0 oy
561 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ben küs olsam yemek yapmam nedense yemek yapsam onu affetmişim gbi geliyor öyle hissediyorum 

Komsum dun dedi ben yemegini veriyorum ama konusmuyirum ne 

Benmi yanlış yapiyoree

22 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Kus oldugunda esin senin evinin ihtiyaclarini karsilamak icin ise gidiyorsa sende onun yemegini yapmak zorundasin o zmn sende onun aldigi hic biseyi yeme yazik ya aksama kadar calisip bide acmi kalacak vicdan vicdan azicik
tarafından
Kiz zehra valla yorumun cok mantıklı gerçekten ama bu lafinada güldüm guc kuvet toplayip daha cok dovsun diyemi  yazmışsın yemin ederim haklisin aka komik anlatmssin ona guldum canm :D
tarafından
Ateş böceği sen yapiyir olabikirsin ama bana hakaret etse vagirip csgirsa ben gururma yediremem kusura bakma yemiyormda
tarafından
Yazilana gore cevap verdim bagirma cagirma hakaret dovuyor yaziyormu bir kere daha okuyun anlayin ister sadece kus yazdigina cvp verdim
(1,908 puan) tarafından
gayet iyi anlıyorum çok şükür.. küsmek bazen çok kırıcı sebeplere dayanabiliyo malesef koca koca insanlar çocuksu sebeplerden küsmezler
(1,908 puan) tarafından
iki oğlan anası gerçekten yani ben adamı güç kuvvet toplasın saglikli olsun diye yemeğin en güzel kısmını vereyim en çoğunu o da ****** muamelesi yapsın yok ya o zaman o da aynı muameleyi haketmis oluyo bizim bigazmzdan geçmeyen lokma ondanda gecmemeli
-Reklam-
+1 oy
(27,336 puan) tarafından

Küs olsam dahi ac kalmaya niyetim yok 

Yaparım 

Küslügu yemege yansitmanin anlamı yok bence

tarafından
...........     .......
tarafından
Kiz hakaret etsede yaparsin bagirsa sana ben yediremiyirum kendime
+1 oy
tarafından
Yemek yaparım aç kalmasına dayanamam zaten bizde en fazla 1 saat kus kalırız 
tarafından
Bizde 1 2 gün surer en fazla o ilk günü yapmam
+1 oy
(7,098 puan) tarafından

Bende yaparim hazirlarim ama yuzune bakmam :D

tarafından
Seninde iyimis :D
+1 oy
(9,927 puan) tarafından
Yemek yaparim küs olsamda herseyin yeri farkli bence
tarafından
Valla cocuga yediryom kendim bile yemiyorm o kadr ki zoruma gider soyledigi laflar
(9,927 puan) tarafından
Öyle agir sozlu biseyimiz olmadida. Eşimde etmez yani
+1 oy
(13,610 puan) tarafından
Çok büyük bi hata yapması lazım ki yemek yapmayayım.

Günlük tartsmalar için yapmamazlik etmem

Bide ufak bi tavsiye komşunla eşle alkali pek konuşma.yarin bugün kusunce insanin anlattıklarını koz olarak kullaniyorlar
tarafından
Haklisin canmde günlük tartismada asla yapmamzlik yapmam anca hakaret ve bagirsa cagirsa cok zoruma giderse kuserim yoksa cok cabuk küsen bir insan degil 2 ayda bir felan yada ayds bir gelirler bans
0 oy
(33 puan) tarafından
Yaparım ama yiyemem, huzursuzluk olunca iştahım tak diye kesiliyor 
tarafından
Bnmde oyle malesef
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Yemek yaparım ama ben yemem çünkü iştahım kesiliyo can sıkıntısından yiyemiyorum 
tarafından
Bende öyleyim kahrediyirum kendimi
(9,626 puan) tarafından
Bazı insanlar böyle şeylerde kendini daha çok yemeğe verir hep imrenmisimdir..küs oldugumuz zaman cok şükür kısa sürüyo ama ben yemedigim sürece eşimde yemez ama bazı eslerin yani erkeklerin hiç umrunda bile olmaz ac kalmış tok kalmış günlerce yememiş falan önemsemezler yeseydi derler yinr olan kadınlara olur
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Önceden yapıyordum hicbirseyini eksik etmiyordum ki eşim yemek konusunda çok seçicidir ilk dogumumda bebeğim 1 aylıkken tartışıp küstük sinir stresten sütüm kesilme noktasına geldi kaldı ki zor bir sürecti bebegimde uzayan sarılık idrar yolu enfeksiyonu filan vardı üstüne tuz biber oldu o küslükte ve ilk defa o zaman yapmadım çok zoruna gitmiş barışınca aç mısın diye sormadın yemek yapmadın diye sitem etti ama benimde çok zoruma gitmişti yaptığı doğum öncesi onu uyarmıştım dikkat et üzme beni sütüm gider diye ona rağmen küsmüştü şimdi işime gelirse yapıyorum gelmezse yapmıyorum 
tarafından
Bende yeni dogum yaptim 3 aylik yani daha henuz cok kötü kavga etmedik ama etsek yapmiyorum
(2,039 puan) tarafından
En iyisi valla boşver yapınca da çok bişey değişmediğini gördüm ben
0 oy
tarafından
Küste olsam kızgın da olsam yaparım yaparım ki aç kalmasın ve o utansın beni kırdığı için.. Gerçi erkek milleti hiçbişey haketmez ama yinede insanlık bizde kalsın :D şuan eşime kızgınım mesela yinede tüm işlerimi yaptım onun kıyafetlerini ütüledim koydum yemeğimde üstünde akşam göreve gidecek konuşmuyorum yinede eş olarak görevimi yapıyorum bu fedakarlığı görüyorsa hatasını anlar zaten ama görmüyorsada onun vefasızlığıdır.. 
tarafından
Kör olduklari için görmüyorlar bize mecburuz gozuyle bakiyolar tamam mecnuruz ama onlarda güzel soz soylemeye mecbur
tarafından
Allah hidayet etsin kıymet bilmeyen insanları gerçekten aslında tüm işleri yapsakta yorulmuyoruz bizi yoran onların kıymet bilmezliği..
0 oy
(7,441 puan) tarafından

Biz büyük kuslujler yasamayiz tartışırken bile güleriz de ama o durumda ben değil esimbyapar yemeği :)

tarafından
Hahah kiz nasil basardin onu o hale getrmeye soylebend eyapiim
(7,441 puan) tarafından
Kız insanalara zorla birşey yaptırılamaz ki adamın içinden gelmesi lazım benim ki de boyle bı tip işte :-)
0 oy
(10,420 puan) tarafından
Kız küs olsam trip  atarım konuşmam falan da yemeği niye yapmıyım onu geçtim kendimi neden ac bırakayım,))) 
tarafından
Haklisin ben kendimkde ac bırakıyorum
0 oy
(1,908 puan) tarafından
küslüğümün derecesine bağlı çok büyük biseyse yapmam zıkkım ye derim normal konularda yaparım ama ben o gelmeden yerim oğlumla, o da tek yer o da ona ceza oluyo 
tarafından
Hah iste bende cok buyuk kavgs etsem yapmam kucuk kuzluklerdegenelde bizde olmaz sık kavga etmeyz ama ettikmi cok kötü ederiz
(1,908 puan) tarafından
bizde her zaman oluyo nerdeyse rutine bağladık :) bu ara kaçan kovalanır taktiği uyguluyorum yüz vermiyorum üstüne dusmuyorum o koşsun diye :)
tarafından
Iyi  yapiyorsun canm jak edene hakkini vereceksin yoksa onlar tepemze çıkıyolar
(1,908 puan) tarafından
aynen çok üzüldük artık üzülmeye mecalimiz kalmadi
0 oy
(5,938 puan) tarafından
10 yıl bitiyor bizim evde küslük yüksek ses argo kelime olmaz olamaz zaten. Ufak tefek kırgınlık 15 bilemedin 20 dk sürer. Yani ama öyle birşey yaşasam çocuklarıma belli etmem güzelce hazırlarım yemeği 
tarafından
Benmkiler daha laftan anlamiyir oglumn.yemeginj veriyorum canm ben yemiyirum
(5,938 puan) tarafından
Olsun sofrada küslük olmaz evin bereketi kalmaz canım
0 oy
(14,081 puan) tarafından

Ay küs olunca daha bi yemek yapma isteği geliyor sanki bana:D

tarafından
Masallah o zamn sana :D
0 oy
(180 puan) tarafından
Bende yemek yaparım ama.onune servis açmam o gelmeden ben yerim mutfağı toplarım onun yemeginide ocağın üzerine koyalım ısıtılacak sekilde ama ben hazırlamam kendi yerse yer yemezse keyfi bilir
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Evet yaparım veririm kıyamam ama konuşmam yüz vermem o yaklaşır, zaten küslüğü de uzatmamak lazım. Tabiii kocanın ne yaptığına ve karakterine bağlı bunlar. Normal mutlu evlilikte sıradan tartışmalar için bu önerim. 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Eşin sana küstüğünde sana ekmek almasa zoruna gitmez mi 
tarafından
Ama ben ona öyle agir laflar etmem ki
0 oy
(5 puan) tarafından

Sana şiddetmi uyguladi yoksa:'(

tarafından
Yok kiz allah korusun en son  2 yil önceydi sinirden kalkip bogazimi sıktı o huylari vardi sonra soz verdj ve tuttu bazen cok siinrlense agir laflar ediyor ondan dedim
(5 puan) tarafından
Iyiki yapmiyor şukurler olsun.
0 oy
(3,702 puan) tarafından

Dört dörtlük hizmet yaparım  bişey söylerse cvp veririm onu harici konuşmam sanrım ben küsmüş olmuyom :Dadama kusemiyom ki

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 921 göst.
0 oy
21 cevap 331 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde yılmaz. (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 796 göst.
26 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Vesile hakan (840 puan) tarafından soruldu
+1 oy
54 cevap 1,221 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Tavsiginannesi (194 puan) tarafından soruldu