0 oy
449 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Esim niye annemle ilgilenmiyorum dedi şikayetçi benden annesiyle ilgilenmiyorum diye.Bende  annen ben annemlere gidince bir kere arayıp sormuyo dedim. 3 gün önce anneme gelmeden annen ben bir yere gidince beni aramıyor sormuyor dedim sen olunca her dakika arıyor dedim. Bugün bak beni aramiyo dedim sonra eşim aradı duymamisim.Sonra  baktım dedi esim kızım ne yapıyor .Uyuyor dedim dedi uyanınca ara annem konuşmak istiyo. Bende bak aramıyor beni sonra  deme  niye annemi sevmiyorsun diye annende madem aramıyor beni. çocuk içinde aramazsin beni eve gelene kadar. O saattir esim daha ne aramış ne sormuş bende aramayacam eşimi kötümü ettim..

3 Cevaplar

0 oy
(3,750 puan) tarafından
Yani illa onun seni araması gerekmiyor sen kendin ara halini hatırını sor sonuçta, büyüğün 
tarafından
Ben arıyorum bu ne doğumda ne ölümde hicbirsey ne arar beni. Ne sorar sadece oğluna ulaşamadığı da arar
(3,750 puan) tarafından
Ozaman haklısın canm boşver  ararsa arar aramazsa aramasın keyfi bilir :) kafan rahat eder
tarafından
Birde oğluna ben çok seviyorum o benden uzak diyo. Doğum yaptım 40 gün annemdeydim ne bebek ne  ben için aramis sormuş .oğlu hastalandı günde 25 ker beni annemi babamı ayrı ayrı aradı.
(3,750 puan) tarafından
Oğluna haddinden fazla değer veren kaynana sana denk gelmiş kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Seninkiler benimkiler kavgası yaparsanız. Ömür boyu huzur bulamazsnz bence iyi de olsa kötü de olsa sen ara kocani hoş etmek için yap en azından
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Ara dedi aramiyo dedi niye dedi arama ara arama ne diyon gı

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 986 göst.
0 oy
28 cevap 1,111 göst.
5 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 703 göst.
5 Haziran 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu