0 oy
1,172 göst.
Diğer kategorisinde (756 puan) tarafından
O kadar moralim bozuk ki anlatamam 41 haftalık oldum bana başka yerde doğum yapamazsın diyorlardı bebek hem zihinsel hemde bedensel engelli dediler.. Riskli dediler burdan başka Bi yere gidemezsin dediler tamam dedim herşeye bugün yatış yapılacak 41 haftaya kadar bebekte risk olduğu halde beklettiler sezeryana almadılar kendi puanları düşmesin diye bebeğimi düşünmediler her gittiğimde başındaki sıvının arttığını söylüyorlardı zaten... Şimdi de yatışım yapılacak bana diyor ki biz seni doğuma alırız ama bebek için yer yok sevk etmemiz lazım ambulansla başka hastaneye göndercez oda riskli yolda herşy olabilir snw burda bebek başka hastanede olmaz diyor sancım nst de çıkıyor açılmam var dalga geçer gibi Bi özele gir diyorlar orda sezeryan yaparlar riske atmazlar diyor peki siz niye bu haftaya kadar bekletip bebeğimi riske atıyorsunuz dedim hakkımı asla helal etmiyorum bebeğimin başına bişey gelsede onlar yüzünden çıktım hastaneden kapı kapı beni alcak özel hastene arıyoruz allahım yardım et bize :( :( dualarınızı eksik etmeyin kızlar lütfenn :( moralim çok bozuk :(

36 Cevaplar

0 oy
(2,759 puan) tarafından
Okurken bile sinirlrm bozuldu benciller .! Duamz seninle bacm ins hic bi aksilik olmadan alirsin bebisini kucagna skma canini 
-Reklam-
0 oy
tarafından
canım 5ayn önce beni ümraniye risklym diye hastane arayışına girdi göndermk için snra göztepe üniversitesi hastanesne yolladlr ama kabul edlmem biraz surdu çünkü giderken aramamslr hastaneyi nese beklerken belki capaya gönderilme ihtimalim oldu ambulansda clsn kız bana orası da iyi orda clstmdi ben fln ddi baya knstkdu nese snra kbl edildm yatisim verildi orası da üniversite ve çok iyi doktrlari her riski olan gebeler oraya gidiyor bence bi bakin derim inş kabul ederler
0 oy
tarafından
Aynı şeyi bende bi kere çapa da yaradım canım. Rabbim yardımcın olsun kuzum herşey gönlünüzce olsun inşaallah 
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Allah bildigi gibi yapsın o haysiyetsizleri nasıl boyle bir sey yaparlar yaaa:angry: 

Rabbim mubarek günde darda koymasin  sizi gülüm. Insallah sağlıklı bir şekilde hayırla kavuşursun  yavruna.. stres yapmamaya çalış.   dualarim seninle bizleri haberdar etmeyi unutma lütfen❤❤❤

0 oy
(2,423 puan) tarafından
Adi  pislikler yaaa nedemek son anda dönmek ya can emanet  ediyurz  onlara yaa. Rabbim yardımcın olsun kuzum 
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim bu insanlarada vicdan versin ins kolaylikla dogumunu yapip bebeginide saglikla kucagina alirsin ins
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Kıyamam kuzum ya rabbim yardımcın olsun canım benim dualarım seninle inşallah yavrunu sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah haberdar et tatlım 
0 oy
(394 puan) tarafından
Dogum yapmadan belgelerinle  sikayet et bence
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Rabbim seni bebeğini sağlıklı hayırlı eylesin İnşallah canım benim.İnsllah doğduğunda ne bednesel ne zihinsel bir engeli de olmaz yavrunun.Su halinle stres yapma İnşallah bulursunuz .Ne diyeyim ki böyle vicdansizlar yüzünden insnalar özele tonla para döküyor.Benimde eşimin ciğeri patladığında her an ölebilir demişlerdi ama doktor izinde diye sevk etmeye kalkmislardi.Hepsini tehdit ettim izinde ise çağır doktorunuz gelsin acil vakada gelenek zorunda gelmiyorsa acil müdahale etmek zorunda hepinizi tek tek şikayet ederim dedim ve sonuç ben kazandım sevk edemediler ameliyati kendileri yapmak zorunda kaldı.Yani ilk önce vicdan merhamet lazım.İnsan hayatı bu kadar ucuz olammali
0 oy
(1,146 puan) tarafından
Allah askina riskli gebeliğe özel hastaneler hemen  sezeryan yapar beklemez zaten. Ve ayrıca  seni araştırma hastanesine göndermeleri  gerekirken neyi  bekliyorlar  Allah muhafaza. Ablama da aynı  şeyi  yaptılar özel bile Araştirmaya  gönderdi 
0 oy
(475 puan) tarafından

Ayyy yavrum benim ya içim parçalandı gerçekten varmıymış bebekte öyle bir sorun:'(

Allahım yardımcın olsun

0 oy
(588 puan) tarafından
ALLAH YARDIMCIN OLSUN Kuzum rabbim yardim etsin seni de bebeği de korusun 
0 oy
tarafından
Sağlık bakanlığını hemen suan ara hemen ama orta da kaldım de suan hemen canım 
0 oy
(48 puan) tarafından
Canim Rabbim yardimcin olsun gercekden icim ciz dedi Rabbim enkisa zamanda yardimcin olsun Allahimdan umit kesilmez kopekler insanlari dusunduklerimi var sanki insanlik olmus artik insAllah bulursun canim yavruna sagsalim kavusursun dualarimiz seninle 
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Vay vaay canim dualarim seninle insAllah sag salim kucagna alirsin canim telas yapma stres yapma iyi olacak Allahlarindan bulsunlar
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Namussuz şerefsizler 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 127 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Muhammed 39 ! (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 509 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 483 göst.