0 oy
753 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından
Iki gundur tarlaya gidiyor bu kadin yani gaynana iki gun oncede bana dediki bu besili bizim yemeklerimiz yapiyor yiyor besili besliyoz evde oglum da bizim yemekleri yemiyor dedi ablamin annesine ablamlada eltiyiz bilen bilir bende dedimki siz tarlaya gidiyonuz bende cocugum var demeyip evimi birakip sana yemek yapmaya kocanin oglen yemegini yapmaya geliyorum kendi evimdede yemek yapmadigim icin yemeginden yiyorum yoksa cocukla iki eve ayri ayri yemek nasil yapiyim nasil iki evin bulasiginida yikiyim dedim bana dediki gelmene gerek yok kocam oglen geldiginde bi yumurta kirar aksamlarida yemegi o yapar dedi o anda esim yokdu dun aksam esimin hafta iziniydi esime diyorki senin bu karin hic gelip yemek yapmiyor ne evi temizliyor ne bi bardak cay yapiyor sabahtan aksama kadar evinde boyle kadin olmaz bu seni yaslandirir dedi iki yuzlu karı  bugunde ekmek aciyordu tek basina bana dediki bahceyi supur bahcede oyle kucuk bir yer degil bide bahcada kumes ve eskiden kalma keci ahiri var yani pire dolu bahce ben dedim cocuga bakcak yok hem ustum pire dolar dedim many.ak kari gene basladi soylwnmeye esimi doldurdu dovdurdu beni ve esimi ayri eve cikmqya ikna etmistim bu kadin onuda vazgecirdi benim yerimde siz olsaydiniz ne yapardiniz ben demin oyle bi piskolojiyi bozdum ki sacimi bicakla kestim bileklerimide kesicektim sonra dur dedim ya ne yapiyorsun o kadin yüzünden boyle gunah isliyorsun dedim  cikdim balkona aglamaya basladim gene gelmis asagidan laflar atiyor

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay çok üzüldüm canım gerçekten ya valla bilemedim ama eşine anlat durumu dicem de kim bilir kaç kere konuştun 
(2,765 puan) tarafından
Benim elimde avcumda yokki onlarda hersey cuval cuval
tarafından
Ah ah Allah gözlerini doyursun böyle olduğu halde senin yediğini lafını yapıyolar
(2,765 puan) tarafından
Doymaz canim kadinin uc katli evi var 3 tane maas giriyor eve daha ben fakir ben ac diyor dahada devletin fakirlere verdigi yardimlara dadaniyor gidiyor basvuru yapiyor sonra evi oldugunu duyunca  vermiyorlar sonra buda gidip kavga ediyor ben fakir ben ac bana diye yardim etmiyonuz diyor doymuyor kadin
tarafından
Öbür dünyada versin hesabını Allaha havale et
(2,765 puan) tarafından
InsALLAH amin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Lânet olasi pislik bublara kolemi olmaya evleniyoz sanki 
(33 puan) tarafından
Vallahi ya gercekmisin kuzum sen esra zaten cok zkrluk cekmis bi arkadasimiz son raddeye gelmis sen ne diyon boyle olmaz destek cikip moral verin hersey zamanla duzelir burda cok duzelen iyi olan insanlar ornekler gorduk biz
(2,765 puan) tarafından
Benimki duzelmez herhalde ben onuda dusundum qma 5 yil oldu evleneli esim olmadan bakkala bile gitmedim gondermediler ne bi arkadasim ne bi ailem var
(33 puan) tarafından
Kuzum kaynanan icin degil esin icin oturdugun duzen icin demek.istedim illa degisiyor biseyler hep.boyle kalmaz allah kimsenin yanina birakmaz illa duzelecek ayri evin olur esin agzina bakar onlara kanmaz bu zamanlar da gelecek
(2,765 puan) tarafından
Zatwn evimkzdeyken ben ne dersem o oluyor ama bu ne zaman anasini yanina gitse yada ne zaman anasi bize gwlse basliyor hır gür
(33 puan) tarafından
Onlari yalniz birakma kuzum esin gidince sende git o gelince sende kal yalniz birakma onlari arkadan isliuor demek adami bide ne yap et abisi girsin aklina eger abisinin yapma gucu varsa yani esin sozunu dinliyosa abisi size el atsin uzak tutsun birinin artik biseyler.yapmasi lazim
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Esine anlat her seyi kuzum.valla o.kadindan ne kadar uzak o kadar iyi 
(2,765 puan) tarafından
Canim benim  biz esimle bas basayken anlasiyoruz ama ne zaman o kadin gelse bi anda esimin fikrini degistoriyor
(7,098 puan) tarafından
Sen yine alttan alttan isle huzurumuz bozulmasin de cocugumuz var de bir sekilde ordan uzaklas valla evini falan uzaklastir
(2,765 puan) tarafından
Olmuyorki ne kadar ugrastim 5 yildir ayri eve cikicaz ama daha cikamadik
(7,098 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun kuzum valla ne diyim
0 oy
tarafından
emin olki en buyuk ders onu RABBIME havale etmen o zamani gelince en guzel dersi verir 
tarafından
rabbim kimsenin ahini kimsenin yanina birakmaz
(2,765 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
tarafından
Inanki hiç  bsey anlamadım ama ALLAH  yardimcin olsunn ya
(2,765 puan) tarafından
Altli ustlu oturuyoruz tek gelin ben degilim 3 gelini daha var ablam benim eltim ama onun anasi var benim yok anam olmadigi icinde ne yaparlarsa yapsinlar gidecek kapim yok bu yuzden yapmadiklarini birakmiyorlar
tarafından
Ablan senin üvey ablan mi sen kaç yaşındasın
(2,765 puan) tarafından
Yok öz ana bir baba bir sadice o evletlik verilmis bende evlatlik verildim sonradan ogrendik bir burimizi
tarafından
Haa ama senin  üvey ailen sana destek değil onun üvey ailesi ona destek oluyor....
Peki onunla konuşsan  olmaz mi  belki o sana kimsenin karışmamasını sağlar
(2,765 puan) tarafından
Hic sanmiyorum canim daha dune kadar esini benden kiskanip ustume saliyordu oda
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Sakin ol kuzum bebegin var boşver kaynananı herşeyden öte sen bir annesin sana bisey olsa kaynanan düğün yapar kocan gider yenisini alır olan yine senin gençliğine olur...

ALLAH ıslah etsin inşallah doğru yolu bulur 
(2,765 puan) tarafından
Amin insallah neler cektim ya kayinlarim gorumcelerim evlenirken dugunlerinde saf gibi baktim ne dugun ne esya vermediler dahada yaranamadim
0 oy
tarafından
Kız deli deli olma çocuğun var senin bilek kesmek ne Allah aşkına Allaha sığın Allaha yalvar dua et kuran oku ne demek intihar etmek yapma kuzum eşinle konuş annen yemek yapma gerek yok dedi bende yapmıyorum de anlat eşine valla bişi saklama adamdan herşeyi anlat sakladıkça kaynana tepene çıkar 
(2,765 puan) tarafından
Benim ablam yok gibi bizleri istemiyor onun esi akilli evlenmeden iki ay once ev tuttu kaynanayi dinlemedi düğünü yapti karisini gul gibi gecindiriyor ama benimki anaci cikti ve benimle evlenmek icin neler yapti ben bilseydim sonum evlenmezdim hayir derdim
tarafından
Kötü davranma eşine suyuna git evi ayırana kadar canım
(2,765 puan) tarafından
Her istedigine tamam diyorum canim ama sadice anasinin istedigi seyleri kendi istiyormus gibi yapiyor bende anlayinca yqpmiyorum
tarafından
Allah ıslah etsin kaynanayı canım inşallah eşini ikna edersin
(2,765 puan) tarafından
InşallALLAH
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kocamı ayrı eve çıkmamaya ikna ettiyse onu pişman ederdim 
(4,961 puan) tarafından
Ne biçim insanlar var ya  filmlerde oluyor gerçek hayatta da varmış demekki pis karı biraz vicdan hadi sana. Desin diceni de eşine gaz vermesi çok zalimce
(2,765 puan) tarafından
Vallahi varya diyorki ogluma is buyuruyor oglum ise gidiyor bu yiyor oglum zayif bu sisman diyor sonrada ben diyorum gorumcemden icin esimle  ibrahim diyorum ablan ne kadar guzwl heryeri geziyor ama biz 5 yildir sadice pazara bide hastaneye gidiyoruz diyorum ordan kaynana atliyor e onun esi calisiyor o hanim sizin gibi degil onun esi onun her istedigini yapiyor diyor belki bana inanmazsin ama yemin ederim ki evimin herseyini ben aldim esim askere gitti o askerden gelince sozde ev ayiracaktik bende gelince hic oturmayalim hemen ayrilalim diye tarlalarda calistim aldim esyalarimi ama hep en iyisini hep istedigimi aldim esimde gelince koltuk takimi hali ve perde alicakti ben geri kalan herseyi 9 ayda tamamladim ama simdi benim evimi gormeye geliyor kaynananin akrabalari ona soruyorlar kim aldi diye kaynana birlikte aldik diyor bende diyorum ne kandiriyon milleti ben tek basima aldim ne esimin nede sizin 5 kuruşunuz yok siz zamaninda dondurmalar etler yerken ben sizin gozunuze bakip bakip doyuyordum parami biriktirdim tarlalarda sicakta surundum aldim dedim hemen gidip esime diyor bizi rezil etti misafirlerin yaninda diyor esimde geliyor kavga basliyor oda oturup kavga etmeyin oglum kavga edin diye demwdim diyor ahlaksiz
(4,961 puan) tarafından
Eminiz kavga edin diye demiyodur herşey eşinde bitiyor yine inşallah ayrı bir eve çıkarsın tek göz oda olsa bile..seni mumla arar sonrs
(2,765 puan) tarafından
O anlamaz esim ben bes yildir laf anatamadim abiside diyor gel benim ust kattaki evi sana tutalim ablasiyla birlikte dursunlar anamla benim esimde anlasamiyor diyor ama esim ilk tamam diyor sonra nasil oluyorsa  yok ben gitmem diyor
(4,961 puan) tarafından
Sen baskın olmaya çalış ozaman canım ne güzel oturursunz kardesinle kafan rahatlar

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 471 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Filizalmira (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 928 göst.
3 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 529 göst.
2 Aralık 2020 Aile kategorisinde Alyakus (2,370 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 305 göst.