0 oy
422 göst.
Diğer kategorisinde (389 puan) tarafından

image

hazırlıklar nası gıdıyo kızlar uykusuzluk sımdıden basladı bende sızde durumlar ne

9 Cevaplar

+1 oy
(913 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
MaşAllah çok güzelsin.sağlıklı doğur bebeyini de
(389 puan) tarafından
amin cok saol canım benım ınsallah :)
-Reklam-
+1 oy
(15 puan) tarafından
Benimde 19+5 şimdilik herşey normal sadece iş yaparken çabuk yoruliyorum seninki ilk gebelik galiba benimki biraz daha büyük karnim
(389 puan) tarafından
korkuyorum ben ya :(
(44,748 puan) tarafından
Ilkte herkes genel ole oluyo ikiciyede basina ne gelcegini biliyon:) korkma canim o yola girince allah yardim ediyo hersey tikir tikir isliyo sen bebegini gorcegin ana odaklan
(389 puan) tarafından
onu düşünmesem kalpten gıderım heralde :) panıgım var
(44,748 puan) tarafından
Ayy bende oleydim ilkte kizimda aglayarak gittim ikincide biliyodum tecrubem vardi hemen gitmedim sancimi evde cektim oraya gidince bazi seyleri tahmin ediyodum evde cektim 5 saat oraya gittim 8 cm acilma denildi ve doguma aldilar oglumu 20 dk dogurdum:)
(15 puan) tarafından
Yok canım korkma inanki afedersin isal olduğunda kuru sancı oluyo ya ondan daha hafif yumuşak
+1 oy
(4,853 puan) tarafından
Uykusuzluk mu dur daha basindasin hele bı doğsun :)
(389 puan) tarafından
valla gunler gectıkce benı korkular sarıyo ınan saglıklı dogsun oda bende aglasın ben uyumamaya ragzıyım :)
(4,853 puan) tarafından
Tabi cnm o işin şakası sağlıcakla alın kucağınıza inşallah :)
(389 puan) tarafından
amın ınsallah cok tesekkur ederım :)
+1 oy
tarafından
Hayırlısıyla kucağına almak nasip olsun inşallah canım :) biz doğurduk şimdi büyütme aşamasındayız :) 
(389 puan) tarafından
ay ne guzel rabbım banada nasıp etsın korku panık ıcınde gecıyo gunlerım :)
tarafından
İnşallah sende sağlıkla doğurur büyütürsün canım ❤️
(389 puan) tarafından
amın ınsallah canım benım
+1 oy
(760 puan) tarafından
Ya ne güzel kilon az gibi duruyor kaç kgla hamile kaldn? Ben 69 la kaldm :/ çok düşünüyorm çok mu kilolu gözükücem

MaşAllah 
(389 puan) tarafından
7 haftalıkken benım basladı ınsallah senın hıc olmaz cok zor bı donemdı pandemı yasaklar evden cıkamadım devamlı hastanede yattım cok fenaydu
(760 puan) tarafından
Bebeğin kız mı erkek mi cnm?
(389 puan) tarafından
erkek kuzum
(760 puan) tarafından
Sağ salim doğsun insAllah  mide bulantısı çok olunca kız diyorlar hepsi boş hurafelermiş
(389 puan) tarafından
aynen oyle valla ınanama oylr seylere
+1 oy
(581 puan) tarafından

Vallaha canım bence şimdiden bol bol uyu. Hayırlısıyla bebeğin doğduğunda 5 dakika uykuyu arıyosun:D

(581 puan) tarafından
Amiiin inşallah canım Rabbim sağlıkla kavuştursun sizi inşallah ama dinç olman için o uyku çok lazım uykunu alamayınca bebeğine bile bakamıyorsun benim oğlum sabahın besinde kalkardı ben kucağımda uyuyakalirdim onun için bebegin doğduğunda o uyuduğunda sende uyu hem senin sağlığın için de önemli Allah'ım hayırlısıyla kavuştursun sizi insallah
(389 puan) tarafından
aminn cok saol canım benım guzel dıleklerın ıcın annemlede onu konusuyoruz bugun uyuduğunda bende uyurum uyanıncada artık yapabıldıgım kadar yaparım :)
(581 puan) tarafından
Aynen canım her şeyi boşver bebeğine ilgilen benimde 14 aylık bi oğlum var evim dagiliyo kirleniyo çekmeceleri hep boşalttim oğlum acıyor diye ev kirlenince de içim sıkılıyo annemde diyor ki kızım senin için çocuğun önemli iş hiç bitmez bak ben bu yaşıma geldim hala yapıyorum hala yapıyorum diyo. Tabi doğru oglu mun canı sağ olsun da iş her zaman olur. Hem ne güzel 1 ay annen yanında kalacak sana çok destek olur:)
(389 puan) tarafından
cok sukur evet :) aynen dogru demıs ev ısı her zaman olur yeterkı canları saolsun :)
(581 puan) tarafından
Aynen canım amin :)
+1 oy
(47 puan) tarafından
Uyuduğumu anlamıyorum bile ya yarım yamalak uyuyorum uyanıyorum sürekli uykum geliyor ))) napalim artık dayanicaz 
(389 puan) tarafından
ben gece cok rahatsız oluyorum ama benım hamıle oldugumu ogrendıgımden berı cılelı dogduktan sonrada uykusuz kalım olsun napım canı saolsun :)
(47 puan) tarafından
Aynen))
+1 oy
(12,513 puan) tarafından
Maşallah ☺️ kaç yaşındasn canım 
(389 puan) tarafından
27 yasındayım :)
(119,481 puan) tarafından
Sareslemom genemi sen laa
(12,513 puan) tarafından
Ne diyon sen benden ne istiyorsun :D
0 oy
tarafından

Kiz taragin guzelmis :D

tarafından
:))) ahahah güldüm ya ona  baktım bende sonra yorumları okudum.
tarafından
:-D:-D
tarafından
:)) ++
(389 puan) tarafından
yenı gelın modundayım :):):) kaldırırım bebek olunca hahah saol kuzum

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 446 göst.
16 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Pasa annesi1 (167 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 457 göst.