0 oy
618 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kızlar 1 milyonunuz olsaydıı ve borcunuz da olmasaydı ilk ne alırdınız heye harcardınızz ben önce evimi yaptırırdım sonra içini döşerdiimm sonrada giderdim içinde otururdum geei kalanlada bi araba alırdım eşime becerebileceği bi iş yeri açardım eğer kalsaydı da kalanıı çocuklarım adına bankaya yatırırdımm 
notu ile kapatıldı: Soru başlığınız kurallara uygun belirleyiniz.

20 Cevaplar

0 oy
(9,890 puan) tarafından
Hepsini kaynanamlara verirdim
(9,890 puan) tarafından
Allaha sukur durumumuz bi tık üst düzeyde ama rahat birakmiyolarki bisey yapalim ya :D hepsini verirdimki yakamizdan dussunler valla ya. Benim hicbiseyde gozum yok :)
(7 puan) tarafından
Bence i Zaman hiç dusmezler paranın kayanigini siz sanırlar hahahah bittikçe size uğrarlar
(9,890 puan) tarafından
e suandada oyle :D
tarafından
Onu bunu geçç tahminim doğruu çıktıı ya laaa ;}
(9,890 puan) tarafından
bak başka yonden hic sikintim yok severimde ama malesef rahat birakmiyolar :)
-Reklam-
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Galiba iki bakıcı tutup dünya turuna çıkardım :)

tarafından
Neden ikii
(3,446 puan) tarafından
Neye neden?
Evim var arabam var öyle ciddi bir borcum yok
Bakıcı için soruyorsqn iki kızda küçük tek başıma tadını çıkaramam tatilin
tarafından
İki çocuk içinmiş canım anladımm
0 oy
(237 puan) tarafından
Ilkin ev,araba alirdim..erkek kardesimi evlendirirdim..ev eşyalarımi yeniler. Biraz da sadaka çıkartırdım. Geri kalanına altın $$$ :)
tarafından
Altın gerçekten mantıklıı bn hiç düşünmedim
0 oy
tarafından
Ev var araba var işyeri var  çocuklarıma birer ev alırdım sonra tatile giderdm bide Karadeniz de sessiz yeşillik içinde güzel Bi ev alırdım 
tarafından
Yerini bilion haaa karadeniz hiç fena değill
tarafından
Ahh canım memleketim aşığım ben Karadenize yaaa doğasına havasına suyuna herşeyine
0 oy
tarafından
İlk önce dubleks havuzlu ev sonra araba sonra da kiraya vermek için ev ve bi dünya ayakkabı kıyafet vee altının takııı:) :) 
tarafından
Bi dünya ayakkabı kıyafeti nere sığdırcann kii
tarafından
Ooo sen bnm kaçmadan önceki kıyafeti ayakbbıyı görseydn anlardın bi oda ve çatı doluydu heryer ayakkabı çanta elbise takı makyaj malzemesiydi :)
tarafından
Kaçınca nolduu tahmin edeyim miii
tarafından
Et bakalım :)
tarafından
Dubleks havuzlu evler 1 milyona bulursan al bence de :D kız üstüne yine para verirsin öyle bi ev için
0 oy
(588 puan) tarafından

Herkesten uzağa giderdim. Anca eder yol parası dünyanın bir ucuna:'(

tarafından
Nedenn gözlerin dolduukii
(588 puan) tarafından
Yoruldum insanlardan sözlerinden artık kimseyi istemiyorum eşimden başka o yüzden gitmek istiyorum uzaklara
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Kendime ev araba alırdım içini herşeyi yeni alırdım sonra kalanına da esimin ailesine kendi aileme verirdim borçlarını ödesinlerr diye
tarafından
Bnde aileme vermek isterdim ama kendilerinw harcamalarını söylerdim hiç kendilerinş düşünmezler çünküü
0 oy
tarafından
Ev aldik beraberiz simdilik ancak buyuk bi ev aliridm bide ogluma şimdiden bi tane alırdım ev

Esime iyi bir araba

Sonrasinda bazi vakiflara yardim icin kullanirdim 
tarafından
Vakıflara güvenemiyorum bn yaaa meden bilmiyorum
tarafından
Canim benim de onceden görev aldigim vakıflar oldu hoca yeristirmek icin öğrencilere burs veren bikac vakif var onlara gönderirdim yani :)
0 oy
tarafından

Havuzlu bahçeli villa alırdım ben :)) kalaniyla çocuklarıma hesap açar oraya atardim  arabimiz var çok şükür ev alır orayı kirayı verirdim gezer tozardim valla :)))

tarafından
Çocuklara ev araba alırdım ama onlar büyüyene kadar belkş ışınlanma çıkar diye şey ettiimm :)
0 oy
(119,001 puan) tarafından
Hepsinj hastalar icin harcardim
tarafından
Oda iyi olurduu ♥️
0 oy
tarafından

Once annem gile guzel bi ev alir bastan asagi sifir esya dizerdim sonra kendime ev alir tum esyalarimi yenilerdim sonrada esimin kiraci oldugu lokantayi satin alir esime hediye ederdim kalaninida kalirsa tabi biraz bagis yapardim 

tarafından
Ailemin evi de eşyalarıda yeni bnde yeni aldım ev ama tadilatı var şuan çok ihtiyacımiz var anliycağınn ama hayal beleş nasılsaaa
0 oy
tarafından

Bir ev alirm bahveli birde esime dukkan alirm oto yikama kendi isi olur bir evde alip kiryaye verirm altimiza bir BMW  tamamdir:D

tarafından
Para bittiiii :)
tarafından
Bizim buralar evler ugun canim 100 bine bike ev var
tarafından
Burdada var ama tadilat istio hep bnm evim gibii :(
tarafından
Bizm otrdugunz ev 5 odali canim parke  ve mutfak dolabi  yapilsa mukkemel olur fistik gbi  170 bin bizdede bir kurus para yok  almayi dusnuyorduk
tarafından
Neresi orası canım
0 oy
(7,866 puan) tarafından
Ben kocaman bahcesi olan içinde bı sürü meyve ağacı olan bı ev alırdım kocama bı iş yeri açardım erkek kardeşimi evlendirirdim  kalsaydı annemede bı ev alırdım 
tarafından
Bnde kaynımı evlendirirdim galiba yapardım böyle bişiyii
(7,866 puan) tarafından
O hiç aklıma gelmemişti benim kaynım bekar yokluktan evlenemiyo o zmn değiştiriyorum kardeşimle kaynimi evlendirir kocama bı iş yeri açardım kendime bı ev alırdım tabi o paraya olur muydu bu kdr şey ::)))
tarafından
Bizde kaynımı nişanladık başkasıyla kaçtı kaynım hala nikahını atmıo yani zina yapmış sayılıo kaçan orspuu
(7,866 puan) tarafından
Ay ne iğrenç insanlar var tövbe yarabbim Allah kayninizin gönlüne göre versin inşaallah
0 oy
(477 puan) tarafından
Kendime ayri ev alirdim anemi de yanima alirdim :) birde kucuk gzl bir araba alirdim :) k3ndi islerimi gorebilmek icin :))
tarafından
Annen yalnızmı yaşıo canım
(477 puan) tarafından
Hayir abim ve ablamla ama calisamiyor hep ona buna muhtac kaliýo oyle iste
0 oy
(501 puan) tarafından
Önce evimi alırım içini istediğim gibi yaptirirdm sonra gocami su illet işten kurtarırdım birazını çocugumun üstüne yatırırdım birazinida sokak hayvanlarına bağışlardım 
tarafından
Hepp evv istiyoruz nedensee değilmii
(501 puan) tarafından
Çünkü dönüp dolaşıp gideceğimiz yer evimiz güzel olmasını isteriz :))
0 oy
tarafından

Hic bişey bosuna hayal kurmayalim şimdi :D

tarafından
Nedennn kızzz hayal bedava nasılsaa
0 oy
(772 puan) tarafından
Ewimin içini tadilat ettirirdim arsaya bi küçük bungalov yaptırırdım arabanın modelini yenilerdim bi kısım çocukların hesabına atardım ewime yemek ve temizlik için yardımcı alırdım ve tabiki çocuk içinde biri.. Bi kısım ile altının düştüğü vakitlerdr altın alırdım ve kendi işimi büyütürdüm sanırım üstüne parada kalırdı onunlada bi dükkan alır kurumsal firmaya kiralardım.. 
tarafından
Kurumsal firma haaa çok akıılıcaa gerçekten :D
(772 puan) tarafından
Yaaanii eşeği sağlam kazığa bağlamak lazım :))
tarafından
Hahahahahah :))) iyiddii bu
0 oy
(73 puan) tarafından
2 erkek kardesim var onlarida alib kocamla cook uzaklara giderdim  basqa sehire
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Senin yaptıklarının  aynisi yapardim üşendim simdi yazmaya :D

tarafından
Hahahah allah iyiliğini versin kızzz:) :) :)
0 oy
tarafından
Ben olsam bana güzel gelir getirecek geleceğimi garantileyecek bi iş kurardım.  Ama kendim çalışmazdim kocamı çocuğumu alıp dünya turuna çıkardım :)

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 165 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde &Kuzeyim& (1,862 puan) tarafından soruldu
0 oy
67 cevap 1,437 göst.
0 oy
20 cevap 402 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Sirinalperen (124 puan) tarafından soruldu

377,286 soru

11,290,837 cevap

34,706 kullanıcı