0 oy
559 göst.
Aile kategorisinde (447 puan) tarafından

Eşim Malatyadan iş aldi demistim bu sabah gitti 1 ay kalacak evimizi tutup düzecek benim işimi de halledecek sonra bizi almaya gelecek 1 ay sürecek ben evliyken ilk defa ondan bu kadar ayrı kalıyorum gideli 2 saat oldu ama akşam eve gelemeyecek olmasını bildiğimden:(

10 aylık Ali Sezamla 1 ay babamızı çok özleyeceğiz sonra oğluma diyorum ki bak oğlum baban hiç bilmediği bir ile senin geleceğin için gidiyor Allah onu basimizdan eksik etmesin size içimi dökmek istedim şu an ağlıyorum valla konu onun gitmesi değil 1 ay cabuk geçer belki ama bizim için yapamayacağı bir şey yok içkisi kumarı yok bi sigarası var  cebinde para olmasın bana istedigimi almak için sigara almaz öyle yapıda biri hem kendini bir şey sanmaz hem Allah korkusu var telefonu elimdedir bensiz dışarı çıkmaz oğlumuzu akşamları o uyutur yorgunsam 2 bulasigı yikar ve ben onu çok üzüyorum dilim çok uzun 1 ay içinde  biraz susmayi ogrencegim  :( bazen diyorum Allahm ben bu adamı hakedecek ne yaptım onu çok seviyormuşum:( 

image

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hem yakışıklı :Dkoptum orda kusura bakma 

Allah mutluluğunuzu daim etsin

(447 puan) tarafından
Ya yakışıklılar kendini bir şey ssaniyor ya ondan yazdım silcem dur :)
-Reklam-
0 oy
(174 puan) tarafından
Kıyamam sana ya 
(447 puan) tarafından
:( çok zor
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Kız Maşallah nazar etme eşini :)
(447 puan) tarafından
Ne tuhaf demi kuzum olmasi gerekeni söylemekten korkuyoruz nazar olur diye
(4,853 puan) tarafından
Aynen cnm diğer postlarinada baktim da seni kendime benzettin bende bı Akrep burcuyum :D
0 oy
(625 puan) tarafından
Maşallah kuzum asker eşleri napsin :) arada mesafeler iyi geliyor insanın sevgisi artıyor kocam asker 3 günlüğüne görevlere gidiyor geldiğinde evimiz bayram havası sevgim artıyo:) fazla fazla Allah yuvanızı bozmasın Rabbim sevgi ile dolldursun yuvanızı ❤️
(447 puan) tarafından
Aminn canım bnimmm
0 oy
(738 puan) tarafından
Biz napalim bacım bir gidiyor altı ay yok Allah kavuştursun tekrardan :)
(447 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ne iş yapıyor kzuu
(738 puan) tarafından
Askeri personel canım
(447 puan) tarafından
Ne yapsınlar hem size hem bize yetmeye çalışıyorlar allh asker ve polislerimizi korusun
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Allah kavuştursun

Allah muhabbetinizi arttırsın
(447 puan) tarafından
Amannnn cnm
0 oy
(106 puan) tarafından
Allah herkese allah korkusu olan eşler versin eşinin degerini bil 
(447 puan) tarafından
Amin kuzum
0 oy
tarafından
Allah sevginizi daim eylesin inşallah canım hayırlısıyla hemen kavuşun inşallah ❤️ 

Benim eşim asker sürekli 2  3 günlük görevlere gidiyor yapacak bişey yok Allah başımızdan eksik etmesin inşallah. 
(447 puan) tarafından
Allh yardimcin olsun cnm benim
0 oy
(614 puan) tarafından
Bende başka memlekette erken doğum yaptım tek başımayım bebeğim küvezde herif başka yerde. Allah kavuştursun valla. Gücüm kalmadı. Tek başıma uğraşmak çok yorucu
(447 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun cnm bnm
0 oy
(211 puan) tarafından
Sen bı ay ben her ay yaşıyorum o üzüntüyü RABBİM başımızdan eksik etmesin onları:(
(447 puan) tarafından
Mesleği ne kuzum
0 oy
tarafından
Biz 9 aydır birbirimizi görmüyorduk oğlum babasını unuttu 7 aylıktı göreve gittiğinde geleli 5 gün oldu daha tam alışamadı gidecek yine aynı olucak bir ay ne ki keşke benim eşimde öyle olsaydı
(447 puan) tarafından
Ay cnm benim neden peku
tarafından
Eşim asker cnm
0 oy
(291 puan) tarafından
Kıyamam yaa. En uzun ayrılık olur inşallah canım. Allah başka ayrılık vermesin
(447 puan) tarafından
Amin cnm benim
0 oy
(15,719 puan) tarafından
1 ay dediğin nedir sürküten gibi akar hem iyi oluyor bazen uzak kalmak aradaki bağ kuvvetlendirir verilen değer daha iyi anlaşılıyor herşeyi hayırlısı olsun 
(447 puan) tarafından
Inşallah kuzum dediğin gibi olur

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 865 göst.
0 oy
15 cevap 651 göst.
26 Haziran 2022 Aile kategorisinde Melek anne (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 240 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy