0 oy
1,110 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Arkadaşlar bi kac gün önce yazmıştım eşimle alakalı hic evde durmiyo kahveden cıkmıyo gerci kahvede oldugunda inanmiyorum ama neyse zaten 5 gündür küsüz konuşmıyoduk bugun mesaj attim bu nereye kadar böyle gidicek diye bana dedigi ben napiyon ki kariya kizami gidiyom eve mi bakmiom sorun o mu dedim arkadaşlarina bilr daha cok deger veriyosun dedim beni görďüğün bile yok dedim ben senin cocugunu taşıyorum dedim hicmi degerim yok dedim bi secim yapacaksn dedim.ya ben ya arkadaşların amann yazmis uğraşamam senle git napiosan yap boşan diyo bende yarin avukata gidicem ve o evden cikinca esyalarini yoplayip bavula kapinin onune koycam anahtarligindan anatarida alcam artik.ne hali varsa görsün boşuna kendimi yıpratmısım hamile halimle değemezmiş:((

9 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Kuzum hamile halinle hormonlara uyma sakin kal bu yuvayı kurmak için ne kadar çaba sarf  ettin şimdi bi çırpıda silmeyi düşünme
(18 puan) tarafından
Bana bu umut gösterse az birsey boşanmak aklıma gelmez ama çok kez konuştum yok degişmıyo adam dahada kötüye gidiyo
(1,826 puan) tarafından
Konusma canım erkekler konusamayıp batırır genelde ya da kacar sen onu sallama ama surat da asma Bı sure bekle ve izle öfkeyle kalkan zararla oturur
(18 puan) tarafından
Öylede 5 aydır böyle bu kac defa konuşmama rağmen başta gece 1 yada 2 gibi gelirdi şimdi 5i 6yı bile buluyo bazen
(1,826 puan) tarafından
Ailelerin haberi var mı
(18 puan) tarafından
Anneme babama diyemedm daha sadece yengemle konuşabiliyorum annem gecen sene felc gecirdi üzülmesin diye anlatamıyorum da Anneme
-Reklam-
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Ne demek git bosan ya bu ne vurdum duymaz bi cevap bastan savma konusma .. 

Esin yalnis konusmus ama bosanmak ole kolay degl ki kuzum ya . Malesef biz kadinlar bazi seyleri signeye cekmek zorunda kalioruz kahveden cikmamasi disinda bi kotu aliskanligi var mi ?
(18 puan) tarafından
O anlamak istemiyo ben gayet normal sakin tatli bi dilde anlatmaya calısıyorum hemen offf pofff üstüme gelme başlama yine diyo alişmiş böyle bekar hayatina işine gelmio ...abisinle ve yengesinle konuşcam yarın kendi babama anneme birşeyde diyemiyorum üzülmesinler diye annem gecen sene felc gecirdi korkuyorum ondan kafasina takar birsey olur diye
(2,351 puan) tarafından
Aman  Allah korusun canm soleme annene .bn de aileme solemem  hic birseyi hep iyiyiz derm.  Bazen oluo bizde hepgunluk gulistanlik degilz bazen kiyamet kopuo  ama hayytta annemi aramam esimden dolayi degl valla annemin uykusu kacarda huzuru kacarda die  belli etmem.

Allah sifa versn annene suan iyidir ins..

Aynn canm anlasabildgi veya ona sozu gecen bir buyugun konusmasi lazm ins ise yarar abisinin konusmasi..
(18 puan) tarafından
Allahım annelerimize uzun ömürler versin şu an iyi durumu çok şükür bakalm yarin ola hayr ola abisinle de konusaym da baktm olmiyo boşanmakdan başka carem yok kalmıyo
(2,351 puan) tarafından
Ins duzelir cnm Allh kimsenin yuvasini dagtmasin. Dogruya getrsin esini ins. Iyi gcler selametle kal
(18 puan) tarafından
Tşk ederim cnm şağl iyi geceler
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Ne kadar kolay boşan demek yazıklar olsun ona ama tabi boşanmazsın diye böyle yürekli diyebiliyor
(18 puan) tarafından
Değismıceni biliyorum eşimin bi kac arkadaş edindi onlar olalıdan beri böyle vazgecemiyo onlardan
(3,458 puan) tarafından
Bekârmı onlar
(18 puan) tarafından
Evliside var bekarıda
(3,458 puan) tarafından
ALLAH yola getirsin insaallah
(18 puan) tarafından
Yola gelemez gelse gelirdi 5 aydan beri
0 oy
(1,397 puan) tarafından
İyi düşün cnm karşına al düzgünce konuş yada ailesine şöyle onlar konuşsun 
(18 puan) tarafından
Çok konuştum ki bugünde amannn git napıyosan yaz boşan yazmış yazma bana yazmiş
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Bu kadar çabuk bosan diyip takmiyorsa birşey var muhakkak ards vs boş bahane . Erkek milleti bende kahve için hep kavga ederim ama eşim tabi seninkinin raddesinde değil çok iyi yapıyorsun ama bence önce çok kötü tam kaybetme noktasına getir fazlasıyla korksun bakalım değerini anlıyor mu eğer hala aynıysa takmiyorsa devsme ediyorsa böyle bir ömür çekilmez ama değişir korkar insan olursa bebegin için bekle ama çok korkut dene göster silebildigini bakalım gerçekten seviyor mu değerin var mı onda 
(18 puan) tarafından
Onu anlamak icinde evden bi atmam lazım bakalım ne yapacak ama bence başka biride var hayatında gibi icime doğuyo :(
(1,517 puan) tarafından
Bilmiyorum erkek milletine zerre güvenmiyorum bende şüphenirdim sen onu sina kaybetme noktasına getir bakalım gerçekten seviyor mu ne yapıyor
(18 puan) tarafından
Öyle yapıcam yarın eşyalarını toplayıp bavula koyucam kapinin önüne ciddi olduğumu anlasn artık
(1,517 puan) tarafından
Rabbim büyük ya yola gelir yada kaybeder
0 oy
(186 puan) tarafından
Cnm mübarek ayın hürmetine  sabır et dua et  ramazandan sonra al karşına konuş böyle böyle diye hale dvmsa kararını öyle ver derim acele karar verme boşanmak kolaydır dönüşü olmayan yoldur adımlarını düşünerek at sonrada pisman olma derim hakkında hayırlısı
(18 puan) tarafından
Acele değilki cnm bu 5 aydır böyle gidiyo kac defa konuştum 5 ay önce gece 1 yada 2 gibi gelirdi o kadar söylememe rağmen şimdi 5 yada 6 gibi geliyo bugüne kadar sabır ettim
(186 puan) tarafından
Hmm uzun süredirmiş ben yeni sannediyordum hakkında hayırlısı o zmn cnm Allah yar ve yardımcın olsun aldıgın karar senin için neresi hayırlısıysa orayı nasip etsin
(18 puan) tarafından
Rabbim bi şekil kolaylığını veriri ilk boşanan ben değilim sonuncada olmıcam allah islah etsin böyle kocaları
(186 puan) tarafından
Aynen  canım amin herkesin derdi sıkıntısı ayrı kimse kimsenin halini içinde kopan fırtınaları bilemez
(18 puan) tarafından
Aynen öyle rabbim herkezin yuvasına huzur versin benimde kaderim böylemiş dicem artik
0 oy
(256 puan) tarafından
Cnm ben evlendigimde esimde alkol kullanıyordu gece gec gelirdi bekar arkadaslari na takilirdi gece ararlardo yataktan kalkip giderdi alatmadigina eminim cok kavga ettim çok agladim hep dua ettim 5sene cektim onu oyle evdede icerdi bi gun cok buyuk kavga ettik ickiliyidi sinirlendi oglumda kucuk oda var yanimizda bagirdi sobaya yumruk atti hazirlan getircem seni ailene dedi cikti gitti bende teyzesini aradim ailesi hacidaydi geldi kpnustu esimle ertesi gunde doktor kontrolüm var kistim oldugunu hamile kalamazmosim onun icin gidiyoduk gittik neyse konusmuyorum ben ama ailesi geldi hacılık tan 5gun sonrada kontrele cagirmisti yine beraber gittik hamileymisim meğersem esim duyunca bi sevindi beni herkesin icinde kucakladi konusmaya basladik oylece yine devam tabi ickiye basina oyke kotu bi olay gelmiski o an tovbe etmis icmicem diye ve biz onla umreye gittik 7aylik hamileydim cok degisti esim namazinda niyazinda artik 12senelik evligim evden disari cok nadir cikar kahveye arkadaslari hala arar cagirir evliyim barkliyim ne isim.var bu saatte der uzun oldu kusura bakma yasadigimi anlatmak istedim belki degisebilir senin esinde ama cok sabretmek gerek onu dogru yola itecek biseyler bul seviyosan birakma senin vesilenle duzelirse eger ne mutlu sana allah katinda cok buyuk sevap alirsin 
(18 puan) tarafından
Cnm çok sevindim senin adına ama.benimki değişmez.daha da kötüye gidiyo imsallah rabbim gec olmadan doğru yolu gösterir ona
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Canim boşanmak öyle kolay deyil bide ortada ciddi bir sebeb yok ve bence bebek olduktan sora eşin duzelicek.biraz sabr et
(18 puan) tarafından
Inşallah cnm böyle icim icim yiyo kendimi yıpratmakdan başka birşey yapmıyorum eşimide boşverdim artik şu an tek isteğim yawrumu sağ sağlım kucağima almak
(6,681 puan) tarafından
Sen de onu görmezden gel birak naparsa yapsin böyle yaptikca kendini onemlİ zannediyor.bebek olsun deyuşir inşallah..sen şuan bebeyine odaklan başka bir şey düşünme
0 oy
(74 puan) tarafından
Benim esimde kaç kere bana bunun için bosan git dedi yine sizinki yanınızda biz 8 aylık evliyiz 7 aylık hamileyim daha 1 haftalık evliydik suriyeye göreve gitti 10 gün izine geldi sadece 1 gününü bana ayirdi
(18 puan) tarafından
Allah bize sabır versin ne diyim zor gercekden ya bide hamileyken böyle duruma düşmek daha kötü hormonlardan dolayı

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 659 göst.
24 Ekim 2018 Diğer kategorisinde Sufiye (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 318 göst.
18 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,174 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Suskungirl44 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 857 göst.