0 oy
1,083 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Hamile olduğumu öğrendikten sonra karnımı hep kızım diye sevmeye başladım. Hic oğlum diyemiyorum icime hep kiz doguyor :) Içine ne dogarsa odur diyorlar insallah oyle olur :) Birde kasik agrisiyla bile cinsiyet anlasiliyormus, mesela benim hep sag kasigim agriyor o zaman erkek diyorlar ama inanmiyorum kızım olcak biliyorum çünkü ♡ Sizin içinize doğan oldumu hanimlar? ♡♡♡

29 Cevaplar

0 oy
(1,232 puan) tarafından
Canım böyle dua etme kızda evlat erkek de evlat .Hayırlı sağlıklı olsun de.Benim içime hep erkek doğmuştu ama kızım olacak
tarafından
Deli gibi kiz istiyoruz napalim :) tabii once saglikli, hayirli evlat olsun en son dilegimiz cinsiyet
(1,232 puan) tarafından
Sen gene de böyle dua etme .Hayırlı sağlıklı olsun diye dua et canım
-Reklam-
0 oy
(327 puan) tarafından
Benim bi kızım var hep erkek hissettim oğlum olacak insallah
tarafından
Hissedilen cikarsa ne iyi ya masallah :) benimde ins kizim olur ♡
(327 puan) tarafından
Allah gönlüne gore versin canim
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Ben erkek hissettim kizim oldu cok sukur hayirlisi sagliklisi olsun insallah. :)
0 oy
(13,633 puan) tarafından

Cnm ben 16+0da komtrolde soracaktım .

O  sabaha kadar kız emzirdim rüyalarımda. 

Kızım olacapından o kadar emindim ki. 

16+0da sabah rüya gördüm evde bi Ultrason varmış :D

Bakıyorum pipi görüyorum :D

Erkekmiş deyip uyandım. Eşime söyledim :D

Doktora gidince erkek bu annesi dedi. Şok geçirmiştim .

Bide sol kasığım ağrıdı bnm başlarda ama erkek 

tarafından
Hah bak rüyada ne görürsen tersi cikarmis ama öyle dusunupte yattigin ruyalar degil kendiliğinden gormen lazim. Bende ruyamda erkek bebek dogurdum agrisiz sancisiz snr emzirdim gogus ucum cok acidi, kasiklarimda da sag kasigim agriyor. Umarim kizim oluuur ♡
(13,633 puan) tarafından
Öyle deme nolur, hayırlı olan ne ise o olsun
0 oy
tarafından

15 inci haftamda gittim cinsiyet öğrenmeye erkek olacağına o kadar emindikki eşimle erkek olacağını öğrenince şaşırmadık bile hiç :D

tarafından
Hahaha masallah biz ucariz belki havaya:D
0 oy
(404 puan) tarafından

Kiz diye hissettim hep hatta doktor erkek dedi inanmadim 4 doktora daha gittim 4.de erkek deyince artik ikna oldum. Erkek istemedigimden degil sadece kiz diye hissettigimden inanmak istemedim ama erkek evlâdım. Yani demem oki kendini cok kaptirma hisler her zaman doğru çıkmıyor saglikli olsun yeterki. Sag kasik sol kasik aci tatli eksi yuvarlak göbek geniş göbek mide bulantisi bas agrisi cin takvimi rus takvimi makas bicak oyunlari bunların hiçbiri cinsiyet belirlemede doğruluk payi göstermez bu arada onlarada inanmayin:)

tarafından
Inanmiyorum ama ruyalara bide bu agrilara inanmaya basladim ne bileyim :)
(404 puan) tarafından
Yok canim inanma rüyanı bilememde diger bahsettigin belirtilerin cinsiyetle alakasi yok:)
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Evet benim içime hep kız doğuyordu çok şükür kızım olacak Allahın izniyle inşallah teyzesi ❤️ ❤️ 
tarafından
Maşallah ne kdr güzel :) isim karar verdinizmi :)
(4,758 puan) tarafından
Evet canım asmin ismini düşünüyoruz canım benim
0 oy
(351 puan) tarafından
Ben de hep kızım olacak diye hissettim rüyamda da kız bebek gördüm 3 gün sonra hamile olduğumu öğrendim ve kız bebek bekliyoruz :)
tarafından
Ayyy masallah :) darisi bana ♡♡♡
0 oy
(452 puan) tarafından
Bnmde hep kız doğuyordu içime ama erkek oldu :)
tarafından
Yaaa .s.s :D
0 oy
tarafından
kaç haftalık canim allah gönlüne göre versin 
tarafından
10+3 teşekkür ederim :)
tarafından
daha çok küçük maşallah allah dilediğini verir inşallah canim benim :) ben kizimda rüyamda hep erkek gördüm kız çıktı oglumda kız gördüm erkek çıktı tersi çıktı yani
0 oy
tarafından

Rüyamda hep namaz kıldığı mı kılarken ayaklarıma bir oğlan çocuğu sarılıyor du gitmiyordu ve  gelinlik giydiğimi sahilde yürüdüğüm görürdüm ama bilmyrdm hamile olduğumu eşim takım elbise giymişti yanında yine aynı çocuk vardı değişik hissettmiştm ondn içim de erkek oluck diyordum ama dile getirmiyordm çünkü sağlıklı olsun önemi yoktu ilk öğrndik ablam erkek bu ben bilirim dedi bebiş erkek yani  ha bide annem öğrenmeden sena sen bizim evdeydin kucağında erkek bebek vardı dedi hamiş olduğumu öğrendim sonra da eşim eğitime gitti annemlere geldim :D

tarafından
Yaa ne güzel ♡ :) benim esimde hamile oldugumu bilmeden 3 gün once ruyasinda kiz bebege hamile oldugumu görmüş zaten deli gibi kiz istiyoruz insallah öyle de olur :) Tabi önce saglikli olsun ama ♡♡
tarafından
Tabi ki cnm bnim yeterli sağlıklı olsun hele vakit geçsin doğsun diye için kıpır kıpır oluyr şimdi bile  yazarken vuruyor çok çok güzel bir şeymiş bu ya Rabbim sağlıkla kavuştursun yavrularımıza inşallah :))
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Kız istemiştim ama içime hep erkek doğdu ve erkekmiş ayrıca hep sağ kasığım ağrıdı şimdi de hep sağımda hareket ediyor minnoşum benim<3:) 

tarafından
Icime kiz doğuyor sag kasigim agriyor hangisi dogru simdi :D
(5,376 puan) tarafından
Bilmiyorum canm Allah bilir tabi bunlar bi tahmin ama tanıdıklarıma sordum oğlan olanlar genelde sağda gerçekten bide ultrason fotosunda kesenin neresinde bide poposu yere paralel mi yoksa havada gibi mi bunlar tuttı bnde hep
0 oy
(531 puan) tarafından
Bana erkek doguyordu bilmyrm belkide bi tane kizim oldugu icin erkek istedm oyuzdn erkek doguyordu ama kiz cinsiyetimz ve benm kizim surekli sagimda
tarafından
Benimde hep sagim ama 10+3 haftamdayim bilmiyorum :)
0 oy
(3,458 puan) tarafından

Ben eşimle tlfnda konuşuyorken oğlum dedim ağzımdan öyle cıktı ne biliyorsun dedi öyle ALLAH söyletti dedim bide hep sağımda ve sağdan sanci giriyor ayaklarını sağ kaburgama sokuyor neden çünkü erkek hahaha :D 

tarafından
Benim daha 10. haftam :D o kasik agrisi efsanesi gercekmis yanii :)
(3,458 puan) tarafından
Yok canim bence değil yani hurafedir bende öyle oldu ama kız olup sağ kaşığı agriyanda var
0 oy
tarafından

Erkek hissediyordum ilk erkege benzetti oglusum diye seviyordum karnimi arada da dusunuyordum hadi kizsa diye sonradan kiz oldugunu ogrendik suanda da 47 gunluk kizim var :D

0 oy
(141 puan) tarafından
Evet bende hep kız hissettim ve kızım oldu bu arada benim de kasıklarım ağrıyordu. Allahım hakkında hayırlısını verir inşallah 
0 oy
(3,151 puan) tarafından

Ilkinde hep erkek hissettim hamile kaldığımı öğrendiğim an erkek kıyafetleri erkek isimleri bakmaya başladım eminmiş gibi hatta 2 aylıkken rüyamda da gördüm adını söylediler. Ama neticede bir kızım oldu bu seferkinde de hep kız olacak dedim en baştan beri hıc erkek aklından geçmedi ve yine kızmış  eşim bilmişti bunda ben bildim :)

0 oy
(1,219 puan) tarafından

Kendimi bildim bileli hep kızım olsun istiyordum rabbim gönlüme göre verdi çok şükür hep kalbimden kız geçiyordu eşim erkek olsun diyordu ama kalbimdeki kızdı çok şükür bin şükür olsun 9 aylık bi kızım var rabbim kızımla sınamasın beni <3

0 oy
tarafından

Sana birsey soyleyim mi ilk hamileligimde kiz hissetyim oglum oldu. Ikinci de oglan hisettim kizim oldu. O yuzden hissetmeye cok sey yapma sen :D

tarafından
Ya hahaha deme öyle .s :D
tarafından
Valla oyle o yuzden kendini kiza alistirma doktor bisey diyene kadar :D
0 oy
tarafından
Bende 13+4 günlük hamileyim hamile olduğumu ogrendigimden  beri rüyamda hep erkek cocuk emzirdigimi  gördüm hep erkek geçiyor içimden bakalim  artik hakkımızda hayırlısı insallah 
tarafından
Cinsiyet 12. haftada belli oluyor ya senin hala belli olmadimi? Az kaldi diye seviniyordum :)
tarafından
Yok canım gittiğimde net bisey söylemem için erken dedi 1 ay daha bekleyelim dedi kesin o zaman belli olur dedi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 57 göst.
30 Haziran 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
27 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Farkli_kadin (2,688 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
28 Haziran 2022 Aile kategorisinde clk38 (1,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 148 göst.
27 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bn bir anneyim (221 puan) tarafından soruldu

378,329 soru

11,323,956 cevap

34,775 kullanıcı

...