0 oy
963 göst.
Aile kategorisinde tarafından
kızlar bugün beni de.li etti  her hafta insan sabah çıkıp gece yarilarina kadar gezer mi ya biktim inanın bu huyundan mesaj attim gec kalma diye inşallah demiş bende anlamam inşallahı 12bucuktan sonra eve girmeye kalkma dedim sıkıntı yok yatacak yer bulurum diyor bende kapıyı her yerinden kitledim eve almiycam ya biktim bu huyundan nasıl düzelecek ki bu böyle  

22 Cevaplar

+1 oy
(370 puan) tarafından
Bizim orda i.t taslıyor derler  valla ne buluyorlar dışarıda anlamıyorum 
tarafından
aynen de öyle canm bende anlamış değilim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Gezen ayak b.ok getirir derler büyükler. 
tarafından
bugün getirecek baklm eğer dedigm saati gecerse
+1 oy
(149 puan) tarafından
Erkek mılletı işte arkadasları ile sagda solda lak lak ederdır. Bırde ınsallah demıs sen yine 12 ye kadar fırsat tq vermıssın bosver kitle kapıyı canm 
tarafından
ya inan gece 2 mi dersin 3 mu dersn ne dersen bi ara topluyo kendini sonea bir daha arkadaslarnn b .kunu yiyecek en sonunda
(149 puan) tarafından
Degısmez canım o degısmez emın ol bu arkadas grubun dan ayrılır eve erken gelir artık oh dersin bı bakmıssın Baska arkadas ortamı takılıyorlar. Bazı erkekler arkadas ları ile takılmayı malesef evıne tercih ediyor sorsan kafa dagıtıyoruz iş stresi zaten yoruyor vs der
tarafından
kesinlikle aynen bunu diyor
0 oy
(2,787 puan) tarafından
Nereye gidiyor ki evli barkli adam bu kadar saat 
tarafından
vallahi bıktım bu arkadaslarndan b.kunu yemekten usanmadı arkadaslarnin
(2,787 puan) tarafından
E peki seninle ya da çocuklar la çalışmadı gi günlerde hiç bir yerlere gitmez mi AVM ya da piknik sahil falan ne biliyim
tarafından
yok çok vakit geçirmez bizimle de
(2,787 puan) tarafından
E ne diye evlenmiş o zaman siz ev başı bekleyin o ** ayağı yemiş gibi gezsin evin yolunu unutsun
tarafından
özel istek ve arzuları icin
0 oy
tarafından
Kiz calismiyor mu hf ici butun gun nere geziyor?
tarafından
hafta ici çalışıyo cumartesi pazar izinli
tarafından
Ben bugunun cmt oldugunu tamamen unutmusum ya afedersin... Eger bu davranisi aliskanlik haline getirdiyse, ailesine wakit ayirmiyor her firsatta surekli disarlardaysa bi ders vermenin zamani gelmis bacim.
tarafından
evet hep böyle

nasıl ders verebilirm ki ?
0 oy
tarafından
Hiç işi gücü yok mu 
tarafından
vaar olmaz mi hafta ici isi olduğu gibi ek isi de var onları yapip gidiyo normalde cumartesi pazar izinli
0 oy
tarafından

Çok merak ediyorum anası bunu sokakta gezerek mi doğurmuş ne bu sokak sevdası hopanın yokmu senin denge.siz herifler nedir sizden çektiğimiz ya 

Senin postundan önce bir kaç tane böyle post okudum cnm sıkıldı k.bkam eşine söyledim ama
tarafından
bende oyle dusunuyorm gezerek doğurmuş kaynana bunu

yok bende söyleniyorum şuan hak ediyo bide kendini bana haklı çıkarmaya çalışıyo
0 oy
(669 puan) tarafından
Bende olsam bende almam bu saate kadar ne *** yiyomus dısarda 
tarafından
işte gelde ona anlat napiyom da oturuyom diyo  cok doğal bisi gibi pislik herif ya
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Sen başta koyacaktın bu tavrını ona artık alışmış geçmiş o iş zor artık 
tarafından
koymaz miyim kac defa tartıştık  bi duzeliyo sonra tekrar saliyo
(3,832 puan) tarafından
Babasına şikayet et babasından cekinir belki
tarafından
çekiniyor en sonunda onu yaptıracak bugün geç gelsin aklımdan geçen de bu
(3,832 puan) tarafından
De valla bekleme daha fazla canına yazık ne üzüyorsun kendini onun yüzünden
tarafından
kesinlikle sadece demekle de kalmıycam sevmediği seyleri yapamadığım seyleri de yapicam kendimden ödün vermiycem bundan sonra
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Düzelmez ya bu deveyi güt ya bu diyardan git ben olsam giderdim onun takmaz hareketleriyle uğraşmazdm
tarafından
daha önce gittim onu yaptım ama geri döndüm çocuklarım için
(7,768 puan) tarafından
Çocuklar öyle bir evde yaşamamalı
tarafından
bilmiyorum zaman herşeyin ilacı diyorum
0 oy
(37 puan) tarafından
Aynı dert bende de var benimki hafta ici çalışır 8 de eve gelir yemek yer sonra gider arkadaşlarının yanına 11 12 gibi eve gelir defalarca tartıştık baktım olmuyor boşverdim artık 3 çocuğun var yeni doğum yaptım diyorum ki kırklıyım  beni evde tek birakma yengem gil yukarda oturuyor diyo  adam illa çıkacak yani hep diyorum bu çocukların  günahı senin boynuna bir günde onların yanında otursan ne olur yani huylu huyundan vazgeçmiyor ne hali varsa görsün ama eve geldiği zamanda bana duvardan farkı yok ne yüz  veririm ne konuşurum bakalım nereye kadar gidecek böyle yazarken  bile sinir oluyorum  
tarafından
off off ben kapının önüne çıkmak istesem kıyamet kopar ama bundan sonra görecek o da kendimden çok ödün verdim cokk  en büyük hatayı biz yapıyoruz işte kendimizden ödün vererek hak etmiyorlar senin 3.tane benimde biri karnim da biri yanimda rabbim sabur versin neymis efendim 4 çocuk istiyormuş sanki bakan çekip çeviren o sorsan babalık yapiyo  işte
(37 puan) tarafından
Ayne ya sorsan babalık yapıyor ama çocukların yüzünü gördüğü yok bi tane arkdaşı kumam  diyorum inan onu benden daha çok görüyor benim ailem yanimda değil eşim yabancı görücü usulü evlendik inan ailem yanimda olsaydı hic kafama takmazdım ailemden dolayı biraz boşluğa düşüyorum  yabancı yerde tek başına olmak çok zor 2 tane kızım  var ben yabanci aldım bin pişmanım o yüzden kızlarımla  kapı komşusu olacam diyorum bazen annem gil istese onlara vermem diyorum benden uzakta olmasınlar diye
tarafından
hakkimiza hayırlısı canım.
biz aynı sehirdeyiz ama  uzağız dedigin gibi yakın olsak aramayız bazen diyorm bırak beni annemlere sonra al ama yok gece 3 de gelirse hangi yüzle çalacak o kapıyı ondan cekiniyo
0 oy
(2,207 puan) tarafından
Aynisindan bitane bendw var bak bu saat oldu yok gecmi gelcksin kapiyi kitlicem diyorum bilmiyorum diyo. Gece 2 3 4 kafasina gore. Artik kavga etmekten yoruldum alismis kudurmustan veterdir bigun basina bi *** gelicek o zaman gorucek ebesinkinii.kac kere eve almadim kaacc ama nafile nato kafa nato mermer . Bu arkadaslarininda karilari susuyo onlarda kavga etse bunlar boyle bokkk surusu gibi bir araya toplanamazlar ama iste akillarinca erkekler karilara soz geciriyorlar agzina sictklarimmm
tarafından
ya ayni yemin ederm  biktim inan bugün bende eve almiycam ilk defa yapicam bunu hak etti

çükü varya istediği saate girerim çıkarım havasında  evde kim var napti oldumu dogurdumu noldu  diye düşünen hic yok
(37 puan) tarafından
Aynısından bende de var malesef ve eşimin arkadaşlarıyla arada gidip geliyoruz eşlerine diyorumki ben eşimle hep kavgaliyim  çok dışarı çıkıyor diye sizde öylemiziniz  onlar bizden beterlermis  bizi dinleyen mi var sanki diyolar dediğin gibi güya karılarına söz geçiriyorlar .....
(2,207 puan) tarafından
Aynii bacilar ayni geberesicelerr lafa gelincede acmisin bi eksiginmi var . Sanki tek dert para ya oturup ekmek yiyelim suyla ama birlikte olalim elektrik olmasin ama karanlikta birlikte oturalim. Yokkk orumcek beyinlilerr bizimkinin arkdaslarnn eslerii nasil biliyomusun ... diyolarki kadinin gorevi cocuk yapmak temizlik yapmak bebim karim diyo benm telefon siffemi ne hakla bilicek benim telefonum on gun calsa acamaz ona o izni vermiyorum. Ben karnini doyuruyomuyum bitti aldatmiyosam ickide icerim gezerimde 3 4 farketmez evime geliyomuyum geliyorum. Lannn iki saat icin eve niye geliyon hic gelmee . Toplicaksin bunlari benzin dokup yakicaksin karsilarina da gecicen yakican sigarayi lanetler
0 oy
tarafından
Valla tavır koymazsan iyice tepene çıkıyolar. Bziim de geçen sene hergun gezerdi arkadaşıyla bize gelince yorgun. Neyse adam istanbula taşındı gitti zaten. Ben hala daha bi yere gitmek isteyelim de götürmesin onu hatirlatip başına kalkiyom
tarafından
evet bide o var bize gelince yorgun

ah ah keşke ama çocukluk arkadaşı bitmiyo is yeri arkadaşı bitmiyo birde biri tepemizde oturuyor zırt oluyor hadi gel çay içelim pirt oluyor hadi gel bura gidelim yoruldum inan
tarafından
Sen bu kadar rahatsız oluyon onların karıları yok mu kız zırt pırt cikiyorlarsa
tarafından
var olmazmi hemde biri doğum yaptı yapacak tepemdeki boşanmış biri daha var onun karısı pek seslenmez böyle yani
tarafından
Ne kadar düşüncesiz bu adamlar ya
0 oy
(1,635 puan) tarafından
O dışarı mı gidiyo sende alacaksın yavrunu giyinip kuşanıp gezmeye çıkacaksın. Onu da hiç arayıp sormayacaksın. O aradığı zamanda şuan dışardayım seninle ilgilenemem diceksin.

Valla eşim böyle yapcak burnundan getiririm.

Bi yere gitmez çalışma şartlarından dolayı ama oldu ki gitcek bana sorar gideyim mi diye.

Ben şimdi ehliyete yazılcam gezdiririm sizi diyorum kaynana görümceye falan. Eşim diyo araba benim üstüme bi çık benden habersiz polise ihbar ederim arabam çalındı diye diyo.

Bende dedim hele bi öyle bişey yap bak nasıl kredi çekip kendime bi araba alıyorum. Ama o arabayı alırsam izinli günlerimde evde durmam şimdiden söyleyeyim diye.

Baştan tepkini sert koysaydın bu denli yapamazdı eşin olacak vefasız
tarafından
kesinlikle konuşmadan anlamıyor okuzz esim cok doğru diyorsn valla zindan edecekse hayatımı gerek bile yok çocuklarım olmasaydı gözünün yaşına bakmazdım ama çocuklarım için  bazı seylere sabir diyorm bi bakıyorum sabir nereye kadar evlilik cok agir bi olay  :-/
(1,635 puan) tarafından
Valla çocuklar öyle de babasız böyle de babasız.
Ben hep diyorum işime gelmezse isterse 50 çocuğum olsun çekmem seni diye.
Eşin senin böyle düşündüğünü biliyosa ondan rahattır. Çocuklar var bi yere gidemez diye
tarafından
valla kuzum eşimi daha önce terk ettim ama geri geldim
(1,635 puan) tarafından
İşte hatasını tam anlamadan dönmüşsün demek ki canım. Hakkında hayırlısı olsun
tarafından
anladığını düşünüyorum aslında ama imam bildiğini okuyor
0 oy
(9,003 puan) tarafından

** gibi deyişin Allah senji:)

Kız bu nasıl huy boyle

tarafından
kiz öyle ama sokak köpekleri bile yorulur dinlenir kendini çeker kenarı bunda o da yok

daha gelmedi gelsin başlayacam onun huyuna:-/
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Merak ettim kaç ta geldi ne yaptınız??
tarafından
gelmedi az önce aradım hala oturuyormuş kalkamazmış cok kalabalikmis bağırdım cagirdim kapattım
(1,664 puan) tarafından
Bi şeyler yapılmalı böyle olmaz ki...
tarafından
kesinlikle
0 oy
(383 puan) tarafından
Neler oluyor bu adamlara ya gercekten boyle okudukca cok uziluyorum.. bole erkekler niye ewlnip kadinin gunagina girerki
tarafından
kesinlikle öyle adamım derler su saat oldu hala yok
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Keşke eşiyle gezse daha iyi olur bide gece yarısı ne yapıyor aynı benim eş bekarlara özeniyor oda 
0 oy
(7,791 puan) tarafından

E madem sizi de cikarain öyle şey mi olur karinkoca herkes beraber oturdun. 

İse gidenin hakkı olarak goruyolar her şeyi ama ben insan yüzü görmem tüm gün ev isi ve coxuk başka olayim yok esimin yolunu gözlerim o gelse de 2 sohbet etsem biraz cocugu tutsa duş alsam biraz hava almaya ciksak diye. O en azindan is yeri de insan yüzü goruyo bende oda yok bunu kimse düşünmüyo mesela..
Alma eve bi gün buyuk bi olay patlat ya akillanir ya akillanir artik seçim onun..
tarafından
bende aynıyım
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Malesef değişmez bu huy arkadaşlarından kopmadıgı sürece babam 65 yaşında hala aynı gece yarıları gelir eve 
tarafından
yok artık yaa inşallah o kadar sürmez

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 838 göst.
0 oy
33 cevap 1,290 göst.
21 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Bags Bunnuy (1,126 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 130 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 2801 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
26 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (273 puan) tarafından soruldu

381,503 soru

11,421,903 cevap

34,979 kullanıcı

...