0 oy
329 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (983 puan) tarafından

Kizlar 34+4 haftaligim bugun lohusa takimi taci terligi aldim birde korse aldm su an 83 kiloyum 13 kilo aldm korseyi S beden aldim 36-42 beden yaziyodu eve gelince actim cok dar ya sizce M yada L mi almaliyim ? Birde pahaliya aldim baya ya 

image

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Darbolmasi daha iyi bence gibegin sarkmaz
(983 puan) tarafından
Cok dar canim icine girebilecem mi bilemiyorum kadin M beden al dedi dinlemedim
-Reklam-
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ne kadara aldın korseyi bide berden aldın
(983 puan) tarafından
Almanyadayim canim 35 euro
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Korse esniyorsa durdun ama eger hic esnemiyorsa degstir bn aldimda hic esnemiyor olamadi korse elimde kaldi
(983 puan) tarafından
Ben bitane sortlu aldm oda S birde ic camasiri gibi olandan aldm oda S onlar olucak gibi ama bu onden citcitli oldugu icin sanirim one kadar gelmicek kapanmiycak
(4,237 puan) tarafından
Aynen canim kapanmaz
(983 puan) tarafından
Sen korse kullandn mi canim etkisi var mi gercektn ?
(4,237 puan) tarafından
Ben biraz gec taktim ama yine de faydasini gordum canm var etkisi tabiki
(983 puan) tarafından
Bende 2 gun sonrasi eve gelimce takarm anca canim bakalim
0 oy
(247 puan) tarafından
S çok küçük kullanamazsın ben olsam  m veya l alırdım. 
(983 puan) tarafından
Bende M alicam sanirim ya satici dedi dinlemedm
0 oy
(403 puan) tarafından
Valla ben m aldim zaten cok dar bide esnemiyolr en dar ayarnda kullaniyordm ona bile dayanamdm cikardm yandaki balenleri bile hep iz yapti vücudumda eziyet gibi s beden hic kapanmz gibi geldi bana.ama bide o aldgn kilolardan 10 kilo dogmda giderse olabilirde yani.s bedenin en bol ayarnda kullanirsn
(983 puan) tarafından
Dogumda 10 kilo gidermiki canim ?
(403 puan) tarafından
Valla ben 3 kere sezeryan oldm ücundede 10 kilo direk gitti.cevremden de duydm hep 10 kilom gitti diye.gormcem norml dogm yapti o 69la kaldi 83 le dogm yapti 80e inms anca.insallah senn de gider
(983 puan) tarafından
Insallah canim dogumlardan sonra korse kullandn mi ?
(403 puan) tarafından
Ilk iki dogummda kullandm gobek falan kalmdi ücüncüye kadr zaten kilo aldm birz gibegm oldu o gobekte hamilelikten kalma göbek olmadigi icin dedm bu gobek korseyle gitmz diye cikardm ama keske taksaydm sende tak bence 40ın cikana kadr cikarma en guzeli
(983 puan) tarafından
Evet bir arkadasim 2 cocugu var ikisindede takmis uzun sure karni dumduz
0 oy
(3,750 puan) tarafından
M alsaydın kuzum doğumdan sonra tam oturur üstüne yada L beden bnde 73 kiloyum buna benzer aldım ama bnmki şort tarzında orda çalışan bayan L tam olur, Bi beden dar olur hatta demişti aldım memnunum aynı, marka, 
(983 puan) tarafından
Canim ben sortlu aldm ic camasiri gibi aldm onlarda S ama bu onden baglamali olfugu icin esnemiyor ya
(3,750 puan) tarafından
Ozmn Bi beden büyük al kuzuum doğum yapcan için iyileşecek o yüzden biraz daha rahat olsun çok sıkmasın sni
(983 puan) tarafından
Evet bugun degistiricem satici abla M al dedi dinlemedm paraya uzuldum degismezse diye 30 ruroya aldm 210 tl falan yapiyor
(3,750 puan) tarafından
Baya pajalıymış ya inşallah değişir cnm
(983 puan) tarafından
Evet canim insallah bakalim bugun gidicem
0 oy
(975 puan) tarafından
Çok küçük almışsın canım, ben 72 kilo ile L almıştım. Bi de bunu pahalı aldıysan iade et. Abdominal cırtlı korse var, darlığı ayarlanabiliyor, çok iyi o. Ucuz da. Geçen sene 35 tlye almıştık. İnternette daha ucuzdu. Bu kullanışlı değil hiç 
(983 puan) tarafından
Bununda ayarlaniyor canim 30 euroya aldim tl ile kac yapiyor bilmiyorum tl 7 sanirim 210 tl falan sanirm
0 oy
(56 puan) tarafından
Canım uzun süre camasircida çalıştım ben genelde sırtlarına göre ölçüp ona göre ayarliyirdum sırtına tutsun eşin çok küçük duruyorsa değiş çok bunaltir
(983 puan) tarafından
Ne kadar erken takarsan o kadar toparlanir gobek diyolar canim bakalim sen kullandn mi ? Gobegn kaldi mi?
(56 puan) tarafından
Ben kullandım canım dogundan sonra sürekli kullanmadım ama faydası oldu . Sürekli kullanirsan çok faydasını göreceksin baktın sıkmıyor kaynar suya sok kendini toplasın devam et kullanmaya
(983 puan) tarafından
Insallah duzenli kullanirim diyorum ama bakalim nasil olucak bncede faydasi olur eskiler bile sariyomus
(56 puan) tarafından
Doğum olmasa bile sürekli kullanımda vücut bir süre sonra korseye göre şekillenmeye başlıyor
(983 puan) tarafından
Daha once hic kullanmadm canim bilmiyorum dogumdan sonra ilk olacak
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Cok kucuk almissim canim  M bedenle degistir bence. Birde bende lohusa terligive tacii alacagim acaba ne satan dukkanlarda bulabilirim
(983 puan) tarafından
Almanyadayim canim turk dukkanlari var ordan aldim sanirim M bedenle degistiricem

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 123 göst.
0 oy
7 cevap 116 göst.
17 Ocak 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Safiye__ (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
16 Eylül 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde asenai (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 134 göst.
16 Eylül 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde asenai (2 puan) tarafından soruldu

378,150 soru

11,318,055 cevap

34,764 kullanıcı

...