0 oy
298 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar ya 11+4 haftalık gebeyim.

Başından beri elim kolum kalkmiyor. Sabah zar zor kalkıyorum. Eşim işten geliyo. Kahvaltı hazırlamak zorundayım.

.

24 saat yatasim geliyor. Oğlumda iken böyle değildim. Neden böyle oluyor?

.

Sizde böyle oldu mu? Doktora gidip danistiniz mi? 

Benim randevum bu ayın 25 nde. 9 gün var daha.

.

SABAH BULAŞIGINI AKŞAM YİKİYORUM DÜŞÜNÜN. EVİ ANCA 2-3 GÜNE 1 SUPURUYORUM.

YARDİM EDİN AKIL VERİN CANLARIM YA 

7 Cevaplar

0 oy
(1,699 puan) tarafından

Ben de öyleydim hamileyken sanırım kız geliyor sana bi tane :D

tarafından
Hayirlisi olsun cnm bnm. Rabbim başta sağlık versin. İlk oğlum böbrek hastası doktor kalıcı diyor. Günde 6 tane ilaç kullanıyor.
(1,699 puan) tarafından
Rabbim şifa versin kuzuya..
-Reklam-
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Hamilelikte bu saydiklarin çok normal ama geçici bir süreç 
tarafından
Ay inşallah cnm ya dua edin insallah gecer
0 oy
tarafından

Kizin olacak heralde 

tarafından
Bilmiyorum cnm hayırlısını versin rabbim. Sağlıklı sıhhatli olsun da. :) Oğlum böbrek hastası doktor ömür boyu diyo. :( rabbim başta sağlık versin
tarafından
Aminn aminn inşallah canim cok gecmis olsun
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Hamileliğin başında olduğun için bu gayet normal yat uyu dinlen arada tevekkül ALLAH diye kalk işine başla sonra dr gidince sana vitamin verir belki 
tarafından
Bemiks diye vitamin kullanıyorum cnm.
Yat uyu diyorsun da 2 Yaşında Oğlum var böbrek hastası günde 6 tane ilaç veriyorum
(14,081 puan) tarafından
ALLAH şifa versin canım ama işte benim demek istediğim senin anlattıklarının karşılığı oldu ne diyim ki hayırlısı olsun
0 oy
tarafından
Canm ben ilk 6 ay oyledim bazen aksama kadsr vulasigim kalıyordu yemk yapamiyirdum esim sagolsun asla sesini viksrmazdi cok zorlu hamileligim gecti bu oglumda ilk oglumda boyke kotu degildu kizimda ise mahfoldum oerisan yerlerdeydim 
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Hamileyken inan ki cok normal. Bugun ben hic birsey yapasim gelmedi yemek bile yapmk gelmedi icimden ama zar zor iste vakit gecire gecire yapmaya calisiyorum
(111 puan) tarafından
Ay ilk hamileliğim de bende öyleydim evim batmıştı ya son haftalarda biraz iyiydim 2 nci gebeyim şimdi bunda da halsizlik filan oluyor normaldir yani ama iş yapmayı istiyorum bunda ne kadar rahatsız olsam da birakamamiyorum dinlene dinlene yapıyorum hep
0 oy
(111 puan) tarafından
Valla bacım ne desek boş bu aylar böyle geçiyor beni sofrada bile uyku tutuyordu kendimi yere atıyordum resmen uyuya kalıyordum eşim gülüyordu bana heryer sana yatak resmen diye aklım başımda değildi resmen allah yardımcın olsun inşallah  sabret geçer bu günler 
tarafından
Cinsiyeti ne peki o hamileliginde?
(111 puan) tarafından
İlk hamileliğim de sürekli uyuyordum kızım oldu buda kız bunda da uykum vardı ama o kadar çok değil yani ilk hamileliğim gibi değil di cinsiyetle alakası yok çünkü eltim kız da da erkek tede öyleydi

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 535 göst.
3 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Balli_lokum (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 323 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
13 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 221 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Selimin annesi (8,960 puan) tarafından soruldu

377,740 soru

11,305,577 cevap

34,731 kullanıcı

...