0 oy
454 göst.
Diğer kategorisinde (7,098 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kizlar evi topladim sildim supurdum temizledim dedim azcik oturayim belim koptu 34+5 haftalik hamileyim kizimda 2 yasinda o ara kendi kendine oynuyodu baktim sesi cikmiyo seslendim geldi yanima oturma odasina ustu basi hep bembeyaz un sandim ilk bir solana kostum bide ne goruyum makina tozunu almis acilmamis olani acmis hep dökmüş salona boydan boya ay ben cinnet gecirmeyim de napiyim ya :woot:

Bide kizmiyim diye annemm annemmm diyo gelip opuyo beni gulsem mi ağlasam mi bilemedim :D 
Belim kopuyo valla resmen 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ahahajahah valla güldüm ya oh olsun sana :)) bak kız ne güzel deterjanı almış belki temizlik yapıcaktı hemen yaramaz oluyor çocuk ya :) 
(7,098 puan) tarafından
Hahahah ay kiz sus valla sinirden gozum falan atmaya basladi sonra oyle yapinca gulmeye basladim hem guluyom hem.soyleniyorum :D
-Reklam-
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Ayy kıyamam ya :) :) 
(7,098 puan) tarafından
Kiz valla ilk once orayi gorunce bir sinirden gözüm atmaya basladi ama sonra oyle yapinca kizim napcami sasirdim ya hahaha ay bunlar bizi oldurcek :D
(3,750 puan) tarafından
Hiç sorma bn evi temizliyorm işim bitmeden yine aynı çıldırıyorm :) oyuncaklarını versem oynamaz illa dağılacak
(7,098 puan) tarafından
Vallahi oyle ya :)
0 oy
tarafından

Ayy Allah'ım çok sinir bozucu hemde çok komik yaa:D

(7,098 puan) tarafından
Ya valla oyle kiz bende napcami sasirdim ya :D gozum falan atmaya basladi sinirden sonra oyle yapinca bi eridim sonra temizlerken hem soyleniyorum hem guluyorum hahaha :D
tarafından
Valla zor iş çocukla uğraşmak canimm Allah yokluğunu gostermeisn
(7,098 puan) tarafından
Aynen oyle cnm aminn sağlıklı olsunlarda
0 oy
tarafından

Yerim ya onuu benmkide az cdktirmedi bana suan sira kucugunde bakalm o ne yapacak bana:D

(7,098 puan) tarafından
Valla bunlar bizi öldürecek hahaha deliye bagladim hem temizliyom hem guluyom hemde soyleniyorum :D
0 oy
(237 puan) tarafından
Sessizliğin sonu hep fırtınadır.... 

Allah kolaylık versin. Guzel tatliş yavrunuza da sağlıklı, güzel ömürler versin
(7,098 puan) tarafından
Aynen oyle valla cnm aminnn insallah cumlemizinkine
0 oy
(12,777 puan) tarafından

Benim kızda öyle kizcagimi anlıyor anne anne annem diyo son saheserimiz de bu daha çöktü şimdim geri yapti

image

(7,098 puan) tarafından
Hahaha ay allahim ya napcaz biz bunlarla minik yaramazlar :D
(12,777 puan) tarafından
Valla bilmiyorum şimdikiler çok fena
0 oy
(132 puan) tarafından
Dua et ağzına almamış kız bişey olmaz supurulur benim aklım çıkardı ağzına almış almamış mi die dikkat et Allah korusun çocukların ne yapacağı belli olmuyor 
(7,098 puan) tarafından
Yok kuzum cok şükür agzina falan almadi
0 oy
tarafından

Ay ben yerim onu annem annem de demis hajsjsj :D kiz kizin yardim etmek istemis un degil bak makine tozu:D ahh canim benim kizim uzulme annen iste napsak yarimiyoz ahjsjsjs :D

(7,098 puan) tarafından
Hahah ay ne demezsin yeni temizlemistim belim koptu kiz bida is cikardi bana bicirik bide işini biliyo hemen yumusatiyo beni kizmayim diye ☺️☺️
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Afferin kuzuma ellerine saglik :D

(7,098 puan) tarafından
Ay demiii annesine is cikardi bidaha bicirik seninkide buyusun gorcem seni o zaman dur sen ☺️☺️☺️
(27,353 puan) tarafından
Ahahah ay ben kitlarim ellerini valla daynamam ki ☺☺☺
(7,098 puan) tarafından
Bende kitlayacaktim kacti kiz ☺️☺️ annem annem dedi geldi öptü beni baktiki yumusadim güldüm kacti sonra ☺️☺️☺️
(27,353 puan) tarafından
Cimcime ya masAllah ne tatli
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kıyamam yaaaa... Güzelce anlat hafizasinda kalır zaten oda bebek kıyamam.. bende annem halıları temizlemiş ben 2 yaşındayım uyuya kalmış sonra yorulmuş bakmış benim sesim çıkmıyor... Ne yapsam beğenirsin yağ kutusunu komple devirmisim mutfağa heryer yağ :D
(7,098 puan) tarafından
Ayyy kiz o daha kotu :D valla napcan cocuk iste illaki bisiyler yapacak
(4,961 puan) tarafından
Aynen anı kalir o halde resmini cekseydin ilerde gosterirdin. Eskiden resim mi varmış :)))
(7,098 puan) tarafından
Ay onu akil edemedim valla o an ya yapsaymisim keske :D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 297 göst.
14 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ❤ Çimen Gözlüm ❤ (7,098 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 552 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 546 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Prenseees Annesi (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 173 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Deniz. (27 puan) tarafından soruldu

380,394 soru

11,389,618 cevap

34,895 kullanıcı

...