0 oy
480 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (549 puan) tarafından
Bugun memleketten gleıyor görumcem nısanlısı ile birlikte 

Ama memlekette de videolarda fln gördm dugunde oynuyordu maske yok birşy yok 

3aykık kızım vr bgn gelick smdı Bn cok dkkt edıyorm hıc bıryere gtmıyorm Bı markt Bı aksam yuruyus ondada kesnlkle maske var eldıvnde takıyorum 

Duyeceksnz esinde ise gıdıp gelıyor ama oda dkkt eder mesela surklı el dezenfektanı vr. Görumcem bgn gelince bn desem kesin yalns anlar sncta cocuktan uzak durması gerekiyor hatta bzden bile. 

Ztn evlılgmz ilk zamanları tartsmstk smdı Baska yerlere yorulcklr sz olsanız ne yapardınız 

Onlara göre ben bırz pımprıklı oluyorm da

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayir canim ne pimprikli her kes böyle sen kendisine deme esine soyle o söylesin mecbur gelicek amma cocuga yakin durmasin hic degilse keske basta kabul etmeseydiniz amma gelmede demek olmuyor
(549 puan) tarafından
Aynen cnm gelme demek olmaz da esime söyledm
-Reklam-
0 oy
(10 puan) tarafından
Bence eşin erasin desin yeğenin için  bu 15 gün sonra gel halası dedin valla ben kendi gorumceme söyledim hiç de alınmadı kayinvelidem de şimdi İstanbul'da mesela dönünce o da bı 15 20 gün evden cikmicak öyle yanımıza gelecek. Kendileri düşünüyor bunu . Doğrusu da bu zaten. Sağlıktan önemli birşey var mı . Bunun için kırılacaksa da keyfi bilir çocuğundan önemli mi 
(549 puan) tarafından
Aynen öyle walla hc bsy onemli degıl gelme demek olmaz kız tek te kal fln demem uzaktan gorur vlla alınırsa da alınsın banane
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kesinlikle şöyle uzak dursun.. bişey olsa faydası da olmaz Allah korusun.. eşine de tembihle o söylesin gerekirse
(549 puan) tarafından
Aynn söyledim cnm haklsn
0 oy
(291 puan) tarafından
Benimde kaynanamla görümcem hergun dugundeler bize virüs bulasirsa bulassin diyorlar ben her sabah çocuğumu onlara bırakıyorum kendilerini düşünmüyorlar aileyide küçücük bebegimide düşünmüyorlar ne desekte biz evde hapismi kalacaz tabikide gidecez bütün düğünlere diyorlar çok umursamazlar 
(549 puan) tarafından
Calısıomsn cnm
Allah korusun evlatlarımızı
(291 puan) tarafından
Evet çalışıyorum amin canım
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Eşine şöyle o söylesin kardeşi sonuçta 
(549 puan) tarafından
Söyledim  cnm aynen öyle
0 oy
(105 puan) tarafından
Ben çözümü dış kapıma lütfen ellerinizi yıkayın sosyal mesafemizi koruyalm diye uyari asmakla buldum

Yoksa giren çikan direkt el yüz yikamadan oglumu aliyodu kucagina
(549 puan) tarafından
Ya supersın cnmm:))
Oyle gelen giden yok gelmek isteyene vırus btsın fln dıyorm ztn
(105 puan) tarafından
Gelenlerin red edemiyorum malesef ama girer girmez el yikayan olmazdi
(549 puan) tarafından
Dusunceszlk burda yanı bu durumda gelip gtme de ne bıde bebegın var
0 oy
tarafından
Eve girer girmez söyle ellerini yüzünü burnunu yıkasın gerekirse maskeyle otursun yaklaşma öpme bebeğini de kucağına verme yanlış anlayan da anlasın bu durum şakaya alınacak bişi değil 
(549 puan) tarafından
Kesinlikle öyle cnm
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Haklısın canım güzel dille konuş anlar ınş 
0 oy
tarafından
Uzak dursa bile ayni evin içinde siniz bilemiyorum... 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 113 göst.
0 oy
9 cevap 169 göst.
0 oy
7 cevap 151 göst.
0 oy
8 cevap 132 göst.
10 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MelisAlin (25 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,615 cevap

34,884 kullanıcı

...