0 oy
1,680 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Arkadaşlar hiç normal ailem olmadı rabbim hep beni biseylerle sınıyor annen babam bir birini aldatıyor 

Babam evlenip boşanmış biriyle görüşüp konuşuyor 

Anneminkini bilmiyoruz sır gibi saklıyor ama eminiz mesajları yakaladık kız kardeşim dur iyice öğrenip ağızlarına s..m diyor :ermm:

Bildiğimizi bilmiyorlar

Annem sağdan soldan para isteyip duruyor adama yediriyor heralde belli 

Rabbim nasil bir aileye düştüm ben 

Abi tacizci 

Anne baba desen sapık 

Kaynana kayınbaba görümce gaddar vicdansız 

Rabbim beni çok ağır sınıyor sonum hayır olsun inşallah :( dertler bitmiyor çile bitmiyor 

Ne kadar uzak dursam gitmesem mesafeli olsam bile canım yanıyor kızlarını el bebek gül bebek bakan aileler görünce içim gidiyor özeniyorum neden benim hiç Aile yönünden yüzüm gülmüyor rabbim sınıyor vardır bir bildigi rabbim evlatlarimdan yüzümü güldürsün inşallah

25 Cevaplar

0 oy
(1,865 puan) tarafından
Hayatım her zaman beterin beteri vardır. Onlar karı kaco bu duruma siz müdahele etmeyin sonuçta karşılıklı. Yani durumu ortaya çıkartmanız daha kött şeylere zebep olabilir. Ancak ikisini de ayrı ayrı uyarı ya da bildiğinizi belli edebilirsiniz. Senin bulunduğun kayınvalide gjrümceye gelince. Ailen olbun ya da olmasın ne halde olan bir sürü kadın var sen kendin cesur ve güçlü olmalısın. Anneye babaya abyie veya eşine güvenerek değil. Buyunduğumuz devir her kadını güçlü ve cesur olmaya zorluyor ve bunu bayaran çok kadın var. Kadın isterse her şeyi yapar. Sorunların nedir bilkilorum ama böyle kaderciliğe bağlama. Ailen cok iyi herşey süper olsa bile illa ki insanın hayatıhda her zaman bir derdi oluyor. Perkesin kendine göre derdi vardır 
-Reklam-
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Icini dökmekle iyi yapiyosun canim kimse biribirini tanimiyo burda hasta olursun Allah korusun içine atmakla iyiki temizce bir yuvan olmuş eşine çocuğuna sim sıkı sarıl canim iyiki başına bi iş gelmeden kurtulmuşsun 
0 oy
(180 puan) tarafından
Burası sosyal platform belki burada seni tanıyan biri çıkar şimdi surda memleketimi söylesem aynı mahallede büyüdüğüm biri bile çıkabilir neden ailenle alakalı bu kadar ozel bilgiyi paylaşıyorsun yarın bunlar döner yüzüne. Tabi dalga geçip laf olsun diye yazmıyorsun yazdığın şeyler çok ağır abi tacizci nedir ya ya yalan söylüyorsun yada gerçekten çok iyi niyetlisin bunların sana doneceginin farkında degilsin
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Ne olursa olsun ananı babanı kötüleme herkesin kendi hayatı burda bunu söyleyince eline ne gectiki
0 oy
(52 puan) tarafından
Cnm çok üzüldüm dert yanacak kimsende yok eminim o yüzden buraya yazıyorsun uzak dur onlardan hayır gelmez sana sen doğru dur eğri yolunu bulur der hep ninem anne baba örnek olacakları yerde yaptıkları seye bak insanlah kendi yuvanda mutlu huzurlu olursun 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 245 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 306 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 366 göst.
0 oy
7 cevap 266 göst.
2 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu