0 oy
409 göst.
Aile kategorisinde (1,186 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar kaynnam 3 gorumceme ve eltime süslü sunumluk kase almış bayram.hediyesi ben bunu eltimden ogrendm.cok zoruma gtti oysaki ben kaynanama.bayram hediyesi olarak 50 tleye perde.susu aldım o kasler çok pahalı dgl 6 tane si 10 tl ben kendime alırım almasinada zoruma gtto.soncta bn büyük gelinim eltim benm söylediğimi söyleme dedi ama gozmlede gördüm gorumcelerime verdigini.kizlaridir alsın dedm ama eltime de almış ben herşeyde dusunym.kaynaama çok ayıp etti ben.di tawrimi nasıl sergiliyim aynı binada otyorz eltimde benden duyduğunu söyleme kesinlikle dedi çok snir oldm
notu ile kapatıldı: Konu başlığınız konunuzun içeriğini yansıtacak şekilde olmalı.

6 Cevaplar

0 oy
(13,799 puan) tarafından
Sende annene pahalı bir hediye al , kaynananın gözüne soka soka annene ver. Belki bişeyler anlar.
(1,186 puan) tarafından
Acba duyom bnmi abartiyom ama sonra  dusunym icim içimi i
Yiyo
(1,925 puan) tarafından
Çok iyi fikir. Çıldırsın kaygıana
(13,799 puan) tarafından
Kim olsa bozulur canım. En iyisi al hediyeni göster hatta , bak anneme aldım beğenir mi sence diye sor.
-Reklam-
0 oy
(2,633 puan) tarafından
eltinin de sana söyleyip benden duyduğunu söyleme demesi ayrı bir ironi yani. 
(1,186 puan) tarafından
Yani konu ona patlamasin kaynnam demkki tembihlemis söyleme diye
(7,177 puan) tarafından
Çok ayıp etmiş eltin ortalığı neden karıştırıyor
(2,633 puan) tarafından
Nispet yapmış eltin ap açık bir şekilde belli oluyor.  Neden durduk yere canını sıkıyor ki.  Bence takma. O eltine de dikkat et
(1,186 puan) tarafından
İyki söyledi artk ona göre dawranirm
(1,186 puan) tarafından
Aynen ztn onun canına minnet hava atmak için o daha 1 buçuk yıllık ewli bn ise 6 yillik
0 oy
tarafından
Sen de ona göre davran bundan sonra herkese hakettiği değeri vermek gerekiyor
0 oy
(909 puan) tarafından
Direk şöyle bence herkesin içinde esinde varken hayırdır neden beni insan yerine koymadin de demezsen ileride bu konuda da seni suçlu cikarir
(1,186 puan) tarafından
Doğru dyon cnm hatasini yüzüne vurayim
(909 puan) tarafından
Vur o utansın şöyle ki ben seni annem yerine koymuştum hata etmişim sen beni kızın yerine koymamissin bu dk den sonra kaynanamsin sadece
(1,186 puan) tarafından
Doğru dyon wlla çok zoruma gtti
(229 puan) tarafından
B kase için bu kadar laf mi saysın kadına ay yangına körükle gitmeyin Allah aşkına sadece kaynana na anne onlara aldinda beni ayırman zoruma gitti de yeter.
0 oy
(227 puan) tarafından
Valla canım sen de hata alma bak daha kıymetli olursun boşver takma dünya birgunluk değil bunun öbür dünyasıda var sıkma canını 
(1,186 puan) tarafından
Wlla cnm hani esimin annesidir diye her markete gittiğimde bisyler alym ama.degmezmis gercktn çok zoruma gtti
(227 puan) tarafından
Yani yapiyon yapiyon boşa gitmiş işte gördün ama gunahinida almak istemem bn olsam almam yani
0 oy
(181 puan) tarafından
Tembihledyse tembihledi Eltin ondan dolayı susman gerekmio apaçık söylerim yani
(1,186 puan) tarafından
Soylicem bakayim bahanesi ne olck

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 402 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde 0234_sevim. (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 794 göst.
13 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu