0 oy
886 göst.
Aile kategorisinde (196 puan) tarafından
Kîzlar esimle markete gittik doalbim bzouktu hic birsey almamistim bugun aldim. 335lira tuttu ayiptir soylemesi kayvaltilik 2 pakette mama  aldim kendime bisküvı aldim bir paket turk kahvesi 8liralik pakette birde nescafe diger herşey ev ihtiyaciyfi esimde oğluma ve kendi yeğenleri tanesi 20 liradan 3 ayakkabi kendinede şort takim aldi 25 liraya biranda sessiz soyoenmeye baslado ben boyle gereksiz alisveris gormedim falan filan bende dedim gereksiz ne var Allah askina dedim vallahi gereksiz dedi zoruma gitti orda soylenmei ben disari cikiyorum dedim suratim düştü gelene kadar. Evde ayni muhabbeti yapti bende sinirlendim dedim madem paranin hesabini yaoiyorsun karinin kendine aldigi bir biskuviyi dert etcegine yegenlerine ayakkabi almasaydin cokmu lazim di dedim gectim mutfaga kendimi toplayalim derken devamlu gereksiz harcama yapiyoruz dedi ya dedim neyi harcıyorum ben evin icindeyim 7/24 bir gecen gezmeye cikardin 150 lira harcadin yedik içtik Allah razi olsun onun mu lafini yapıyorsun dedimm alisveris sende oara sende ben dışarıya cikiyorum çocukla dedim. Sustu sinirlendim agladimm  giderkende gelmis ben gidiyorum dedi  sadece baktim haklıyım dedi peki haklısın sen haklı ol defol git dedim. Sizce gercekten o mu haklı.

29 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Tabiki de HAKSIZ. o senin kocan, aldığın şeyin hesabını yapacaksa kocalık olmuyor o. Canının istediğini alamicak mısın ne bicim Bi adam bu, kendine aldıklarını ayırıyor musun böyle bir büskivi bir kahve falan diye, ev alışverişi bu 335tl ne ki yani zaten her şey ateş pahası. Adam olan karım ne istiyor canı ne çekiyor neye ihtiyacı var diye kendi düşünür aldığının parasını hesaplama yani çok ayıp bişey bence, 
-Reklam-
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Okadar şeyin lafımı olur, çok ayıp etmiş 
0 oy
(648 puan) tarafından
Yav bırak senin üstüne atmaya çalışmış işte kendini öyle kandırıyor yegenlerine aldığı ayakkabıları gözüne gelmemiş karısının yediği bisküvi çok gelmiş vah anam vahh
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Bir kahveyi bisküviyi laf edeceğine kusurabakma o kadar parasını dusunuyor sa yigenlerine almayacak ayakkabı filan. Onun bakması gereken ilk kişiler sizsiniz 
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Sn git yiğene fln al kendi alışverişinin içinde

Kendine bişe al israf de ağzının ortasına kürekle bi vururdum bn olsam:angry:

0 oy
(4,961 puan) tarafından
Tabiki haksiz.. sen eve aliyosun onunda boğazına girecek.. ben varya parçalarım o aldığı ayakkkabilari.. sırası mi derim gicik bı durum
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Kendine aldıgın bisküviyi atsaydın onun gözü önünde. Bir kere eşim pantolon için laf etti eve gelince. Bende gözü önünde kestim pantolonu. Bir kerede tansiyon aleti almıstı eve geldik agzı durmuyor bende tansiyon aletini aldım duvara dogru Bi fırlattım kırıldı. Hadi şimdi dırdır yap bakalım dedim. Tansiyon aleti evdeyken sürekli dırdır yapacaktı en azından kırılsın bir kere laf söyler. Daha birseye laf söylemez oldu. Üzerime yürüyor benimi dövecen dedim gel vur DİE bagırdım ses edemedi
0 oy
tarafından
Hicte haklı deil.Kocanın cimrisi ve mantıksızı gercekten cekilmiyor ya cekilmiyor...

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 836 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ❤️Derin❤️ (2,722 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 451 göst.
27 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Buglemila (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 769 göst.
2 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Beyaz Gül (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 217 göst.