0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızım 1 yaşına gircek doğum gününde giyebileceğim kıyafetler olmadı bana boydan elbise bile sıkmaya başlamış bayramda da giyebilmem zor bol giyincem artık..kilo vermem lazım her yerden almışım..1.55 boyum 63 kg var ama o bile fazla bana kötü hissediyorum kendimi hiçbir şey olmuyor..emzirirken kilo veren oldu mu? Acil değil ama vermem lazım..nasıl bir yöntem uyguladınız yardımcı olur musunuz?

11 Cevaplar

0 oy
(616 puan) tarafından
Şurada köşede bekliyimm bende 
tarafından
Gerçekten hiçbir şey olmadı ya sinirlerim bozuldu
-Reklam-
0 oy
(48,368 puan) tarafından
emzirirken verdimde ek gidada kalanlari yiye yiye kilo aldim ☺️
tarafından
Çocuğa yedirirken de kaçamak oluyor tabii
(48,368 puan) tarafından
yemiyo gunah çöpe gitmesin diye ben yiyorum cok saglikli beslenir oldum az once corbami ictim yattim ☺️☺️☺️
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Beeeeen 10 aylık Ken sıkı diyet ve spor yaptım 72 73 den 55 indim şuan 59 kg yum ve geri 55 inmek istiyorum aşırı yediğim için 5 ayda 3 4kg cuk aldım 

İşin sırrı az yemek kalori hesabı veee spor 
tarafından
Bünyem alışmış artık..sabah 8 de eşime kahvaltı hazırlıyorum 2 çocuk da kalkıyor o sırada onunla kahvaltı yapamıyorum uykumu da alamıyorum eşim gittikten sonra tekrar biraz uzanıyorum 10dan sonrackahvaltı yapıyorum ama ekmeksiz olmuyor tabi fazla yiyorum tabii..akşam da 8den sonra yiyorum o da ekmekli tabii..spora da zaman olmuyor evde de fazla yapılamıyor çocuklardan
(12,773 puan) tarafından
Valla ben evde yapıyorum cnm  ekmek tamamen kestim makarna olav da yok yediğim oluyor tabi kalori bakmadan yemedim aşka akşam çocuğu uyuyunca  35 dk leslie vs yaptım
Kızım 6.39 kalkar 7 de aşka yatmam bu2daha kahvaltietmeden akşam ettiğim çok oldu
tarafından
Leslie bir kere denedim etkili ama devamlı yapamadım..sürekli yürüyorsun birkaç hareket yapıyorsun biraz da yeme konusunda azaltma yapma lazım sanırım
(12,773 puan) tarafından
Tabi yemeyi kesmeden olmaz leslie 45 dk sonra o pek yaramıyor yürüyüş gerekirse detoks vs ben 3 ay 18 kg verdim böyle şuan gene yapıyorum mesela çok yiyorum makarna lar vs 60 61 oluyorum boğaz  tutuyorum ödem hemen gidiyor 58 59 inşallah bayrama 55 56 olurum
0 oy
(1,113 puan) tarafından
En cok merak ettiğim benimde dpguma 7 hafta kadsr kaldi verebilcekmiyim emzirirken diye cok merak ediyorum ama verenleri gördüm cok yemiyoruz su cok iciyoruz falan diyolar
tarafından
Ekmek şeker pirinçten uzak durun diyorlar ama ekmeksiz de doymuyor gibiyim :)
(1,113 puan) tarafından
Ben suan hamileyim ekmek yemiyorum zaten hic sekeri de 13 yasindan beri kullanmıyorum 17 sene falan oldu ama pirinc makarna falan yiyorum
tarafından
Evde kala kala aldık kiloları veremiyoruz boy da kısa tonton ninelere döncez en sonunda :)
0 oy
tarafından
Ben verdim hamileyken 13kilo aldım şimdi 3 ay oldu doğum yapalı 16 kilo verdim 
tarafından
Zamanında korumak lazımdı o kiloyu..dikkat et ek gıda verirken alma:)
tarafından
Bilmiyorum valla inşallah almam :))
0 oy
(386 puan) tarafından
1.68 boy 71 ile dogum yaptim dogumdan 1 ay sonra 63 kiloydum suan 3 aylik oldu 68 e geri cikmisim :( emzirdigim icin cok acikiyorum napip edip benimde vermem lazim , bir ton kiyafetim var hiçbirini giyemiyorum bende :( calisirken hamileligimde işe yarim saat yuruyerek gidip gelirdim o yuzden cok almadim. Ama simdi tum gun evde ye ic inan cok zor vermek :((
tarafından
Aynen ben de büyük kızı okula yürüyerek götürüyordum yürüyüş yapmış oluyordum ama bu sene vermicem yine evdeyim napocam bilmiyorum
(386 puan) tarafından
Sezaryan dogum yaptim mecbur altinci ayi bekliyorum spor yapmak icin. Bekarken hep ekik cekerdim gobegim dumduzdu simdi taniyamiyorum kendimi , direk 6. Aydan sonra mekik cekmeye basliycam insallah cok ise yariyor
tarafından
Yemek içmeyeyle verilmez sadece sarkar zaten spor da şart ama küçük kızım izin vermez aryık uyuyunca yarım saat de olsa yapıcam
(386 puan) tarafından
Aynen oyle , isimiz zor ama basaracagiz :))
0 oy
tarafından
Banada herkes ayni şeyi dedi ama faydasız ya 
tarafından
Bünye meselesi galiba..bazıları su içse yarıyor ben onlardanım sanırım
0 oy
(151 puan) tarafından
Kizin hareketli değil heraldecanim bir hareketlensin kilo milo kalmıyor valla ben hamile kaldigimda 68 kiloydum hamilelikte 83 oldumve şuan 14 aylik 63e düşmüşüm cok hareketli merak etme yürüsün etsin kalmaz kilon
tarafından
Erşem gircek yaşına yürüyor gibi ama tam değil eöekleöeyi bırakmadı daha..6 yaşında abşası var biraz da o ilgileniyor ben işlerimi yapıyorum..yeme konusunda azaltma yapabilsem verebilirim ama 2 çocuk mecbur yemek yapıyorum eşim geç geliyor yemek yemiyor bazen çocuklarla yiyorum
(151 puan) tarafından
Senin yardımcin da varmış bilemedim canim bende yiyorum ama cok hareket oldugundan veriyorum sürekli
0 oy
(12,851 puan) tarafından
Sanırım bünye ile alakalı canım ben 20 kilo aldım kırkım çıktığında 50 kiloya düştüm şuan 45 kiloyum oğlum 17 aylık hala emiyor artı olarak hiç bir şey yapmıyorum Türk kahvesi her gün içerim metabolizmayı hızlandırıyor sende dene bakalım canım
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Canım boyuna göre kilon fazla. Diyet yap canım zaten kizin büyük. 65ile hamile kaldım 73ile doğuma gittim suan 63 kiloyum  1.65boyundayim 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben cok verdim 75ten 61e düştüm hala gidiyo ü

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 184 göst.
12 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mh. 2606mt (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
22 Ocak 2024 Aile kategorisinde Nrgz (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 731 göst.
5 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umutvari (499 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 109 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (356 puan) tarafından soruldu

377,157 soru

11,287,293 cevap

34,692 kullanıcı

...