0 oy
1,267 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
Kızlar dün benim cinsiyet partim vardı baya Kalabalıktik oynamali vs oldu esminin kuzeni telefonunu bana verdi video çek diye o sırada mesaj geldi bi adamdan (az kaldı❤️) böyle evli 10 yıllık 2 çocuk annesi kocasıyla hıc geçimi yok ama büyük ihtimal aldatıyor sonra fark etti fark ettiğimi adamın adını kocasının adıyla değiştirdi ama o adamın profiliyle kocasininki aynı değil alen açık gördüm yani başka bi adam var hayatında çok kötü oldum asla beklemezdim çokta üzüldüm yanlış yolda olmasına eşime soylemelimiyim sizce böyle duzgunce ama kimseye söylememesi isticem beni ilgilendirmez asla kimsenin şeyi siz olsanız soylermiydinz eşinize eşim gidip pat diye aldatiyomusssun görmüş karım vs demez susar ve sülaleleri namus vs şeyine aşırı duskun duysalar gebertirler o kadını aklımdan cikmiyo k. b uzun oldu birz ama 

32 Cevaplar

+1 oy
(6,919 puan) tarafından
Hiç karışmam görmemiş gibi yaparım 
(301 puan) tarafından
2 gün oldu ses etmedim bellide etmedim kimseye
(6,919 puan) tarafından
Aynen öyle boşver minareyi çalan kılıfını hazırlar suçlu sen olursun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Boyle seylerin dusuncesi bile beni korkutur tövbe estağfirullah karisma bence
(301 puan) tarafından
Vallahi gördüm keşke görmez olsaydım ama ona belli etmedim gördüğümü
0 oy
tarafından
Eşine bile soyleme bence.. boswer unut gitsin belki yanlis anladin boswer canim..
tarafından
Canim ya sabah gelecek yada carsamba günü cok heycanliyim bekliyorum belki sabah gelir belki carsamba günü tam belli degil günü bitti bayramdan önce.
tarafından
Edacim hemen buraya post acicam.kesin olmadigi icin acmiyorum post sabahta gelebilir carsambada yani heran gelebilir.. :)
(33 puan) tarafından
Hadi insallah ya benim.kuzenim cikti bu karantina zamani aftan izin verdiler simdjde izni uzatilmis ama senin esinin tamamen bitmisti hadi simdi diye diye bitti cok.sukur insallah huyuda guzellesir sana yazdigi gibi degerini hep bilir mutlu olursunuz canim
tarafından
Insallah canım Allah kimseyi sevdiginden ayırmasın oralara kimseyi düsürmesin insallahh
(301 puan) tarafından
Bundan korkuyorum haklısın en iyisi susmak
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Arkasından lafını edecegıme kendısıne derdım eger dusundugum gibiyse yablıs yapıyosun dıye
(301 puan) tarafından
Ben cok korkarım böyle şeylerden kendine bilmiyorum diye bilirmiyum ama yanilmiyorum gördüğüm sey yanlıştı cunki
0 oy
tarafından
Unut gitsin ...
(301 puan) tarafından
Haklısını
0 oy
(247 puan) tarafından
Uzak dururum o kişiden. Özel hayatı da beni ilgilendirmez. Kötü olan sen olursun sonunda kocamda gözü vardı der.
(301 puan) tarafından
Ztn ben İstanbul o konya ayda yılda bir gorurusuruz ben 20 o 31 yaşında asla beklemezdim çok tuhaf oldum en iyisi unutmak
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Eğer birinjn başına bisey geleceğini bilsem bu sır benimle ölüme kadar giderdi bence söyleme ne olur ne olmaz 
(301 puan) tarafından
Bende patlamasından korktuğum için susucam bende el kapisindayim gelinim elbet çıkar ortaya
(3,036 puan) tarafından
Aynen en azından senden çıkmasın boşver eşinde öğrenirse bilmiyormuşsun gibi yaparsın kısacası yanlış anladın de unut derim allah hidayet versin o kadına
(301 puan) tarafından
Amin amin inşallah 2 çocuk annesi evlerden ırak eşim ztn bilsede asla belli etmez oda korkar iftira atıyorlar falan der diye  yinede erkek belki sakın olamaz kuzeni ama beraber büyümüş ler  yakınlar yani
(3,036 puan) tarafından
Insaniz pot kırarız ağzımızdan kaçar kızgınlıkla söylenir dünya hali belli olmaz hiç söyleme eşine dua et onun icin belki doğru yolu bulur
(301 puan) tarafından
Keske inşallah bulur 2 çocuğu var küçükler
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Yani kendin soyluyosun oldururler diye ölmesini istiyosan söyle tabi yoksa unut gitsin o gunah isliyo ama sende gunahini ifsa ederek gunaha giriyosun soyleme bence 
(301 puan) tarafından
Asla ztn öyle zihniyetim. Olsa 2 gun oldu eşime derdim doldururum böyle böyle olmuş vs diye nasi bi boşluğa düştü aklım almiyo belki doğru yolu bulur :(
(1,113 puan) tarafından
Yani özel hayati sonucta bilemeyiz belki de kocasindan kurtulmanin yolunu arıyordur bnce yanlis once bosanmali ama ailesi kabul etmez diye falan yapiyor olabilir
(301 puan) tarafından
Ztn evliliği iyi değil bosanacam deyip duruyo kocaya koca demiyo ama biriyle konuşmasi da doğru değil inşallah bulur doğru yolu
0 oy
(235 puan) tarafından
Karisma kotu olan sen olursun esine de asla soyleme ben boyle bi durum yasadim da benim karim oyle bisey yapmaz dedi ben kotu oldum
(301 puan) tarafından
Ay Allah korusun karı koca arasına girmek akıl fikir işi ztn işin içinden çıkarlar ben kötü olur gördüğümle kalirim diye korkuyorum buraya yazıp akıl danışmak istedim sadece eşime de 2 gun oldu asla belli etmedim söyledim kadınada belli etmedim fark ettiğimi
0 oy
tarafından
Allahım ya ben bir an kendimi yerine koydum da ben söylemezdim üstüne bana iftira atar falan ayy bir ürperme geldi 
(301 puan) tarafından
Allah korusun yorumları gördükçe söylememek ne kdr doğru bisy yaptığımı bi kez daha anladım
tarafından
Evet cnm bencede susmalısın
(301 puan) tarafından
:) ❤️
0 oy
(48,703 puan) tarafından
korkusu olsa zaten yapmaz soyledin diyede ayrilmaz sen kötü olursun hic bulasma
(301 puan) tarafından
Haklisin 2 çocukla cesaret ediyorsa benim en iyisi unutmam
0 oy
tarafından
Aman kimsenin hayati kimseyi ilgilendirmez canım şimdi sen iyi niyetinle birine söylersin kötü olan sen olursun boşver 
(301 puan) tarafından
Haklisin :(
0 oy
tarafından
Karışmazdım cankm ama meraktan sorardım o kim diye çok ayıp evli bide huzursuz mutsuzsa böyle şeyler içinde varsa boşasın yani.
(301 puan) tarafından
Soramam da ben sonra biri de görür ortalığa çıkarir benden bilir falan
0 oy
tarafından
Benim basim a gelse bilmek isterdim 

Yani bu durumla karşı karşıya gelsem ya kadını uyarır yada esime söylerdim beraber bi yo lbulurduk cok hassas bi insanim bu konularda 
(301 puan) tarafından
Korkuyorum böyle şeylerden cok
tarafından
Ama kendinide kocasının yerine  koy bilmek istemezmisin
(301 puan) tarafından
Bosanmicaklar bosandirmiycaklar elin günün içiinde diye sonra iyi olurlar ben kötü olurum korkusu bu yüzden susmak daha mantıklı geliyo
tarafından
En dogrusunu gene  Sen bilirsin canım
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Valla bende cok yakinim birinin kocasini aldattigini gordum karismadim o donem aralari kotuydu simdi iyiler ohoo oylede mutlularki soyleseydim ben suclu olcaktim hala daha kadini gorunce aklima gelir ama banane bosver derim zaten o zamn sustum yine susarim esime dahi soylemedim bi sekilde cikar ortaya zaten bence dedim ayrica oyle durumlarda cok cabuk siyrilir bu tur insanlar hic bulasma bacim
(301 puan) tarafından
Haklisin valla karı koca çok tuhaf bi ilişki
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Karosma canım kalkar vurur kocası vicdan azabı cekersin
(301 puan) tarafından
Hemde çok Allah korusun
0 oy
(180 puan) tarafından
Hiç bulaşma bence sen değilde baskasida gorebilirdi kocası o an telefonuna bakabilirdi gorebilirdi demek ki korkusu yok olsa öyle rahat açık şekilde konuşurmuydu... Bana tuhaf geldi korkusu yok gibi heldi
(301 puan) tarafından
Banada çok tuhaf geldi bu rahatlık Allah hidayet ıslah etsin
0 oy
tarafından
Bence seni ilgilendirmez hiç karışma kocası yakın zamanda ögrenir 
(301 puan) tarafından
En dogrusu bu olacak :(
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Ben bildiğim şeyi eşime söylemezsem içim zehirlenir :D ahah hemen söylerim eşime tutamam. 
tarafından
Herşeyi söylemekte iyi degildir kadın dedigin bazı şeyleri agzında tutar hersey eşlere söylenmez bnce
(301 puan) tarafından
Herseyi söyleyemem  ztn benim kdr vicdanlı yaklaşmaz o olaylara sırrımı tutar ama belki namus diyip patlayada bilir erkk sonuçta
(301 puan) tarafından
Bazen mecbur  susuyor susmak zorunda kalıyor insan
0 oy
tarafından
Görmemezlikten gel birşey söylese bile görmemişsin gibi yap karışma 
(301 puan) tarafından
Karışırsam  onlar işin içinden çıkar ztn ben öğrendiğimle kalırım

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,525 göst.
+1 oy
9 cevap 321 göst.