0 oy
2,237 göst.
Aile kategorisinde (337 puan) tarafından
Eşim Allah a şükürler olsun ilgi gösterir hiç yalnız bırakmaz benimle gider ama akşamları telefonu eline alınca pubg oynuyor nereden çıktıysa bu illet birde Galatasaray var tabi telefon la ilgilenirken etrafında olup biteni görmez duymaz seslenirim 10 kereye bir cevabı zor verir bende sürekli küserim oda sürekli gönlümü alır ya ilerde çok küsüyorum diye benden sıkılır mı sizce erkekler fazla gelmez diye düşünüyorum böyle şeylere de o yüzden sizde çok küser misiniz bizim küslük 10 dakika sürmez ama ona bakınca gulesim geliyor geri ama

21 Cevaplar

+1 oy
(244 puan) tarafından
Çok nazlanmak aşığı usandirir.

Bu soruyu kendi nefsinize sorun ve o zaman cevaba ulaşırsınız.

Karşınızda cocuk gibi devamli ilgi bekleyen bir eşe, ne kadar sene tahammül edebilirdiniz?

Bence eşlerinizi tiksindirmeden kendinize biraz çeki düzen verin derim.

Eşi hasta iken devamli ilgi gösteren basindan ayrilmayan bir kocanin, yillar sonra artik kadindan uzaklastigini gördüm. Çünkü eşi  cok nazliydi ve en ufak bir rahatsizligi gözünde buyutuyordu..
-Reklam-
0 oy
(518 puan) tarafından
Bence hiç gerek yok sürekli naz sürekli ilgi ben gelemem insan bazen kendi ile kalmak ister oyun mu oynuyor oynasın maç mi izliyor izlesin sıkma eşini tek derdin bu olsun ama kendini onun yerine koy yorulur birgün asıl erkekler çocuk gibidir dengeyi sen saglayacaksin
0 oy
tarafından
Oda iyiymiş 
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Yapı meselesi bence o. Benim esim de anlattığın  gibi  tek fark pubg oynamıyor. Ama nazlaninca bi iki guzel laf ediyor. Sonra usanıyor galiba ki ustelemiyor canim :)

0 oy
tarafından
Ilk evliligimiz siralarinda bende oyleydim canim surekli tartisiyorduk tamamen biraktim bu huyumu esim suan ustume cok dusuyor oyle boyle dgil sende dene mutlaka :D
0 oy
(8,245 puan) tarafından
Eşini hayatının merkezinden çekersen rahatlarsın canım.Elbette bi süre sonra bireyselliğine saygı duymadığını düşünerek seni takmamaya baslayacaktır 
0 oy
(581 puan) tarafından
Canım bi gün esin senden sırf bu yüzden uzaklasabılir. Onunda kendi hayatı var sonuçta oyun falan oynaması çok normal. Yapışık ikiz gibi duramazsiniz. Tamam sen ilgi istiyor olabilirsin herkes ister. Ama zaten ilgi gösterdiğini söylüyorsun. Bence ufacık nedenlere küsüp eşini kendinden sıktırma. Ben olsam sıkılırım çünkü.
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Canım valla haklısın tüm gün yoklar işteler akşam gelince de insan ilgi sevgi bekler TL la uğraşması hoş değil inşallah vazgeçer o huyundan kuzum 
0 oy
(1,353 puan) tarafından

Benim eşimde çok ilgilidir pubg oynamayı o da çok sever 2 gün yanlız oynadı benim canım sıkıldı  3. Gün bende yükledim birlikte oynuyoruz rahat ettik:D belkide ondan çok ben oynuyorum eğlenceli oyun bence küsmek yerine onun sevdiği şeyleri birlikte yapın hem o istediğini yapmış olur hemde siz onunla biseyler yapmış olursunuz:)

(337 puan) tarafından
Beşiktaş li olduğum halde onunla Galatasaray maçı izliyorum canım
0 oy
tarafından
Çok abartiyosn ya hem gönlünü alıyor ilgi gösteriyor ara da kendine vakit ayirinca suçlu ediyosn eşini yazık bnce eşine şımarık bir eşi olduğu için 
(581 puan) tarafından
Aynı düşünceye sahip insanlar görmek güzel bu plartformda :)
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Valla benimki değişti yalvarirdi barisalim dye simdi bi kez yanima geliyo git basimdan diyince ertesi gune kadar yanima gelmyo 
0 oy
(31 puan) tarafından

Ben kızıma hamileyken eşim olmadan nefes alamıyordum artık bıkmıştı işe bırakıyordu 5 dakikaya arıyordum özledim diye açmazdı bazen sonra aradığında ağlardım çok özledim gel diye izin alır gelirdi yada öğle arası yemeğe giderdik arkasını dönse yüzü düşse noldu diye ağlardım iyikide geçti ben bıkmıştım halimden şimdi kızım baba aşığı bende düşkünüm ama okadar değil şükür :P

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Benim küsme huyum yok .eşler arasında olur olmaz herşeyde küslük olmaz .esin tabiki seninle ilgilenecek ama abartma istersen 24 saat seninle.vakit geçiremez ki sonuçta onunda yapmak istediği şeyler olacak ki haklı olarak. Evet erkekler sıkılabilir bu tarz şeylerden zamanla .evcilik oynar gibi küsüp barışmak doğru değil.  Kendine uğraş bul arada rahat bırak eşini O da kendine vakit ayırsın. 
0 oy
(141 puan) tarafından
Tamamen bizi anlatmışsın oyun fln bende bundan korkuyorum ama küsmeden dd duramıyorum 
0 oy
tarafından

Kusmeyi birak ben bu hataya dustum bosanma esiginden döndük. İsi gırgıra al gül gec :) ben dinlemeyince sakalasip onuda kendi halime gulduruyorum dikkat cek yani

0 oy
(6,681 puan) tarafından

4yildir her dakka kuserim deyisen bisey yok canim alisiyorlar:D

0 oy
tarafından
Kız ne güzel nazın geçiyor eşine fazlada yapma arada yap oda tadı tuzu olsun
0 oy
(29 puan) tarafından
Ay resmen ben bizde evlendiğim gün pubg yi sildim o yüzden oyun veya bir uygulama aranızı bozuyorsa bunu ona anlat ve silmesini söyle sonuçta senden değerli değil 
(3,446 puan) tarafından
8 ay önceki paylasimi :D
0 oy
tarafından
Arada oynamalarına sorun çıkarma bence yeterince seninle ilgileniyor yeter bence çok ilgi istemek de iyi değildir 
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Bnmm bi bakışımdan anlar ilgi mi istiyorsun sen diye ❣️genelde ilgilidir Allah razı olsun bazen tele dalıyor o zaman bi bakış atıyorum hemn bırakıyor teli :))) 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 441 göst.
29 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 325 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 138 göst.
3 Kasım 2022 Aile kategorisinde Pembe_li (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 420 göst.