0 oy
1,277 göst.
Aile kategorisinde (129 puan) tarafından
kızlar eşimle kavga etmstm ablmdaydim kaç gundr buraya yazmıştım ordayken neyse geldi babamla ve benle konstu ewe döndüm 3 gün oldu ama öyle konusmuorduk ewde görmemezlkten geliyorduk birbirmizi gelip gidip sırnaşiyordu felan bnde hemen yelknleri suya indrdim herzmanki gibi bu huyumuda hiç sevmiyorum neyse k.bkmayn kızlar ama eşim birtrlu bosalmadi artk karnm ağrıdı yeter dedim normlde mesafe koymzsa araya böyle olur ve biz nerden baksan 2 hafta olcak sordm hayır dedi olurmu öyle şey ama benm içim içimi yiyor kime soyleym utanıyorum sizce yapmış olabilirmi ya Kur-an a el bastrsammı özür dileyerek soruyorm isteyen cvp vermesn

24 Cevaplar

+4 oy
tarafından

Uzun süre yapmayan erkek hemen boşalır vardır bir bit yeniği 

Teline falan baktin mi belki bir şeyler izlemiştir :sick:

(129 puan) tarafından
sabah baktm canm bisey bulamadm bilmiyorm benm aklıma gelen başıma gelir Allah etmeye ondan korkuyorm
tarafından
Adamın aklına kapuz kabuğu sokma canım sadece dikkatli ol hal ve hareketlerine bak takip et demekki güvenmiyorsun o yüzden bu şekilde düşünüyorsun:/
(129 puan) tarafından
hiç mi hiç güvenmiyorum canm oyzden aklıma olmadık şeyler geliyor zaten
-Reklam-
+1 oy
tarafından
O karakterde bir insan yaptıysa kendini ele vermez ki Kur'an da basar yalanda söyler zaten Allah korkusu olsa haramdan uzak durur 

Ama günahını alma hmeen çaktırma ona belli etme telefon geçmişine bak mesajlar vs kontrolde tut
(129 puan) tarafından
valla oda doğru ama bilmiyorm canm napsam karar veremedm ya içim buruk kötuyum
tarafından
Bir kere şüphe düşmüş ya içine canım gerçegi öğrenen kadar o burukluk devam eder
(129 puan) tarafından
öğrensem doğru oldugnu bilsem ozman ne yaparm onuda düşünüyorm yapcak biseym yokki yeni geldm annmler beni gönderdi zaten
tarafından
Eşinin ailesine söylersin o tarafta çekindiği bir aile büyüğü varsa o konuşur belki duzelir
(129 puan) tarafından
yeni ewden gittigmde konuştuk canm bakalm Allah büyük insllah dediğin gibi düzelir
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Yani oyle bisey sormuşsun ki biz nerden bilek bacım? Hem de boyle seylere Kuran-ı Kerimi karıştırmayın ya , hic sevmedigim olaylar, belki biseyler izlemistir iyice baksaydin telefonuna ama gerçi benim gozumde o da bir aldatmak
(129 puan) tarafından
haklısın valla ama birebir yaşamak daha kötü çok çok kötü bence gelsin tekrar sorcam güzelce bakalm.ne dicek
0 oy
(948 puan) tarafından
Soysuz insan aldatır eğer eşin gerçekten soysuzlik yaptıysa bilmiyorum ama bu işin peşini kesinlikle birkma caktimdan altını kaz bu işin
(129 puan) tarafından
zaten hiç mi hiç güvenmiyorum canm azckda.olsa güvensm böyle şeyler aklıma gelmez kendi eliyle yaptı onla bunla konuşa konuşa smdi konuşmakta aynı şey diceksin belki ama degil bnce ya
(948 puan) tarafından
Acaba sırf senin dikkatini çekmek veya seni kisakandimak için yapmış olablirmi
(129 puan) tarafından
sanmıyorum canm zatn çok kıskanç oldugmu ve kendine guvenmedgmi biliyor
0 oy
tarafından
Ebet canım kendi kendini tatmin etmiş olabilir bencede çünkü uzun süre yapmaması halinde değse bile hemen bitebilir ama hemne yok aldatı diye yargılama sonuçta elimizdeki tekefonlar artık bizden akıllı bişiler izlemiştir 
(129 puan) tarafından
sabah yakınlaştık ben kactm sonra oldu dedi ama bilmiyorm
tarafından
Bilemedim ki canım ama o olaydan aldattığını anlayamazsın youtoube google geçmişlerine bak bişş falan izlemiş olabilir
0 oy
(397 puan) tarafından
Böyle şeyler diyerek aklına sokma derim öyle bir adam değilse yapmaz bence ama bilemedim ki 
(129 puan) tarafından
valla öyle bi adamki yapar canm hiç guvenmiyorm niye böyle bi adamn yanndasn hala peki dersen eğer gittim 4 gün annmle babamn ödleri koptu ayrilcam baslarna kalcam diye bnde napm geri döndüm
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Neden hemen aldattigini dusunuyosunki suphelendigin bsiey mi vardi gunahini alma bnce belki kendi kendine bisey olmustur belki film falan izlemistir belki kendi yapmistir yani bin türlü yolu var illa aldatmasi gerekmez
(129 puan) tarafından
canm kadınlarla kaç defa yazsmalarini gordm yazısiyorsa konuşuyorsa onuda yapar diye düşünüyorm ki ben kaç gündür yoktum yani anlamiyormki
(1,113 puan) tarafından
Kötü düşünme belki de sadece yazismistir her insan hata yapar gunahini alma kocan sonucta
(129 puan) tarafından
valla bi laf varya düşün düşün b.ktr işin diye aynı benm durumum işte :-(
0 oy
(31 puan) tarafından
belki kendi kenine ihtiyacini gidermstir cnm illa biriyle yapmasi anlamina gelmezki  belki ruyasinda ihtilam olmustur 
(129 puan) tarafından
kendide öyle dedi sabah oldu dedi
(31 puan) tarafından
ee dogru diyodur bence canm benim eside bazen oyle olur biz ogun yapamayiz iliski zor olur yanii aklina baska bisey getirme supheye dusersen aklindan hic cikmaz en ufak seyde aklina acba baskami var gelir psikolojik olarak cokersin
(129 puan) tarafından
piskolojk olarak zaten beni çokertti tükendi canm bayrmn 2.gunu kavga ettk ablası yuznden ben ewden gittm ertesi günü ablasını aldı denize gittiler eğlenmeye düşün
(31 puan) tarafından
aaaa Allah yardimcin olsun sabir versin  insallah Kocana akil versin dogru yolu gostersin nedim valla insalah duzelirr canm
(129 puan) tarafından
amiiin canm çok amin saolasn
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Ne desem bilemedim ki olsa da söylemez ki
(129 puan) tarafından
içim ağlıyor :-(
(6,671 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun daha önceki postlarindan bildiğim kadarıyla çapkın Di zaten zor Bi durum
(129 puan) tarafından
aynen canm dua etmekten başka bişey gelmiyor elimden Allah tez zamanda ıslah eder inşallah ne diyim
(6,671 puan) tarafından
Amn cnm sıkma canını
0 oy
tarafından
Onu yapan adam yemin de eder kurana el de basar yalan da söyler yani fark etmez onun için bence Allah korkusu olsa bunu yapmaz zaten eşini en iyi sen tanırsın karakterinde var mı bu yapar mı sence 
(129 puan) tarafından
yapar valla hiç güvenmiyorum oyuzden içim.icimi yiyor zaten
tarafından
Yaptıysa boş yere kurana el basar yani canım çekinmez bunu yapmaktan bence telefonu falan karıştır inşallah yapmamıştır
(129 puan) tarafından
insallah canm saolasn
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Tobe  bismillah ..daha neler duyacağım... Kendini tatmin etmiştir sen yoksun dye .. ilk bu nasıl geldi aklına yüz yıl dusunsem gelmez
(129 puan) tarafından
zerre kadar guvenin olmaynca insann aklina gelmeyen olmuyor valla
(4,961 puan) tarafından
Doğru canım güvensizlik çok kötü..
0 oy
tarafından
Belki geciktirici bisey içmiştir 
(129 puan) tarafından
yok canm içse bilirim görürm mutlaka ki içmez benm öyle uzun süre.hoslanmicagmi bilir hamilelikten dolayi
tarafından
Canim ozaman kendi kendini sey yapmış olabilir hemen aldatıyor diye kotu seyeler dusunme
(129 puan) tarafından
inşallah öyledir canm valla saolasn
0 oy
(299 puan) tarafından
Canım mesela eşim gece çalıştığı icin gündüzleri çok yorgun oluyor araya zaman girince çok erken bosaliyor ben tut kendini diyorum 2 gün önce falan yaptıysak da geç boşalıyor
(129 puan) tarafından
oda olabilir deme gece çalıştı geldi ama inşallah öyledir canm.saolasn
(299 puan) tarafından
İlla bı farklilik hissedersin canım
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Bence aldatmamıştırda belki kendini tatmin etmiş olabilir. Hemen kötü düşünme, öyle iki günde gelip altına girecek kadında yoktur her halde. 
(129 puan) tarafından
parayla yapanlarda var canm ki bu tekel.bayide çalışıyor orda günde kaç tanesini görüyor inşalalh dediğin gibidir ya inşallah
(1,925 puan) tarafından
Ama nolursa olsun Kuranı falan karıştırma bacım. Öyle her şey için el basılcak basit bişey değil, ki kocana bişey olsa yine sen üzülürsün.
(129 puan) tarafından
acaba basarmi korkarmı o aklima geldi haklsiin canm konsaym bidaha olmzsa napaym
0 oy
(739 puan) tarafından
Hemen altadı diye düşünme bence video izleyip tatmin etmiştir kendini kötü düşünme 

Canını sıkma
(129 puan) tarafından
peki canm inşallah çok saolasn
0 oy
(10,533 puan) tarafından
Kız öyle bi insan haramdan ALLAH indan korkmayan insan kuran-i kerime de el başar ki böyle şeylere karıştırmayın kuran-i kerimi 

Bilemedim.ne diyeceğimi.cnm 
(129 puan) tarafından
peki canm benm saolasn
0 oy
tarafından
Afedersin canim ama belki kendi kendine de önceden tatmin olmus olabilir 

Ama insan esini az cok tanır yani yapabilecek biiri mi ki gerci ummadik tas bas yararmis ama inşallah yoktur öyle bişey dediğim gibi en iyi ihtimalle kendu kendine yapmıştır 
(129 puan) tarafından
inşallah öyledir canm valla
0 oy
(341 puan) tarafından
Bırak kendi haline zamanla meydana cikar zaten erkek milleti hepside ayni vallah ben gelemem ama öyle seye cidden direk boşanma sebebimdir
(129 puan) tarafından
büyük konsmamamk lazm ne olursa olsn Allah başa vermesn
(341 puan) tarafından
Amin basima verdiği icin konusuom kuzum cektim gittim daha sonra birakmadi
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Bu kadar açık yazmanıza gerek var mıydı ki
(129 puan) tarafından
sildim sildim yazdm valla nasıl yazcagmi bilemedm k.bakmayn
(8,081 puan) tarafından
Eşini en iyi sen bilirsin canım herkes kendi mahremini bilir.  O yüzden bu konularda danışmak sormak çokta ise yaramıyor bence
(129 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
sizce işe yaramıyor olabilir ama fikir almak ve en azndan azda olsa içini ferahlatmakta konusmakta önemli teskrlrr yorumnz için
(8,081 puan) tarafından
Aldattığını düşünmek yerine doktora gidebilirsiniz mesela belki bir problemi var ki öyle oluyor işe yarıyorsa buda bir fikir:)
0 oy
tarafından
Boşver kiz günahını alma ...
(129 puan) tarafından
günahıda okadar cokturki aman almaym zatn canm :-)
tarafından
Kiz sen yinede içini ferah tut aklındaki olumsuz fikri sil  ki yuvanız  huzurlu olsun inşallah
(129 puan) tarafından
amin canm çoook saol :-*

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,322 göst.
23 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Gulum-kirac.7373 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 155 göst.
31 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 130 göst.
15 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Ketum (447 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 696 göst.

380,456 soru

11,391,260 cevap

34,899 kullanıcı

...