0 oy
925 göst.
Diğer kategorisinde (1,379 puan) tarafından

Bn küs olduğumda hazırlamam ikimizde yemiyoruz :Dtabi bebeğim küçük büyük olsaydı mecburen yapardım zaten o da dayanamaz hemen bi kahve yapar gönlümü alır ❤️siz de durumlar nedir kızceler 

35 Cevaplar

0 oy
tarafından
Küste olsam içim rahat etmıyo hazırlıyorm ama ilgilenmem yüzüne bakmam
(1,379 puan) tarafından
Kıyamıyorsun belli :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
valla kus olsam strese giriyorum 3 gun yemek yemiyorum yapiyorum 
0 oy
(4,287 puan) tarafından
Asla yemek yapmamazlik veya yanında yatmamazlik yapmam. Nefret de ederim ole şeyden ne kadar küs olunsa da aynı anda yemek yenmesinden yanayım ne kadar küs olsak da arkasini dönsün yatsın ama gene aynı yatak da uyunmasindan yanayım. Kârı koca arasında soğukluk olur bence
(1,379 puan) tarafından
Kız yok böyle kıymetimizi daha iyi anlıyorlar :) özlüyoruz birbirimizi
(4,287 puan) tarafından
Biz de tam tersi uzayıp gidiyor ve soğukluk oluyor büyükler ole derdi bize küslük yapmayın olsa bile aynı yatak da uyuyun ayak ayağa değince sicaklik olur küslük biter derdi
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Bn hazırlamam ama o hazırlar bn konuşmam o laf atar askim nasil beğendinmi sevdinmi guzel olmus mu bnde tık olmayınca anlar özür diler yada güldürür fazla küs kalamıyorum kendileri unutkan olduğu icin bn ne yaptım da kustun der hep 
(1,379 puan) tarafından
Erkekler hep böyle biz biraz da fazla hassasız galiba
0 oy
tarafından
Benim eşim  istanbulda çalışıo şuan bn erzurumdayım geldiğinde bi dediğini iki etmem çok özlüyorum çünkü hiç öyle küs falanda kalamayız kıyamıyorum o üzgün olunca o da aynı şekilde bana anasına kardeşlerine yeri gelse babasına falan bana sataşmalarına izin vermez yakında ayrı eve çıkcaz o zamqn bilemem ama mesafe gerçekten bazı durumlarda iyi bence bn bu sitede bunu öğrendim 
0 oy
tarafından
Şimdiye kadar hiç öyle bişey olmadı inşallah da olmaz canım.
0 oy
tarafından
Hazırlamam ne kahvaltı ne yemek kedime hazırlar yerim eşimde kendine hazırlar yer 
0 oy
(105 puan) tarafından

Kız yazık küs olsam da yapıyorum biz tanıştığımız da çok ama çok zayıftı şimdi kilo aldırdım ben eşime kıyamam yemediğinde minik bı gobusu var icine hemen gidiyor hazırlarım ama yine de suratım beş karış:Dgoz göze geldik mi de güleriz nasıl bı küslük se:)

0 oy
(2,364 puan) tarafından
Hazırlıyorum cnm kendimde ac oluyorum küs  değilken dha çok hazırlamıyorum:)))) hazır yapioz  bebem 1.5 yaşında ancak,oluyo benim gönlümü alır dub mesela tartıştık koluma vurdu süs die bende tavır yaptım baya kusmuyuz  dio kahve fln sen yap,der yapmaz 
0 oy
(207 puan) tarafından
Hazirliyorum ben küs oldugumuzu unutuyorum hâ çok ciddi bişey yaparsa evde durmamki
0 oy
tarafından
Hazirlarm. Bırakmam yemeksz ama konuşmam da :D zaten nereye hazirlmiyorsn onun dışında beş yasnda kızım var :D 
0 oy
(2,870 puan) tarafından
Kaynanalarla beraber olduğum için hazırlıyorum ama önüne koymuyorum 
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Hazirlasam da yemez :D 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Küslugumuz uzun sürmez trip şeklinde olur.. yemeği hazırlarım cayinida getiririm yine tribimi atarım.. evlenince bekarken gibi olmuyo vicdan meselesi...haklı da haksız da bilirim ki yine eşim yanıma gelcek o yüzden bende bir adım olarak yaparm
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Hazırlar sofraya çağırırım . Küsme huyumuz yok bizim yaa:))

İlgili sorular

0 oy
53 cevap 730 göst.
3 Ekim 2020 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 562 göst.
16 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 799 göst.
26 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Vesile hakan (839 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 390 göst.