0 oy
412 göst.
Aile kategorisinde (207 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Eşim yurt disina gidecek orda kadin bulur gelir diyor.

Dogum yaptim hastanede zor kaldi surekli babam aradi hadi gel diye annemde ertesi sabah erkenden gjtti kaynanam kaldi 1 hafta yanmda artk telefonda agliyodum anne nolur gel diye

Eşim gidicek kız baba evine sıgmaz diyor tek basima kalcam kendi evimde 7 ay

Hiç bi zaman gelip kızım sen biraz rahat et ben bebege bakarim demedi

Cagiririm hep bi bahane

Geldiginde ogluma hep bi kusur kansız zayif demesi

10 Cevaplar

+1 oy
(119,763 puan) tarafından
Kiz hic korkma yurtdisinda hic kimse donup bakmaz kocana o orda multeci olcak muslumanlari dışlıyolar zate  
(207 puan) tarafından
Ay zTen yapan adam burdada yapar ama eşime guveniyom annem aklimi bulandiriyo
(25,223 puan) tarafından
Hahaha tesellinin böylesi :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Senin annen ne oyle ya ciddden 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Destek olacağı yerde köstek oluyor resmen 
0 oy
(774 puan) tarafından
Boşver canim hiç minnet etme kendi evinde kal gül gibi yaşarsin bende ailemle görüşmüyorum bir normal dogum  iki sezeryan doğum yaptim bi bebegimi kaybettim kimse yanimda yoktu sadece kaynim eltim kocam vardi güçlü dur takma kafana anlayişi olmayan insani zorla yola getiremezsin aldatmaya gelince aldatan adam her yerde yapar kocana güveniyorsan içinde hiç kuşku olmasin
0 oy
(129 puan) tarafından

çok kötü yazk canm daha fzla moralini bozmak istemem ama öyle annemi olurmus ya Allah razı olsun benm annem her söylediğimde ne kadar işi olursa koşarak gelir hep destek olur oğlumu o büyüttü smdi kızım olcak insallah yine destekcim Allah yardm etsn sana bide bebeğine laf söylemesi hele :'(

0 oy
tarafından
Her kadın doğurur her kadın anne olamaz sözü bence çok doğru diyeceklerim bu kadar 
0 oy
tarafından
Hep söylerim sana zarar veren kişi annen de olsa uzak dur annem söylerdi bana da hep o da annesinden çok çekmiş hiç geçinememişler hâlâ da aynı o yüzden uzak durmak en iyisi diyo 
0 oy
(1,008 puan) tarafından
benim annemde ayni canim hamileyim resim.istiyor atasım gelmiyor ya kilo almisin der ya hamilelik.hic yakışmamış der hep.elestirel gozle bakar 1 ay sonra dogum.yapicam simdiden.doguma gelemem gorumcenlere soyle onlar ilgilensin diyo ne yapayim oyle kabullendim ben onu sadece bana değil abimlere.de ayni hic bir şeyin.sorumlulugunu almak.istemez ama bir grip olsun herkes pervane.olsun istiyor buda böyle anne 
0 oy
tarafından
Bu kadar mı benzeeeerrr ayneeen benimki de ne eksik ne fazla gerçekten düşünmekten hastalık sahibi oldum üzüntü den 9 ay hamileyken gelmedi etmedi her gün ağladım doğum yapali 10 ay olacak yine öyle bacım var benden 8 yaş küçük v3 ben bacaklarımdan ameliyat olacam onu bile göndermez beraber gelince de benden hizmet beklerler :"( yalniz değilsin ahh bi doluyumkii
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Destegini esirgemez hic bizman canm annem❣

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 461 göst.
0 oy
6 cevap 162 göst.
19 Mart 2023 Aile kategorisinde Frover (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 174 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde f&A (698 puan) tarafından soruldu