0 oy
650 göst.
Aile kategorisinde (760 puan) tarafından

Şimdi adam işe başladı 3 gündür. çalıştıgı yerde kızlar da var düşünüp düşünüp kafayı  bozuyorum stres de yaşıyorum kavga ettim bakarsın şimdi falan dedm oda kızdı neden bakaym falan dedi çok seviyor eminim ama adam eşini seve seve başka kızlara bakar mı sizce?deli olmuşum lütfen akıl verin ya öncesinde hiç kıskanc değildim

Düşünüyorum bütün günü kızlar da var konuşup gülüyo ve ya bakıyor fln:dizzy:

13 Cevaplar

+1 oy
(1,113 puan) tarafından
Evet konusuyor gülüyor sohbet edip cay kahve iciyor yemek saatinde yemek yiyolar arkadaş oluyolar belki ne varki bunda adam calismasin mi herkes kötü degil her kadin bizim kocalarimiza ölüp bitmiyor lutfen bosuna strese girme benim esim memur bir bina dolusu kadınla çalışıyo genc guzel evli dul bekar sarisin esmer gayet alimli hanimlar konuşuyodur da dilini mi tutcam ben calissam bende konusurum buru gelince kosarak uzaklascak degiliz 
(760 puan) tarafından
Ne güzel düşünüyorsun keşke bende senin gibi düşünsem böyle rahat olsam ya keşke. Market 2 hisse kızları ara ara görüyor ona bile tahammülüm yok söhpet etmez bence.nebilm ya kendime gelmem lazım
(1,113 puan) tarafından
Bnce de kendine gel canim yapma boyle kendine eziyet adaminda aklina düşürme ben neymisim der havaya girer benim kocamda 190 boyunda sarışın boylu posludur ama ben asla sana bakarlar falan demem 40 yasina geldin artik diyorum kizlar sana amca der diyorum :) o beni kiskansin
tarafından
Tercüman oldun bana valla +++
-Reklam-
0 oy
(248 puan) tarafından
E canm her yerde kiz var bu kiskanclik yuzunden adam calismasinmi yani eger sen bole konisursan vallah yapmayan adam gider inadina yapar 
(760 puan) tarafından
Vala canm hadsiz kıskançım şimdi annemdeyim eve sığınamıyorum diyor seni arıyorum hep bide düşünüyorumda böyle diyen başkasına kötü gözle bakar mı ki
(248 puan) tarafından
Yaparsa Alalh belasini versin ne diyim yapmak isteyen kisiyi zincirlesende durmaz canim
(760 puan) tarafından
Amin insAllahhhh
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Önce bi şunu sor kendine o kızlar benim kocama bakar mi? 
(760 puan) tarafından
Bakar :) yakışıklı Allah var, kötü olsa  umrum da olmaz bu kdr.hem kızın bakıp bakmaması önemli değl cnm eşim asas
0 oy
(106 puan) tarafından
Ben olsam izin vermezdim şimdi yuva yıkan çok valaha 
(1,006 puan) tarafından
Bu da yangina körükle gidenlerden  :)))
(106 puan) tarafından
Ama öyle yuva yıkan cok
(760 puan) tarafından
Öff doldurma benu canım ya başka yerde iş bulmak zor ama
(106 puan) tarafından
Doldurmuyorum çok rast geldide bana esime
tarafından
İçinde varsa p.ezevenklik her erkek yapar kasmayın bu kadar
0 oy
(48,735 puan) tarafından
adamin aklina karpuz kabugu düşürmesene.her is yerinde kadın erkek var iste olmasa gittigi.msrkette ekmek aldigi firinda var kurma kafanda huzurunu kacirma
(760 puan) tarafından
Markette çalışıyor zaten canm bütün gününü ora da geçirmesi falan neblm ya can sıkıcı
(48,735 puan) tarafından
o zama gidip madende calisacak canim kadinin olmadigi yerde
0 oy
(1,506 puan) tarafından
E salma ise evde kuluçka yatsın canım hem nahina hem mıhına vuruyorsun ya eve ekmek getirecek ya evdeki ekmeği yiyecek eşine güven bence aklına da öyle şeyler düşürme adamın aklina da düşürme bakacağı yoksa da aklına gelir 
(760 puan) tarafından
Valla anemde öyle diyor çalışsın çalışsın diyen sen değil miydin diyor şimdi neden rahatsızsın
Daha bu konuyu açmicam gerek
(1,506 puan) tarafından
Yanı mümkünse kolay para kazanılmıyor adamın aklını karıştırmaya da gerek yok
(7,412 puan) tarafından
Ya hem nahina hem mihina lafini annem cok kullanır canim. :))) bian annem fake hesap mi acti dedim :D
(1,506 puan) tarafından
Ay bizde çok kullanan var ki ben kullanmayı severim hele de böyle yerine cuk oturunca   :)
0 oy
(1,714 puan) tarafından
Bence esine hiç böyle sey bahsetme aklına böyle seyler sokma o zaman İnan daha cok o kızlar dikkatini ceker hem neden hep erkekleri kıskanmak zorunda kalıyor bosver kıskandığını belli etme iş yeri için 
(760 puan) tarafından
Bakar diye düşünüyorum da asılında eşimin yeğeni bizim aramızı bozmak içn 1 2 laf etti kızlara bakıyor falan dedi bende ondan aklmda kaldı hep eşime söyledim sen ona inanıyorsun da bana yok mu dedi
0 oy
(592 puan) tarafından
Ortada hicbir sey yokken yoktan problem var etmenin iliskiye ve sana zarardan baska bir getirisi olmaz. Kadinlar, erkekler her yerde var, olmak zorunda, calisiyoruz, konusuyoruz, iletisim kuruyoruz, insaniz..

Bence kendini sakinlestir ve esine bir daha boyle bir sey soyleme. Sen bir yerde calisiyor olsaydin ve esin erkekler var diye sana huzursuzluk yasatsaydi hosuna gider miydi? Kendine ve esine guvenmelisin...
(760 puan) tarafından
Zaten esim çalışmama izin vermiyor ki evet öyle her yerde kızlar var boş yere de huzursuzluk çıkarıyorum 3 yıldır tanıyorum 9 aydır evliyiz bi kere konuşmasını bile tutmadım kendime gelmem lazm
0 oy
(291 puan) tarafından

Kız sen yeni hamile olansın dimi. Eğer o isen ,senin hormonlar tavan yapmış :D

(760 puan) tarafından
Annemdeyim canm eşim de evde düşünüp düşünüp sinr oluyorum  belki de stresden akıntı gelmiştir :D
(291 puan) tarafından
Stres yapma canım bebeğin için sabret
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Çalışsa dert çalışmasa dert. Bu düşünceleri bir erkek düşünüyor olsaydı ne kadar eleştirirdik eşine karısına güvenmiyor mi diye ee aynı şey herşey zihinde bitiyor 
(760 puan) tarafından
Eşim beni çalışmaya izin vermiyor ki ama yine de sakinleşmem gerek kendime çok zarar
0 oy
(758 puan) tarafından

Ahahah canım ya yorum yapmadan geçemedim. Bende senin kadar kıskançbiriyim ama Allah'tan benim kocada tip yok kimse bakmaz. Bakarlar mı acaba? Bak ben de kafayı bozcam. Eşim de sırf bu yüzden çalışmama izin vermiyor. El mecbur evde çocuk bakıyorum. Allah hepimize yardım etsin :D

(760 puan) tarafından
Ben de bütün günü evdeym canm bana da izin vermiyor çalış diye söylemedigim kalmıyordu adama şimdi çalışmasın diyorum
Kötü bişey ya kıskançlık vAlla
0 oy
(274 puan) tarafından
Kusura bakmayın ama bu kıskançlık değil hastalık bence gerçekten bir psikolojik tedavi görün lütfen zorunuza gitmesin sizi yargılamak veya dalga geçmek için söylemiyorum bu güvensizlik değil takıntı 
(760 puan) tarafından
Yo canm katılıyorum valla bu kadaf kıskanc değildm ben deli oluyorum sanki düşününce ya bilmiyorum hamilelikten mi
0 oy
tarafından
Her yerde kafın var canım her yerde yapan insan hernyerde yapar.
(760 puan) tarafından
Evet canım öyledir

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 862 göst.
29 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Damlayaz (342 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 776 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Pamira (1,011 puan) tarafından soruldu
+3 oy
36 cevap 895 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 610 göst.
25 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu

381,220 soru

11,412,413 cevap

34,956 kullanıcı

...