0 oy
826 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kirkimin cikmasina az kaldi bi yöntem soyleyin kizlar tekrardan hamile kalmak istemiyorum 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ben bağlatim 4 den sonra canım çünkü kesin istemiyoruz 
tarafından
Fazla almamisin iyi 40kin cikincaya kadar 12 kilo felan
Masallah peki nasil sakinmi bebis:)❤❤
Öp yerime prenses  kizimizi
tarafından
Yok abla sakin degil ya durmuyor bir is yaptirmiyor bana devamli emiyor emzik niyetine kullanıyor beni
tarafından
Allah yardımcın olsun benimki de öyleydi şimdi 1 yaşına girdi Geçen hafta hala aynı onun bir  büyür ondan beter seni ıyi anlıyorum inşallah uzun devam etmez böyle bizim gibi 40 çıkınca düzelir inşallah
tarafından
Insallah abla insallah
tarafından
❤❤❤❤❤
-Reklam-
+4 oy
(15,709 puan) tarafından

En iyi uontem eşini sürekli kandırıp salona göndermek :D

(2,575 puan) tarafından
Bayıldım bu taktiğe 40, çıkmasına 4 gün var uygulicam;D
(15,709 puan) tarafından
Bebeği bahane et ☺
tarafından
Uuuuuu bu super fikirr  :-)))
(2,303 puan) tarafından
Araya soğukluk girebilir ama :)) o yüzden prezervatif gibi geldi bana ama eğer olursa her türlü olur zaten:D
tarafından
Bencede en iyi yöntem: )
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Ben ocakta yaptim dogum kirkim cikinca 3 aylik igne oldum canim 
(44,696 puan) tarafından
Yaa benim de sol bacagimda var bi agri ama igneye yormadim hic bunu cok ayakta duruyom aksamada kadar ondan dir diyorum benim sol bacagim igne oldugum taraf hep soldan oldum bazen yururkende arka baldirin orya kaslarim aniden kasiliyo
(5,909 puan) tarafından
Etkisi herkeste farklı tabi bende iki bacagım da da agrı yaptı sende sol bacagında diger arkadasta, da hic bi yan etkisi olmamış kişiye göre degisiyoe demek ki
(44,696 puan) tarafından
Biraksam neyle korunabilirimki spiral istemiyorum esimede guvenmem
(2,589 puan) tarafından
Kızlar bu cazerate mi neyse o korunmasak bi sorun oluyor mu ayrıca kilo yapıyor mu hic kullandınız mı
(44,696 puan) tarafından
Benimde aklima o geldi ama 20 gune bi alincak 50 tl mis bide yani
0 oy
(477 puan) tarafından
En iysi esinin seni korumasi igneye yada baska birse guvenme cekinme ile korunun ben 2 yil oyle yaptim kalmadim :)
(44,696 puan) tarafından
Geri cekilme en etkisiz olani en cok onla hamile kaliyolar zaten gorumcem 4 yil sadece korunabildi bi arkadasimda 3 sene sonu bebisler oldu:))
tarafından
Geri cekilme esime guvenmiyorum
0 oy
(774 puan) tarafından

Spral cok memnunum:)

tarafından
Kanaman cogalmadi mi?
(774 puan) tarafından
İlk iki ay coktu sonra düzeldi
tarafından
Bakalim ne zaman adet olacam kac ay sonra annem hepimizde 6 ay sonra görmüş  bende ona cektiysem o kadar sürer gibime geliyor
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Emziriyorsan hap tavsiye ederim sonra spiral taktirirsin bünye kabul etmezse gene hap kullanirsin mecbur 
tarafından
Emziriyrm bebegim daha küçük
(4,290 puan) tarafından
Ben doğumdan 26.gününde basladim hapa 5 ay kullandim sutumde azalma tat değişikliği de yaşamadım
tarafından
Deneyim o zaman canim tesekkur ederim
(4,290 puan) tarafından
Hapim ismi cerrazette canim doktor yazmıyor eczaneden alıyorsun en son fiyatı 56 tl di hergun aynı saatte ve ara verilmeden iciliyor
tarafından
Tamam kuzum tesekkur ederim
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Spral bence de
tarafından
Kanamayi cogaltmiyor mu?
(1,718 puan) tarafından
3 4 ay öyle çoktu sonra normale döndü cnm
0 oy
(3,617 puan) tarafından
En iyisi başının ağrıması :D
tarafından
Bence en iyisi kocayi odadan postalamak ama benimki anlamaz bas agrisindan filan
0 oy
tarafından
Dogum kontrol hapi canim spiral kayiyor daha bi hafta oldu takali hemen kayip dustu vende hap kullaniyorum
tarafından
Tesekkur ederim canim
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bn 3 aylı igne kullanmayı düşünüyorum cnm şuan hamileyim 2 haftam var sezeryan olucam sprail taktıracaktım hemşire 4 aya kadar takamıyoruz sezeryanlılara dedi hapıda bn kesin unuturum içmeyi en iyisi 3 aylık igne onuda 40 ım çıkmadan 38. 39. Günlerde yapılmam gerekiyormuş hiç ilişkiye girmeden yoksa adet olana kadar beklemem lazımmış
tarafından
Oyle olacak herhalde
(1,451 puan) tarafından
Şahsen bn hapı unuturum diye korktum prezervatifide eşim kabul etmiyor
tarafından
Bende ikna edemem
(1,451 puan) tarafından
Dogumun normal olduysa sprail de taktırabilirsin cnm sezeryanlılara 4 aya kadar takmıyorlarmış normal dogumlulara 40 ında takıyolarmiş
tarafından
Anladim canim
0 oy
(6,203 puan) tarafından
İlac kullanamazsini,ignenin bir suru yan etkisi var,spiral kayabilir en iyisi prezervatif ama tabiki de bilinen bir marka
tarafından
Tesekkur ederim canim
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Prezervatif 
tarafından
Tesekkur ederim canim
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Geri cekilme yontemi mis
tarafından
Tesekkur ederim canim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 340 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Birsenaslann90 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 371 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Bilmesen daha iyi (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 436 göst.
29 Eylül 2020 Diğer kategorisinde 123melek (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 619 göst.

380,044 soru

11,376,609 cevap

34,862 kullanıcı

...