0 oy
405 göst.
Aile kategorisinde (16 puan) tarafından
Eşim dövdü sövdü hakaret etti hep sustum yuttum ailem arkamda değil di şimdi de yanına gittim şaka yapıyordum eliniı fln ıssırıyodum sonra bna Bi vurdu acıdı diye yanıma gelmiş refleks oldu diyo çok zoruma gidiyor artık 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Keske susmak zorunda kalmasaydin birkere yapan hep yapiyor ne yazik ki, seni kimsesiz caresiz olarak gormus bikere. Allah yardimcin olsun
(16 puan) tarafından
Evet öylr sanırım lohusayken Bi dövdü beni ölüyor dum
tarafından
Allah onun cezasini versin insaAllah ya. Cok uzukuyorum boyle seylere. Devlete siginmayi dusundun mu hic canim. Ne durumda olursa olsun su halinden iyi olur devlet
(16 puan) tarafından
Tehdit ediyor sen başkasıyla evlenirsin diyor öldürürüm gidersen  dedi
tarafından
Bkumu yersin deseydin. Havlayan kopek isirmaz. Sen nasil bir belaya bulasmissin ya
(16 puan) tarafından
Bununla kalırsam beni öldürecek kimsem yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne demek dovdu  sövgü ve bunun üstüne şaka mı yapmaya gittin ?

Artık dövüyor  mu  ne sebebiyle dovdu senj
0 oy
tarafından
Pislik insan yaa Allah yardımcın olsun canım insanın arkasının olmaması çok zor
0 oy
(907 puan) tarafından
Bir defa dövdü sende affettiysen geçmiş olsun bundan sonra dayagı yer oturursun canım, tabi dövdü seni boşa anlamında degil asla kolay affetmeyecektir en az iki ay annesinden emdigini burnundan getirecekti,, ve sürekli hergün başına kalkacaktır bak yapıyor mu, ama bellii tekrarını yaşadığına göre yapmamışsım
(16 puan) tarafından
Sığıncak yerim mi var benim
(907 puan) tarafından
Sıgınmana gerek yok canım, ben boşa demedim zaten, çabuk tav oluyorsunuz kolay lokma sürekli yenilir, zor sindirilen yemek tercih edilmez, cabuk affedip üstüne cilveleşiyorsun döver tabi nede olsa üc gün sonra yine lay lay lom demek istediğim bu Allah kolaylık versin güzelim, sen sen ol yaparsa aynı evin içinde sürünür ki bir daha cesaret edemesin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 355 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Can_su (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 384 göst.
29 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 702 göst.
20 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 375 göst.