0 oy
552 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (567 puan) tarafından

Merhaba kızlar lazer epilasyon aleti almak istiyorum. Emziriyorum şuan kullanamam zaten. Sizce işe yarıyor mu. Para biriktirip alıcam annem de verir para. Memnun kalanlar varmı artı eksi yönleri nelerdir

Kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum :)

19 Cevaplar

0 oy
(5,491 puan) tarafından
Bemde düşünüyorum da bakalım
(567 puan) tarafından
Bende çok istiyorum en azından azıcık azalsa
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Para biriktirip evde santim santim onunla uğraşana kadar lazere git canım aynıfiyata denk geliyor 
(567 puan) tarafından
benim kuzen güzellik merkezinde çalıştı gel indirim de olur dedi ama ben yapamam. Düğünde ağda yapılırken bile çok zorlandım. Açıkcası utandım. Biliyorum bu devirde herkes gidiyor kuaföre dicen ama bende de böyle Bi huy var
0 oy
tarafından

Bende surda bekliyim:angel:

(567 puan) tarafından
Ay canım fiyatlarına baktım pahalı ama alıcam yaa valla usandım artık
tarafından
Bende istiyorum ama eşim yok diyor sende kullan falan dedim adamı kandiramadim belki bı kandıririm
(567 puan) tarafından
Benim kaynana da vardı açıkcası hoşuma gitmişti
Bayadır düşünüyordum ama kafayı koydum alıcam
tarafından
Kaynanadan satın al bitmiştir onun yaşlanınca hshshs
0 oy
(12,510 puan) tarafından

Yengem aldı simdilik memnun olduğunu söylemişti ben de alıcam ama onun ilerlemesini bekliyorum iyi işe yararsa alıcam :D

(567 puan) tarafından
Hangi marka aldı canım ve ne kadardı
(12,510 puan) tarafından
Lumea idi galiba tam bilmiyorum canım sormadım o kadarını simdilik almadığım için :)
(567 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(13,786 puan) tarafından
Ben kullanıyorum canım. Tüylü biriyim ve tuylerim kalın. Buna rağmen işe yaradı. Ben kısa süre kullandım ve gerçekten çok azalttı. Araya hamilelik süreci girince kullanamadım. Şimdi tekrar başlayacağım. 
(567 puan) tarafından
Bende çok tüylüyüm canım
Ve artık çok daraldım normal epilasyon aletim var onu kullandım ağdayı sevmiyorum yapamıyorum onu da
Ayy şuan çok heyecanlandım yaa hemen gidip almak istiyorum :-):-)
(13,786 puan) tarafından
İnşallah sende de işe yarar canım.
(567 puan) tarafından
İnşallah canım hangi markaydı seninki ve ne kadara aldın
(13,786 puan) tarafından
Rowenta canım benimki. Ben alalı çok oldu fiyatını hatırlamıyorum ama A101'e gelmişti ordan almıstim. Uygundu sanırım fiyatı.
(567 puan) tarafından
Evet a 101 e geliyor görmüştüm ama o zamnlar almayı düşünmüyordum
Şimdi alıcam ama
0 oy
(54 puan) tarafından
Eşim kendine aldı bn hamilelikten kullanmadım hiç ama ona yapıyorum  koltuk altında filan neredeyse kalmadı 
(567 puan) tarafından
Hangi marka aldı canım ve ne kadardı
Sende kullansaydın bir deneme amaçlı
(54 puan) tarafından
Hamileyim ondan kullanmadım  Philips lumea  2.5 civarı birseydi
(567 puan) tarafından
Anladım canım sağol
0 oy
tarafından
Philips lumea iyi canım Bende alacaktım hamile olduğumu öğrenince almadim doğumdan sonra artik
(567 puan) tarafından
Bende Philips düşünüyorum en iyisi o almışken de iyisini alıyım diyorum
tarafından
ama iki çeşidi var canım dikkat et çok başlıklı olanı al iki üç tane başlığı var küçük yerler icin
(567 puan) tarafından
Aynn canım  biliyorum araştırırım zaten
0 oy
tarafından
Kardeşim kullanıyor gözle görülür azalma var canim 
(567 puan) tarafından
Yaa ne güzel
Kafaya koydum alıcam yaa
0 oy
(5,311 puan) tarafından

Ben bunu kulbben bunu kullanıyorum memnunum kuzum

image

(567 puan) tarafından
Kaynanamın ki de bundan
Canım bu özel bölge için başlık vs var mı
(5,311 puan) tarafından
Var kuzum yüz bikini ve yüm vucut için ayrı başlık var
0 oy
(120 puan) tarafından
Bende şuan para biriktiriyorum almak için teyzem braun kini aldı hiç memnun değil alacaksan phillips al çok kaliteli onun epilatorunu kullanıyorum başka marka önermiyorum emin ol pişman olmayacaksin
(567 puan) tarafından
Aynn canım Philips çok güzel kaliteli zaten Bi daha alıcam iyisi olsun istiyorum
Braun epilatör var bende sadece
0 oy
tarafından
Ay ben de almak istiyorum çalışmaya başlayınca alırım ancak 
(567 puan) tarafından
İnşallah alırsın canım
Ben kafaya koydum alıcam
tarafından
İnşallah canım
0 oy
(2,962 puan) tarafından
Bende var ilk çıktığında almıştım ama boşa para vermişim. Evde kullanmak güzel oluyor ama bitmiyor. Düzenli kullandım bitmeye geldi ama bırakınca tekrar çıkmaya başladı. Keşke para vermeseydim diyorum.
(567 puan) tarafından
Anladım canım bu gibi şeyler de düzenli kullanınca sonuç alıyorsun
(2,962 puan) tarafından
Düzenli kullandım 6 ay kadar baya bitmiş gibi bişeydi ama kartuş bitti bende alamadım sonra baktim tekrar çıkmaya başladı. Bende sinirlendim bitmicek diye daha da almadım
0 oy
(460 puan) tarafından
Bende var philips. Bir noktadan sonra sıkıyor. Yapacak yeri küçük. Normal lazer epilasyon daha iyi. 
(567 puan) tarafından
Normal Epilasyon aleti mi var canım sende
(460 puan) tarafından
Yok lazer olanı var. Normal lazer derken güzellik merkezine gidip yaptırılanlardan bahsetmiştim.
(567 puan) tarafından
Hm anladım canım sağol
0 oy
(357 puan) tarafından
Bende var baya da iyi marka ama ise yaramıyor inan bana normal lazer git aynı para ve daha profosyonel en azından 
(567 puan) tarafından
Benim kuzen dedi de ne bilim o zaman da bekardım utanmıştı o zamanlar
(357 puan) tarafından
Yani görümcem de aldı bende de var ne bileyim hiç ise yaramadı azalma konusunda sadece inceldiği ki yine ağda vs yapıyorsun sadece ondan sonra lazer tutuyorsun aynı ya geliyo
0 oy
tarafından
Çok talep gormedi sanki lazer ya alanlarda satıyor hep  çünkü garantisi yok tekrar çıkıyormuş galiba  çünkü sürekli hormonlar çalışıyor çıkar bencede .onu alana kadar ya ağda ol yada git yerinde ol aynı fiyata geliyor hemen hemen  bir buçuk sene kadar suruyormus seansları Bizim yenge olmaya baslamista o dedi banada
(567 puan) tarafından
Ağdayı sevmiyorum yani yapamıyorum
0 oy
(903 puan) tarafından
1600 lira verdim aldım ama tavsiye etmiyorum kullanmıyorum şuan ki kullanımı kolay gelse de çok zor ve uzun sürüyor
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Belirli bi atisi var canim onun
(567 puan) tarafından
Ayn canım biliyorum
Kaynana da var onda görüyorum
(44,603 puan) tarafından
Ben de buz lazere baslicam 2 hafta sonra kiz kardesimin gittigi yere gidicem
0 oy
tarafından
Paranı çöpe atma makine ve ucuz yerlerdeki güzellik merkezlerindeki cihazlara boşu boşuna para verirsin bir hastaneyle anlaş ve oraya git benim nerdeyse 5 binden fazla param boşa gitti  
(567 puan) tarafından
Hastane de de oluyor mu
tarafından
Sağlık bakanlığı gerçek lazer makinelerinin kullanımını sadece hastanelere veriyor makinelerde doktor kontrolünde yapılıyor veya onların yardımcıları tarafından diğer yerlerde hep sertifikalı güzellik çalışanları oluyor ben en son gittiğim yerden geçen sene mikrop kaptım ilk paket aldığım yerde biraz azalma oldu evet ama sadece tüyleri uyuttu 2. Gittiğim yer tamamen sürümden kazanan makineleri işe yaramayan bir yerdi ve üstüne mikrop kaptım eve alınca makineyi kendinizi yakma ayarlayamama durumunuz var ya çok iyi araştırın yada hastanelerden fiyat alın paranız boşa gitmesin
(567 puan) tarafından
Sağolun teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Ben de philips lumea advanced sc1997 modeli vardı. 3 kere filan kullandım aşırı oyalıyor ozellikle bacak arkasında çok zorlandım bi de tamamen bitirme uzerine değil de azaltma üzerine odaklı bıraktığın an bi süre sonra tekrar çıkıyor hem de fazlasıyla mesela benim yüzümde tuy var ama yanak kısımlarında y ktu oraya da sıçrattı o yüzden kullanmadım sattım 
(567 puan) tarafından
Anladım canım Bi düşünem ben

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 84 göst.
13 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 166 göst.
0 oy
0 cevap 33 göst.
19 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde irmikmoms (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 40 göst.
2 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu

377,967 soru

11,313,127 cevap

34,747 kullanıcı

...