0 oy
406 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben ev üstündeyim geçici süreliğine imkanlardan  dolayı  kaynanam la anlaşamıyoruz. Kaynanam bana demedıgını bırakmadı ama eşime gelince öyle bir yalandan alıyor yemin ediyor sanki suçlu benim gibi herkes suçlu kim olduğunu biliyor. Sadece eşim kayınbabam ve kaynımı inandıramıyoruz. Sormak istedigimi anlatayım. Sürekli bebegimi bana vermiyor diye eşime dert yanıyor. Halbukı herzaman alıyor özellikle gündüzleri is yapmamak için ve bende susun dıye veriyorum Çoçugu. Bide sürekli boşansaz yada vermezsem beni tehdıt edıyor eşimi kandıracagını biliyor. Çoçugu almakla. Eşimin yengesi dün bana kızını ona bırakma gezmelere gıtme dedı yarın senin kokunu unutur onlara alısır dedı öyle hep yanında durkı kızın senın kokuna alıssın arkandan ayrılmasınkı yarın ayrılsaz sana gelmek istesin dedi.  Kokumu unuttup ona baglanır mı? 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Diger postunu niye kapattın çok uzun yazmiştim şuan hiç yazasım gelmiyor :D Allah seni 
tarafından
Aynen bende yazmıştım :)
-Reklam-
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Alışır cnm annem oğlumla çok ilgilendi ilk zmnlar ına çok alışmıştı sonra bnle kalınca bna düştü öyle çok da annemle kalmadı mesela maç bir hafta sonra ben.ama alışmıştı ona.
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Bebek 7yasina kadar annede kalir ve 7yasinda cocuga sorulur kimle kalmak istedigi o yuzden kaynanan bos bos konusmasin.Bebegini de surekli kaynanana verme esinin yengesi cok hakli
0 oy
(196 puan) tarafından
Cok ozur dilerim bir evlilik icerisindesiniz neden iyi gelecegi dusunmek yerini yarın bir gün ayrılsanızı düşünüyorsunuz. Kaynanan oyle dediyse sende de benim esimden ayrilmaya niyetim ben esimi cok seviyorum evlat benim evladım kimseye b.k yemek dusmez diyemuyorsunuz bunun yaninda lutfen cocuklarinizi kaynanalariniza bakmasi icin vermeyin sonra sahipleniyorlar sizde evde katya gibi hizmet yaparken onlar evin hanımağası gibi sizin sakinlestirip emzirip uyutup baktığınız cocugunuzun en guzel en eglenceli vakitlerini onlarla geciriyolar. Bazı seylerde agirliginiz koymazsıniz ama sizin dogurmus oldugunuz evladinizda agliriginzi koyun. Boyle kara kara dusunmezsiniz sonram

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 392 göst.
1 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 448 göst.
5 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 771 göst.
0 oy
10 cevap 617 göst.
16 Ağustos 2018 Aile kategorisinde Aleyna Nur BEKEN (17 puan) tarafından soruldu

377,933 soru

11,311,878 cevap

34,744 kullanıcı

...