraber gezeriz yaşlarımız da yakın çok iyi arkadaş olduk çok şükür.

0 oy
(717 puan) tarafından

Elti diyince bile buz kesiyorum hiç sevmem nefret ediyorum hatta ama mecbur bi araya gelince konuşuyoruz eşimin hatrına katlanıyorum hayatimda tanıdığım en kalbi dar insan en baştan beri arkamdan dedikodumu yaptı halbuki bana iyi gelseydi kardes gibi olabilirdik ama soğuttu kendinden burdan yazmaklâ bitmez onun halleri 

0 oy
(4 puan) tarafından

Benim iki eltim var biri kuzenim olur iyi anlaşırım diğer eltimlede aynı iyi anlaşırz abla kardeş gibi

0 oy
(929 puan) tarafından

Valla benim 1 tane eltim var oda Almanyada yeni evlendiler zaten bu yaz gördüm sadece benden 20 yaş büyükte o yüzden pek muhabbetimiz yok kafam rahat o yüzden :)

0 oy
(127 puan) tarafından

Benim eltimde 40 yaşında da devamlı laf sokar bi fesatlık durduk yerede küser hemen 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 1,127 göst.
24 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Yeşilim❤ (6,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 901 göst.
10 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 347 göst.
12 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sevgi semiz (280 puan) tarafından soruldu
+1 oy
54 cevap 923 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu

378,213 soru

11,319,905 cevap

34,765 kullanıcı

...