0 oy
769 göst.
Aile kategorisinde (2,252 puan) tarafından
Kizlar 3 yıllık evliyim severek evlendik ama doğum sonrasi eşimin uzaklaştığını hissediyorum işin kötüsü zamanla ben de soğuyorum. Hamile olduğumu öğrendikten sonra hiç beraber olmadık. 50 gun öldü doğum yapalı yine yasamadik bir şey. Üstelik yatakta bile yatmıyoruz. Bebeğim doğmadan once içerde bi koltuğu açmıştık eşimle tv izlerken uzaniyorduk. Bebek doğduktan sonra 1 koltuk daha açtık bebegimle ben 1 koltukta eşim diğer koltukta uzanıyor. Gece de yatağa geçmiyoruz.1 2 kez eşime şakayla niye yatak odasında yatmıyoruz daha ilk çocukta ayrıldık falan dedim o da bebeğe daha iyi bak diye falan dedi. Ama bebeğin besigi de anne yani zaten yatak odası da aynı olacaktı. 3 yıldır ise giderken de gelirken de öperdi beni dogumdan beri opmuyor bebeğim kucagimdayken onu öpüp çıkıyor. Kiloma arada şakayla karışık takılıyor her şey bitmiş gibi geliyor. Böyle böyle ben de soğuyorum. Arkadaş çevrem yok ailemle de konuşamıyorum bunu. Siz bir şey söyleyin ...

14 Cevaplar

+2 oy
(948 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

bacım sen onun için suslen puslen kendine güzle bak kocan kaçmasın  kadın bir cilavesi erkeğini ömür boyu elinden tutar burda herşey senin elinde sen koçanı kendine çekeceksin sen ondan o Sende bekliyor herşeyi

İşte öyle olamamamli biriniz adım atın o kişi de sen ol yuvan için evladın için

Yuvayı dişi kuş yapar bunu hiçbir zaman unutma kalk bir güzel silkelen helle
(228 puan) tarafından
+++1111111
-Reklam-
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Sen yanas eşine canim , burda okuduğum postlarda bazen senin durumuna denk geliyorum ama ben ilk gebeligin alinan kilolarin vs aski öldürdüğüne inanmiyorum , herseyi erkekten beklememek lazim sen tut elinden gotur yatak odasina :)
(2,252 puan) tarafından
Hiç yapamam galiba  :( :)
(2,020 puan) tarafından
Yapamam demeyeceksin iste bazen erkeklerde boyle kotu donemlerden geçebiliyor,  kadin bazen cilveligini konusturacak :)
(549 puan) tarafından
Bncede ahsen cok haklı
Bzde salonda tv karsısında uyuyorz kızımn besıgınıde esımde uyandırıyorm yataga gecelim dıyorm misal dün gece
Erkekler tv izlerken uyumaya bayılırı tanıdıklarmda hep böyle söyler ama sen onu cekıcksn kendine. Yataga göturucksn
Bnm esim de yapı olark soguk ama mesela dısarı cıkarken bsy unttn derim sakaylaa karısık der bsy unutmadım mesela beni opmesını dmk ıstedıgımı anlar
0 oy
tarafından
Canım bunu eşinle konuşsana neden böyle yapıyorsun diye 
(2,252 puan) tarafından
Eşimi tanıyorum hep kaçar konuşmaktan ne söylesem yok oyle bir şey der
tarafından
Canim kotu dusunme bazen erkeklerdede depresyon olabilir
0 oy
tarafından
Eee sen yaklaş o zaman canım neyi bekliyorsun iyice soğumasını mı
0 oy
(4,668 puan) tarafından
İlk olarak çocuğunu da al yatak odasına geç. Biliyorum çok zor ama fırsat bulduğun anda kendine çeki düzen ver. Saçlarını felan yap,güzel kokular sür,güzel ev kıyafetlerini giy. Yani eşinin dikkatini ne çekiyorsa öyle davran. Ama eşine asla yanıma gel odada uyuyalım felan deme ısrarcı olma. Zaten kendisi gelecektir sana senin kendini toparladığını görünce.
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Valla yatak ayırma tamamen scma olmus artık yatakları bşrlestiip yakınlaşın kendinize sans  verin yuva kolay kurulmaz iş sana düsüyo eşinle konus insallah cok iyi olursunuz 
0 oy
tarafından
Sen kendine bak çeki düzen ver akşama kadar nasıl geziyosan gez onun gelmesine yakın üstünü değiştir eline  yüzüne bak 

Ve o koltukları kaldır yani yatak olarak açma  yatağınızda yaracağınızı soyle  bebeğe bak falan derse ben ordada bakarım çocuğuma ne fark eder de baktın yatmıyo 

Yatağını da kendi açsın koktuktada yatsın 

Ya pisman olur döner yada akıllanmaz da ilk bebek de üstelik kaç çocuk olursa olsun yatağı ayırmak hiç doğru değil araya böyle soğukluk giriyo sonra 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kuzum nasil.kadjnjn dogumdan sonra bir lohusalik donemi varsa erkeginde piskolojik acidan bir donemi var sen yakinlas esine hele su ayri yatak olayi hic olmasin aranuza sogukluk sokma alisilmasin bu durum 
0 oy
tarafından
Bizde ayniyiz cnm ama beni oper bi yere giderken 
0 oy
tarafından
Canım benim hata sende kapat o koltukları git yatak odasını aç gece bebeği götür orda yatır adamı da tut kolundan hadi yürü yatmaya de ben sensiz uyuyamıyorum bilmem ne de gelsin yatsın azıcık cilve yap hamileyken başlamışsınız siz. Benim bebeğim aralıkta doğdu yatak odası ısınmıyodu bi süre eşim orda yattı ben de bebek üşümesin diye salonda baktım uzaklaşacak alışacak kapattım yatak odasının kaloriferini serdim salona yatak gel burda yatcez dedim gerekirse bahane uydur gece rüya gördüm korktum vs vs ben öyle yaptım rüya gördüm korkuyorum gel yanıma dedim şimdi sıcak diye balkonda yatcem diyo git yat da böcekler yesin seni dedim gidemiyor azıcık yalan söyleyin pembe yalanlar bunlar eşleri birbirine bağlayan şeyler 
0 oy
(996 puan) tarafından
Canım siz baştan yanlış yapmışsınız yatak odasına yatmayarak eşini diyebilirsin ben artık burada yatmak istemiyorum odamızda yatalımyatak odasında yatırmayınca çocuğa daha mı iyi bakılıyor ben 8 yıldır evliyim 3 tane de evladım var hiçbir zaman çocuk için yatak odamız ayırmadık ya da ayrı ayrı yatmadık hamile olduğum zamanlar mesela bizim o da çok sıcak oluyordu yatıyordum yatak odasında sabaha karşı geç 1-2 saat koltukta yatıyordum 

hamileyken ya da çocuk olduktan sonra yatak odasını ayırmak bence çok yanlış illa cinsellik olacak diye bir kaide yok ama o hissiyat karı koca hissiyatı aranızdaki bağ bir dokunma ile bile yan yana yatma ile bile aranızı yol güçlü bak kopmuyor yatakları ayırınca da insanın arasında bir soğukluk giriyor

bence sen eşine söyle artık kanepe açmak istemiyorum yatak odamıza yatalım çocuğa da yatağına alışsın beşiğini almışsın dersin böyle başlamış olursun
0 oy
(660 puan) tarafından
 eşinle oturup bunun bir sorun olduğunu ve çözmeye çalışmazsan böyle sürüp gider sen öncü ol kanepe çok rahatsız beraber yatalım yatağımızda da temaz evlilikte çok önemli ayrı yatmak doğru değil konuş neden böyle oldu diye 
0 oy
(359 puan) tarafından
Canım böyle söylerler sonra da afedersin şeyleri kalkınca da yok sen yanasmadin  etmedin  olur bor iki defa sen yanaş kocana sonra da bebeğini al yatağınıza geçin kanepeleri de topla anlar merak etme 
0 oy
tarafından
Sen ona adım at canım ondan bekleme kocan sonuçta  süslen püslen hayır diyemez sana 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 623 göst.
23 Ekim 2020 Aile kategorisinde ElifSu34 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 2,037 göst.
0 oy
8 cevap 606 göst.
18 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Alyakus (2,366 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 606 göst.
17 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu