0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde (71 puan) tarafından
 Çok üzülüyorum bebeğim doymuyor diye var mı önereceğiniz bişey yardım edin naomam lazım bide uyandır iki saatte bir diyolar uyanmıyor ki 

13 Cevaplar

0 oy
(12,856 puan) tarafından

image

image

burda gördüm

Bir de 3 tane kuru inciri küp küp doğrayın bı bardak içme suyu ile kaynatın süzüp için günde 3 4 defa yapın marketlerde maltana içecek var ebebekte de var o da çok güzel süt yapıyor 

Tahin helvası da çok iyi geliyor

İnşallah gelir canım hiç mi gelmiyor

tarafından
Aynen çok memnun olanlar varmiş inşallah ikinci bebegimde deniyecegim bunu,
(71 puan) tarafından
Yok canım yaaa insaaalllaaah gelir çok sağ ol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde 1 hafta düzgün sütüm gelmedi ama hiç mama vermedim mememi birakmasin diye az az geliyordu ama hep memem deydi sari geldi 2 gün sonra yavaş yavaş gelmeye başladi kaysı hoşafınbol bol içtim sütüm taşti resmen malesef 1 ay tek vere bildim anne sütü sonra vermedim kesildi 
(71 puan) tarafından
Sağ ol canım yaa niye bir sy sonra kesildi sonra mama mi kullandın
tarafından
Rahatsızlık geçirdim ilaç tedavisi yüzünden canım evet mama verdim
0 oy
(418 puan) tarafından
Benim de sütüm çok geç geldi. Mama verin, sarılık olur. Ben de direttim mama vermeyecem diye ve sarılığı çok ağır atlattık. Sütüm de öyle çok bol olmadı, hep mama takviyesi yaptım ama 32 ay emdi olan sütü de. 

Ilık duşta göğüse masaj yapın etkili oluyor, bir de süt icin sırt masaji da var google bakın eşiniz yapsın size. Mutlaka gelecek o süt bazılarında daha geç olabiliyor.. 
(71 puan) tarafından
TMm teşekkür ederim hangi mamayı verdiniz siz
(418 puan) tarafından
Ben golden goat kullandım. Keçi sütlü. Anne sütüne en yakın olan o
0 oy
(25,224 puan) tarafından
15.gün geldi benim sütüm korkma bol bol emzir uyusada memeye al çenesine vur emsin büyük ihtimal sarılık olmuştur uyanmıyorsa Bi doktora götür. Sütün gelene kadar mama ver aç kalmasın sarılık yükselir aynı zamanda bolmbol emzir. Ben akşamdan sabaha kadar memede tuttum öyle uyudum emsin diye 20 günde mama verdim toparladı sonra. Aptamil comformil al gaz yapmıyor iyide kilo aldırıyor 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Benim de sütüm hiç olmadı malesef imrenirim hep çocuğunu doya doya emzirenlere göğsü şişip süt  taşanlara.
0 oy
tarafından
Çörek otu yağı kapsülü var eczanede cok arttiriyor ben kullandim
0 oy
(2 puan) tarafından
Benim de bir hafta gelmedi sezaryendem sonra bebeğim sarılık oldu mavi ışık uygulandı sabaha kadar ağladım üzlümce daha çok çekildi sütüm hastanedeki hemşireler çok kızdı bana hemen süt sağma makinesi getirdiler. Meğer benim yok sandığım süt. Göğüslerde tıkalı kalmış  inan bana iki biberon süt sağdım sürekli bebeğimi doyurdum o sütle ve sabah kadar sarılık derecemiz düştü eve gelirken de sağım makinesi aldım ve şimdi çok şükür sütüm var. Lafı çok uzattım kısaca her kadın doğumdan sonra bir iki kez göğüslerini  Boşaltmalıymış bebek ememediği için göğüsler de tıkalı kalıyor süt. İnşallah hepimizin sütü bos bol olur bir de sütlaç ve rezene deli gibi süt yapıyor bilginize sunarım 
0 oy
(136 puan) tarafından
Ben de pazartesi dogurdum canim damla damla geliyor bebek doymuyor uyuyor surekli mama aldim ben sutumu de sagiyorum bi kasikda olsa iciriyorum yoksa kendi sutun az incir kaynat ic rezene cayi bi de ben denicem artik bu arada gobek ne alemde ben hic digurmamis gibiyim sislik var gidermi acaba
(71 puan) tarafından
Benimde aynı duruyo göbeğim valla canım
0 oy
(622 puan) tarafından
Csnm bnde sezeryanlıyım rezene iç komposto iç iyi süt yapar bnm ilk gün hldi sütüm doktor bile sasırdı 2 hafta oldu bn dogum yapalı
0 oy
tarafından

Aynısını yaşadım  bebek sarılık oldu :angry: :(

0 oy
(1,659 puan) tarafından
Canim helva bulgur pilavi ceviz badem findik ye birde sagma mskinesiyle cektirip cocugun agzina damlat gucu yetmiyo olabilir mutlaka uyandir acliktan uyuyordur Allah korusun sarilik olur
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Rezene iç. Benimki de hala uyanmiyo 18 gün oldu. Topuguyla oyna altını aç inşallah uyanır. 
(71 puan) tarafından
Tamm canım çok sağ ol
0 oy
(614 puan) tarafından
Canım sen yinede gelsede gelmesede pompayla çektir ya da emzir. Şu süt çayları oluyor aktarlarda bir dene.  Dereotu ve günde 1 balık ye konserve ton balığı da olur
(71 puan) tarafından
TM canım

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 205 göst.
0 oy
10 cevap 181 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 17 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Umutsuzca (82 puan) tarafından soruldu
0 oy