0 oy
403 göst.
Diğer kategorisinde (78 puan) tarafından
Hafta 37 bebeğin kafası biraz büyük kilosu da 3800 dedi bu hafta dogmazsa sezeryan yaparım dedi sizce ?? Ben normal istiyorum ? Kafasina büyük diyen oldu mu çok mu buyui acabaaa

17 Cevaplar

+1 oy
(4,853 puan) tarafından
Üzülme onların daha kafa taslari hicbiseyleri hemen oluşmuyor zamanla şekil alır merak etme 
-Reklam-
0 oy
(2,070 puan) tarafından
Canım banada iri bebek dediler 4 kilo dediler vs 42de doğum yaptım suni sancıyla sonuç 3850 gr yanılma payı oluyo yani

Ama ben devlete gidiyodum o yüzden sezeryan söz konusu dahi olmadı 
(78 puan) tarafından
Ben özele gidiyorum
0 oy
tarafından
Canim hakkinda hayirlisi olsun, ama biliyo musun ben cok duydum boyle ama diguranlar oldu kendisi. Icine isinmiyosa, baska bi dr gozuk, bi problemin yoksa insAllah sezeryan olmayacaksin. Hersey gonlunce olsun
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Bana dendi kafasi 2 hafta onde gidiyo dedi oglum 4 kilo dogdu normal oldu dikisim fazla oldu sadece kafadan dolayi fazla kesmisler  sonra koca gafalim ciktii :D

0 oy
tarafından
Bi yakınıma kafası nüyük beneğin dediler öyleydi ama genetik  olduğu için baya zor oldu ama normal doğum yaptı 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Özelde kesin yalan söylüyorlar sezeryandan yana hepsi bence doktorunu değiştir 
(25,224 puan) tarafından
Senin gittiğin özelde sana yalan söylenmiş demek ki herkesi bir tutma normal dogumu savuncan diye günahtır
(4,040 puan) tarafından
Çok araştırıp gittim en son normal doğum yanlışı bı kadında karar kıldım herşey harika gidiyordu ta ki son haftaya kadar son hafta sezeryan diye bik bık öttü ben normal doğum diye ısrar ettim o zman sancıyla dogurtucaz dedi illa ki kendi belirlediği saate denk getirdi. Diğer özellerde hep sezeryan yapıyorlar diye duydum onlara o yüzden gitmemiştim bundan da çok pişman oldum bı daha olsa kesinlikle devlete giderim
Özele gidip de normal yapan bir iki kişi gördüm
(25,224 puan) tarafından
Sana öyle gelmiş demekki milyonlarca insan özelde normal doguruyo bir iki kişi gördün diye bu kanıya varman cok yanlış
(4,040 puan) tarafından
Ben adımımı atmam bir daha önyargı yapmim araştırim diyen insanlardandim ama şimdi önyargılı yim
(25,224 puan) tarafından
Tm o zaman kesin yalandır deme benim başıma böyle geldi de hakkını yeme işini en düzgün şekilde yapan özel hastaneler var devlet hastanelerini de görüyoruz emin ol insana köpek muamelesi yapıyorlar
0 oy
tarafından
Canim banada bir hafta onde kafasi dedi  ve bebgim kiloluydu normale gore normal dogum yaltm siknti olmadi korkma kafasi buyuk degil canim
0 oy
(99 puan) tarafından
Benimki de koca kafalı :D ama doktorum sıkıntı olmadığını genetik olduğunu söyledi.  Doğrudur esim de ben de minyon ya da küçük yüzlü değiliz.  Allah başka sıkıntı vermesin
0 oy
tarafından
Kafanın  büyük olmasının hicbir önemi yok bebek çatıdan geçerken kafa kemikleri birbirine yaklaşır ve küçülür bunu animasyon tarzı kısa filmler de de görebilirsin. Bıngıldak bile oluşmamış Allah öyle bi yaratmış ki doğum esnasında kafa büzülüyor doğduktan sonra şekilleniyor bulabilirsem link ekleyeceğim bir çok doktorun sayfasında da görmüştüm. 
0 oy
tarafından

Hakkinda hayirlisi olsun canim 

0 oy
(170 puan) tarafından
Ben 37 haftalıkken 39 haftalikti bebeğin kafası. Bugün yarın doğum olur bebeğin kafası büyük dedi doktorum 37+5 'te suyum geldi. Doğum yaptım. Oğlumda çok şükür bir sıkıntı yok. Kafaya takmayın inşallah sağlıkla alın kucağınıza. 
0 oy
tarafından
Benimkine de öyle dediler sezeryan oldum ben
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Arkadaşımın bebeği için demişlerdi gerçekten kafası baya büyük. İlk dogunca pek anlaşılmadı ama şuan 1 yasına girecek baya büyük. 
0 oy
(75 puan) tarafından
Bana da bebeğinin kafası büyük dedi doktor ama bebek bi doğdu normal bi kafası vardı 
0 oy
(4 puan) tarafından
Bize de oyle demisti doktorumuz farkli doktora da gttim ayni seyleri syledi doktor mecbur sezeryan oldum bende 
0 oy
(48,508 puan) tarafından
banada oyle demişti iyi cok sukur
0 oy
tarafından
Bas cevresine kac  cm dedi 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 516 göst.
26 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Efe (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.