0 oy
542 göst.
Diğer kategorisinde (1,011 puan) tarafından
4 aylık oğlumun saçı o kadar az ki hiç yok gibi bişey resmen başı kel.. Babasının maşallah gür saçı da var .. Biz gibi olup da sonrasa saçı gürleşen bebeğiniz var mı acaba... Çoğu 4 aylık bebeklerin upuzun saçı varken biz niye böyleyiz :)

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Uff benim oğlum saçsız doğdu neredeyse baya kesmedim tam yaşına doğru kestim sıfıra vurdum şimdi uzadı da yanları yine seyrek yok gibi babasının saçı var da niye böyle anlamıyorum canı sağolsun da bazen bende endişe ediyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim kuzenimin oğlunun yaşına yakın çıktı. Kız büyüyüp de saçsız kalan çocuk mu var çıkar elbet. Benim oğlan saçlı doğu iki aylık olunca döküldü dört ayda tekrar çıktı şimdi yedi aylık gözüne giriyo diye kestik keltoş oldu :D 
0 oy
(1,234 puan) tarafından

image

bbnm bebegmde boyleydi :) ne cirkndi :*  1 yasadi yarin sacini kestrmeyi dusunuyom isilik oluyo diye yani canm saci ilerde cikiyo suan bizim sacimiz kalin dgl ama gür 
0 oy
tarafından
Benim buyuk oglum keltoş doğmuştu çok cansız saçları vardı neredeyse oğlum yaşına gelene kadar hep kazıdık öyle gurlesti şimdi aslan yelesi gibi saçları 
0 oy
(48,507 puan) tarafından
sadece tepede vardi simdi simdi gurlesiyo cok şükür
0 oy
tarafından

image

j

image

1yasinda cok cansizdi dogdugunda cok azdi saci simdi 3 yasina gircek masallah saclari cok güzel..ilerleyen dönemde cikar canim..❤

0 oy
(7,927 puan) tarafından
Benimki kızdı keldi bi yasina kdr herkes erkek sanıyordu bı kere pizza siparişi getiren çocuk eşime abi oğlun aynı senin gibi demiş eşimde gülmüş oğlum değil kızım demis şuan 4 yaşında halada saçı çok seyrek doğduğundan beri 1 kere kestirdim 1 buçuk yasidnayken o zmndan beri yeni umzuna kadar uzamış
0 oy
(449 puan) tarafından
1 yaşına kadar hiç saçım yokmulş,şimdi baya gür 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Benim kızım az saçla doğdu olanda döküldü baba  tarafından genetik bizde azla doğarlar geç çıkar erken dokulurmus  2 yaşında küt olacak kadar var saçı ha  dedim çıktı saçı bu  kıvırcık olunca hiç belli değil 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
4 aylık kizimin da hiç saçı yok bende merak ediyorum 
0 oy
(6,681 puan) tarafından

image

Yine seninki oglan benimki kizyaa:D1yasi olacak hala saci yok
0 oy
tarafından
mərhaba canım benim bebegim 6 aylık hər 2 dan bir  saçını kazıtıyoruz  D vitamini yetmezliyi diyor doktor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 143 göst.
14 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 240 göst.
20 Mart 2021 Diğer kategorisinde Obir_annee044 (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 391 göst.
6 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,287 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 12 göst.