0 oy
334 göst.
Diğer kategorisinde (3,078 puan) tarafından
Kızlar saat 3te detaylı ultrasona gireceğim. Bu normal ultrason gibi mi oluyor doktor bakarken bizde görebiliyoruz dimi. Hiçbir bilgim yokta sizlerden bilgi almak istedim 

6 Cevaplar

0 oy
(8,318 puan) tarafından
Özel degıl devletse bana gostermedj doktor 2 dakıka baktı her yerıne sonra verdı elıme kagıdı ozelse olur ama
(3,078 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim :)
(1,517 puan) tarafından
Birşey sorabilir miyim 31 haftaligim ve detaylı ultrasona bu zmana kadar hiç gitmedim sizce talep edersem detaylı ultrasona sokarlar mı yoksa haftam ileride diye olmaz mı ?
(8,318 puan) tarafından
Canım gecen ben usg ye gırdıgım yerde dogum yapmaya karar verdım bı doktora gıttım 28.haftadaydım ayrıntılı usg ısteyelım felan dedı yanındakı asıstana dedım brn 20.haftada yaptırmıstım dıye ha tmm o zaman denıldı sen bı talep et ama devlette yer bulabılırmısın bılmıyorum ozel olabılır belkı
(1,517 puan) tarafından
Sordum geçmiş 20 den sonra yapılıyor ben bilmiyordum talep üzerine yapıldığı
(8,318 puan) tarafından
Yok onlar ıstıyolar normalde ama ılerleyen haftaya ragmen ıstemıstı doktorum ırdelemedım belkı olur dıye dusundum.
-Reklam-
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Evet canim organlarina tek tek bakip sana aciklama yapiyo o minicik parmaklarini bile tek tek sayiyo normal ultrasondan biraz daha uzun suruo tabi
(3,078 puan) tarafından
Eşimle gidiyoruz canım da kaç aydır bu günü bekliyoruz bebişi görmek için. Doktor bize de gösteriyorsa bakarken sorun yok o zaman .çok teşekkür ederim :))
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Ben üniversite hastanesinde yaptırdım normal ultrason gibiydi . 

Ama yaklaşık 25 dakika sürdü her biseyini  gösterdi 

Yanında asistana  biseyler söyledi rapor tarzında da kağıt  verdi . Ultrason görüntüsünü de ayrı verdi 
(3,078 puan) tarafından
Ay inşallah bizde görürürz canım ya ne zamandır bu günü bekliyoruz : )
(4,875 puan) tarafından
Inşallah canım:)
0 oy
(2,351 puan) tarafından

Bn ozele gitmistim ayrintili ultrasona . Bana tek tek bu kolu bu bacagi iste vs die gostermisti  hareketlerini izlemistim elleri alninda uyuyordu :))

15 dk surdu
(3,078 puan) tarafından
Ay ne güzel ya.bakalım bizde görebilecek miyiz :-)
(2,351 puan) tarafından
Ya uyuma sekli aklimdan cikmio ellerini birbirine kenetlermis alnina koymus :)) bacaksiz ya :))
0 oy
tarafından
ozelde tek tek anlatiyor her organı sende goruyorsun canim beni .iyle yapti esimle bana tek tek olmasi gerekeni bebegimdeki degerleri herseyi tek tek acikladi
(3,078 puan) tarafından
Ay inan varya bebeğimi öyle görebilmek için can atıyorum ya saatler geçmek bilmiyor. 1aydır da gitmedim kontrole çok özledim .teşşekür ederim canım benim
tarafından
hadi inşallah hayirli haberler al canim benim minnakini gör benim cadi kizimin elleri hep yüzündeydi karnimdakyken hic gormedim doguncada elleri iki ay hep agzinin onunde tuttu zor emzirdim:)
0 oy
tarafından
Bn detayli utrasona girdigimde bebegimi daha ne gordm doktor gosterdi hareketlerini falan gosterdi 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 420 göst.
9 Haziran 2019 Diğer kategorisinde DemirAsafınAnnesi (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 315 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Merve Seyhan (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
0 oy
1 cevap 84 göst.

379,567 soru

11,362,566 cevap

34,839 kullanıcı

...