0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Annisler küçük bebeklerinizle namazlarinizi falan tam kilabiliyor musunuz ya benimki kucaktan inmiyor yatirsam bile anca 5 dakika duruyor sonra basiyor cigligi yalnizim da gunduz uykusu pek yok zaten tam uyudu diyorum abdest alip gelene kadar yine uyaniyor tekrar uyutuyorum namazi nasil kildigimi anlamıyorum sunneti kilana kadar yine basliyor aglamaya keyfi yerine gelene kadar bekliyorum mecbur sonra kalan rekatlari kiliyorum bazen hic uyumuyor kilamiyorum bazi vakitleri icim icimi yiyor kazaya kaliyor diye siz nasil yapiyorsunuz ya 43 gunluk olduk bir duzene oturamadik daha

8 Cevaplar

0 oy
(105 puan) tarafından
Yanima alıyorum kılarken
tarafından
Hep yanimda zaten canim 5 dakika yatmaya dayanamiyor
-Reklam-
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Farzını kiliyorum canım sende çok zorda kalınca farzını kilabilirsin
tarafından
Bazen oyle yapiyorum da canim ne bilim icim rahat olmuyor mecburen artik oyle yapicam bende
(2,874 puan) tarafından
Hiç kılmamaktan iyidir canım yine napalim yaa
tarafından
Aynen canım cok haklisin hepimiz isteriz tam kilalim ama olmuyor bazen
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Ben hiç durmazsa çizgi film açıyorum malesef baska durmuyor
tarafından
Daha 43 gunluguz canim anlamiyor ki cizgi filmden falan aciyorum bazen tvyi hic orali degil
(2,047 puan) tarafından
Doğru canım o zaman gazı çıktıgından emin ol karnı doydugundan emin ol uykusu varsada ağlar ev cok sıcaksa üzeri kalınsa ağlar birşey rahatsız edıyordur yani bizde 62 günlüğüz sıcaksa uyumuyor gazı varsa uyumuyor
tarafından
Gazini cikariyor ama tam degil tum gun ikiniyor agliyor damlalar falan fayda etmedi uykuda aclikta sorun yok cok sukur ama ev cok sicak ve nemli buranin havasi o da rahatsiz ediyor allah yardimcimiz olsun cok zor
0 oy
(28 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun kardesim sancisi mi var acaba hiç durmuyor
tarafından
Amin cumlemizin canim gazli bi bebek agliyor surekli sanci girince bir de kucaga cok alisti simdi hep kucakta durmak gezmek istiyor
(28 puan) tarafından
Her ağladığında kucağıniza almayin bol bol masaj yapin gaz ilaclari verin kimyon rezene bir fincan suda kaynatin her emzirme öncesi icirin bir ck yuz ustu yapin öyle de rahatlar sizde çok dikkat edin usutneyin gaz yapacak şeyler sert şeyler yiyip icmeyin
0 oy
(100 puan) tarafından
O aylarda çok sakindi oğlum gaz sancısı hariç sorun olmadı. İnternetten kuranı kerim açın sakinliyorlar. Yürümeye başlayınca bazen 15 20 dakika sürüyor 1 vakit namazı sırtıma çıkıyor bekliyorum sıkılana kadar sonra devam. 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Allah günah yazmasin ibadetimi hic bi sekilde yapamiyorum henuz 1 aylik biraz büyüyunce yapabilirim insallah
0 oy
tarafından
Ben hep altını açıyordum küçükken öyle namaz kılıyordum şimdi de izin veriyor gazlı bir bebekse Allah yardımcın olsun çok zor ben 3 ay çektim sonra yavaş yavaş düzelir inşallah
0 oy
tarafından

Namaz kılarken yada kuran okurken beni görebileceği yere koyuyorum  cnm 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 27 göst.
0 oy
2 cevap 39 göst.
29 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Fatocan4545 (1,504 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 653 göst.
23 Mart 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 88 göst.
28 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 12345ebe (780 puan) tarafından soruldu

380,159 soru

11,380,618 cevap

34,871 kullanıcı

...