0 oy
535 göst.
Aile kategorisinde (105 puan) tarafından
3 aylk.oglm var beni yoruyo düzgün uyumuyor hep meme istyo bi iş yapsam aglyo geei brakyom işi 

Bi yedgmz bulasgi.yikiyorum bide camasr ykayp topluyorum sabah erkenden ise lavaboyu yikiyorum onun dşnda hep bebegmle ilgilenyorum eşimde kzyo ama napablrm

13 Cevaplar

0 oy
(12,510 puan) tarafından
Eşin kızıyorsa yardım etsin Allah Allah

Öyle söylenmek kolay
-Reklam-
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Bu eşler neden bu konuda anlayışsız olur ki ya şuan önemli olan bebeğinin beslenmesi gelişimi canım çok stres yapma ev işlerini eşin akşam geldiğinde o bebekle ilgilenirken sen de yaparsın bu teklifi sun 
(105 puan) tarafından
0 cok gec gelyor gece 11 de bide bebek durmuyo kimsede
(12,852 puan) tarafından
Anladım canım ilk günler zor oluyor ama geçici bu günler bı kaç ay daha büyüsün rahatça yaparsın ya da kanguru al çok iyi oluyor
(105 puan) tarafından
Erkek bebek 6 ay olmadan kanguruya koymayn diyolar
(12,852 puan) tarafından
Doğumdan itibaren kullandım canım hiç de sakıncası olmadı Solomombaby bu konuda çok iyi
0 oy
(69 puan) tarafından
Eşiniz ne yapıyo diyeceğim ama çoğu erkek zaten ev işi yapmıyor. Allah kolaylık versin. Arkadaş anne komşu yeğen vs yok mu 1 saat de olsa baksalar keşke.. En kötü ihtimal bikaç ay sona oturtursun bi yere, o arada yapabildiğini yaparsın.. Bana kalırsa ev temizlik diye kendini çok yorma üstten üstten yap gitsin. Senden önemli mi sanki. 
(105 puan) tarafından
Yok kuzm kimsem kaynanam calsyo annemle aramzda arabyla 30 dk yuruyerek 1 saat mesafe var
(69 puan) tarafından
Tek diyeceğim ev işi diye harcamayın kendinizi, dünyanın en nankör işi, 2 saat sona ev aynısı oluyo. İmkanın varsa bir robot süpürge alsan keşke.. Ben onla rahatladım, ben de o aylarda bişi yapamıyordum, eşim işten yorgun gelip evi çektiriyordu, ben de yapamicam dedi... Sonra bu çareyi bulduk. Normal süpürge kadar olmasa da her gün çalışırsa toz vs olmuyo evde. 2bin 3bin arası.. Parasını hakediyo bence..
İmkan yoksa da üstten yap gitsin.. Yorma üzme kendini
(105 puan) tarafından
Imkanmz yok kuzm ustten yapyorum genelde
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Yaptıkların yeterli bence çocuğumuzun bu günleri bir daha gelmiycek bebeğinle ilgilen 

Eşin şikayetçiyse para versin haftada bir gün gelip dip köşe bucak temişleyecek kadın tutun
(105 puan) tarafından
Ahh keşke tutsa ilaç gibi gelir
0 oy
tarafından
Kim ne derse desin bosver suan onemli olan senin dinlenmen ve bebeginle ilgilenebilmen bu kadar geliyor elimden de gec ben anlamiyorum yani su yeni dogum yapip da hem ev isi hem kendine hem bebege dort dortluk bakim bekleyenleri allah akil fikir versin onlara size de sabir ve duymamazlik cok şükür ben sansliyim bu konuda birak ev isi kalsin sen yat dinlen beslenmene dikkat et diyorlar o halde bile bazen kolumu kaldirmak zor geliyor
(105 puan) tarafından
Valla bebek en zor işten bile zor paydosu yok asla
tarafından
Aynen o kadar zor ki bazen birakip tuvalete bile gidemiyor insan bir can kolay buyutulmuyor yani
0 oy
tarafından
Bende aynı durumdayım 6 aylık artık annemdede duramayaya başladı dün sürekli içeri dışarı yapmaktan 10 katı fazla yoruluyorum 
0 oy
(226 puan) tarafından
Ben böyle eşlerin analrinin .... 
0 oy
tarafından
Bende 32 haftalık hamileyim 2 haftadir evi ssdece makine tutup vileda yapiyorum farkli günlerde yok yani bi guzelce temizleyemiyorum. Bulasigi bile aksam makineye diziyorum. Oyle zorlasti ki hersey. Benim esimde bazen sikayerleniyo kalk sen yap o zaman diyorum
(105 puan) tarafından
Hamileyken yapyodum cnm ben
tarafından
E iste ben yapamiyorum :D helal sana yani
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Esin neye kiziyor acaba aksamlari o baksin cocuga ozman sende 2 saat yat uyu sonra kalkip yaparsin işini kolay mi el kadar bebekle ev cevirmek
(105 puan) tarafından
Valla cok z0r ya insan cok yoruluyo
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Ah yavrum cok normal. Bende kızı evde kanguru ya koyup ev supuruyordum. Yemek yapıyordum. 
(105 puan) tarafından
Yemek bile yapilmiyo cidden
(1,094 puan) tarafından
Aynn. Sıcaklarda yapıyor boyle
0 oy
tarafından

İşte bu ben :D

Aynı durumdayım canım merak etme 

Karnı tok altı temiz ama pusette en fazla 10 dakika duruyor hanfendi 

Napalım biraz büyüyene kadar böyle:)

(105 puan) tarafından
Aynen canm allahtan fazla kimse gelmyo
tarafından
Kız 10 gündür ütü yapıcam bi fırsat bulamadım gece yapayım diyorum inanki sızıp kalıyorum yaa
(105 puan) tarafından
Aman boşver ben yıkayp katladgma dua ediyorum
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Gayet normal şeyler yaşıyorsun eğer eşin bu durumdan rahatsız ise bebeğe bakacak sen is yapacaksın 

Kızım 5 ayini doldurmak üzere ben öyle yapıyorum yoksa herşey kalıyor 
(105 puan) tarafından
Eşim sabah 7 de gidip akşam 11 de gelyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 299 göst.
15 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 323 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
13 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 222 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Selimin annesi (8,974 puan) tarafından soruldu

378,176 soru

11,318,747 cevap

34,765 kullanıcı

...