0 oy
991 göst.
Diğer kategorisinde (4,758 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

bu beşiklerden hangisi güzel kararsız kaldım canlar yardımm lütfen 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben bunları tavsiye etmiyorum valla canım 
tarafından
Sallanabikir al canım bundan daha uygun hem salona hem odama goturusun daha mantıklı
(4,758 puan) tarafından
Kendikinin fotosunu atsana merak ettim kuzum
tarafından
Attm canım bakabkrsn
(15,610 puan) tarafından
Bunlar bi b*k a yaramio ben ozel yptrdim mdf den cok pismn oldum sallama aparatlari kaldıramıyor yads csbuk bozuluo salona fln gtrmion bebrk icinde uyumuyor.
Gittim demirden besik yaptirdim cok rahat ettim bileydim hic yptrmsz blli.bi yastan sonra baza alırdım ogluma
(4,758 puan) tarafından
Anladım canısı teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben ilk resimdeki diyorum derli toplu güzel sağlam bir görüntüsü var 
tarafından
Ama ben park beşik kullanıyorum canım Ilk kızımda almıştık bu besiklerden daha kullanışlı diyebilirim bebeğini kendi odasına geçirdiğin zamanda katla kaldır lazım olunca yine ac kullan bebek büyüdüğünde istersen da oyun beşiği olarak kullan ben kızım hemen hemen iki yaşına kadar yattı içine sığmaz olunca odasına geçirdim şimdi üç yaşına az kaldı o kendi odasında yatıyor onun eski koskede kardeşini tain ettik:D
(4,758 puan) tarafından
Bu beşikten mi kullandın canım sende
tarafından
Yok canım park beşik bizim ki işte daha kullanışlı
(4,758 puan) tarafından
Anladım canısı valla kafam karıştı resmen
tarafından
Birde odan küçükse o park besinlerinde boy seçeneği var odana göre büyüklüğünü seçip alabilirsin çokta memnun kalırsın bence
0 oy
tarafından

Cnm hemn hemen ayni gibiler ama ilk resimdeki daha saglam gibi sanki:)

(4,758 puan) tarafından
Bende aynı fikirdeyim tatlım
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Bence ilk resimdeki daha guzel)
(4,758 puan) tarafından
Bende aynı fikirdeyim tatlım sağol teşekkür ederim tatlım
(1,254 puan) tarafından
Bisiy diyil canim)
0 oy
(68 puan) tarafından
Bence 1. Daha güzel
(4,758 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim
(68 puan) tarafından
Ne demek kuzum
0 oy
(240 puan) tarafından
Ilkinde benimde var 2 senedir kullanıyorum oglum 2 yaşına girdi şu an bebeğim yatıyor bebeğim de 4 aylık oldu oda 2 sene yatar tahminen çıta olan yerleri sağlam değil hep kırıldı benimkiler eşim iş yerinde yandan uzunlamasına,sağlam tahta monta etti
(4,758 puan) tarafından
Tavsiye etmiyor musun yani kuzum
(240 puan) tarafından
Yani aslında,çok kullanışlı,memnunum 2 yada 3 coxuk buyurur bu beşikler benimki biraz yaramaz ve arsız huysuz olduğundan zıplayarak kırdı hep yani memnunum,sadece uzun olan,çıtalar sağlam değil,ayağıyla iteledim mi hemen çıkıp,kırılıyor, biz sonradan yaptırdık,
 Aslında tavsiye ediyorum çekmecelerine,bezlerini dolduruyom ben yine,de kalbinden geçeni al gonlun kalmasın
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Canim zaten tek farklari kenarliklari gibi duruyor. Ikisi arasında da birinci daha guzel agir duruyor bence.
(4,758 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(327 puan) tarafından
Bu gibi şeyleri netten almayi onermiyorum yaa hani gidip görerek dokunarak kendin seçip alsan daha güvenli olur. Görünüş olarak güzeller evet ama kalitesini bilemeyiz 
(4,758 puan) tarafından
Nasıl bir şey tavsiye ediyon peki canım ben mecbur bunu alıyorum yatak odama da uysun diye ev üstündeyim başka koyacak yerim yok kuzum
(327 puan) tarafından
Benimde besik koyacak yerim yok yatak odam cok kucuk sifonyerimi ve komidinlerimi spotcuya vermeyi dusunuyoruz. Mobilya besikler hem cok yer kapliyo hemde kullanisli degil bide ben bebek buyuyunce aya falan kalkip dusup bi yerini vurmasindan korktugum icin park besik tarzi bisey alicam bi yerde gordum park besik gibi ama degil bez kapli her yeri çok guzeldi onu almayi dusunuyorum bu tarz bisey alabilirsin hem güvenli hemde baya kullanabilirsiniz netten bi bakayim benzerini bulursam atarim canim
(4,758 puan) tarafından
Eşim bu tarz istiyor canım
(327 puan) tarafından
Eşlerimizin agzina bakarsak cok zarara gireriz vallahi kendi esimden biliyorum. İlla mobilya tarzi istiyosa ikeanin ahsap beyaz bi besigi var cok guzel
(4,758 puan) tarafından
Anladım canısı
0 oy
(299 puan) tarafından
Kullansli mi bilmem ama 1 daha guzel daha asil duruyor canm :)
(4,758 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından

image

bu maviyi odama aldım ama harika beşik sabitleniyor ve çok güzel sallanıyor fiyatı da 200 TL 

Bir de bana annem bu Hamak beşiği aldı bu da salonda duruyor genelde bu da 140 TL 

image

(4,758 puan) tarafından
Sallanıyor yazıyor kuzum sallanmoyor mu bunlar canım
tarafından
Çok az sallanıyor o beşikler büyük canım baya hemde. Onda çocuk sallayıp susturmak zordur kime sorsrsan sor mecbur içinden alıp ayağında salliyosn
Görünüş olarak çok güzel ama  bnm fikrim bu yönden değil. Bazen öyle olck ki sen salona gtcksn gün gelir kendi evine gidersn illa ki bunu taşımak çok zor senin için
(4,758 puan) tarafından
Anladım canısı teşekkür ederim
(3,798 puan) tarafından
Bende yatak odama park beşik aldim salonada bu haticenin mavi olan beşikten aldim civilden almistim cok kullanişlı valla cok guzelde sallaniyo tavsiye ederm canm
(4,758 puan) tarafından
Biliyorum ben onları canım
0 oy
tarafından
Canm ilk resimdeki dha guzel
(4,758 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ben hem besik hem anne yani almistim gecen gunde hamak hediye geldi salonda duruyor hamagi çocuk hepsinden cok sevdi ici cok genis 3 yasina kadar rahat uyuyabilir ama gecici göz onunde bulundurmak lazlm ayaklandığı vakit olmaz besik haricinde salonunda birsey daha olması lazim cocuk hep besikte durmuyor bunlar cabuk deforme olur gibime geliyor canim
(4,758 puan) tarafından
Ya öyle mi tatlım
(5,938 puan) tarafından
Valla öyle canim benim ev doldu inan ki kolik bir bebekti sukur bu ay gecti anakucaginda uyuyordu titresimli olduğu  için  gunduz beşik  istemiyordu anne yanindaki kucuk besikte yatıyordu ama hamak ta 3 dk da uyuyor o iyi ki gelmiş hediye
(4,758 puan) tarafından
Anladım canısı sevindim senin adına kuzum
0 oy
(6,681 puan) tarafından

İlk resimdeki daha guzel Oglumda bundan kullandim gayetde memnun kaldim 3yaşi olacak hala icinde uyuyor 2ciye park yatak alcam ogluma yatak odasi yaptirana kadar daha sora kizjmida bi 3yasa kadar yatiririm onda :)

(4,758 puan) tarafından
Tatlım rahat mı kullanışlı mı bunlar peki burda bir çok kişi kullanışlı rahat değil diyorlar sen kullanmışsın biliyorsun tatlım
(6,681 puan) tarafından
Evet canim cok kullanişli ve yatak odasina da cok guzel yakişiyor..hemde rahatca sallaniyor 3 yaşina kadarda uyuyor icinde..3yil olacak alinali hala yep yeni gorunuyor bozulma falanda olmadi 3yilda
(4,758 puan) tarafından
Ne güzel işte canım bazıları olumsuz şeyler söylüyor benim de kafam karıştı canım
(6,681 puan) tarafından
Yok canim diyer beşiklerden kat kat kullanişli 3yil oglum uyudu bi 3yilda kizim uyur inşallah..)
(4,758 puan) tarafından
Inşallah kuzum
0 oy
(446 puan) tarafından
Birinci güzel canım gayette güzel sallanio merak etme ikincinin yandaki korkuluklar plastik onu alma canm
(4,758 puan) tarafından
Ya teşekkür ederim canım benim iyiki söyledin kuzum sen kullandın mı kullanışlı mıı güzel sallanıyor mu burda bazı arkadaşlar alma kullanışlı değil sallanmıyor diyorlar
(446 puan) tarafından
Aynen böle bu beşik kullandım canm gayette güzel sallaniodu hatta bazen yatağa yatar beşiğe birşey bağlar ayağıma takar öyle sallardim öle çok uyya kalmisligim wsrdr
(4,758 puan) tarafından
Ya ne güzel bende öyle düşünüyorum kuzum
(446 puan) tarafından
Bebiş gelsin yaparsın. İnşallah canım
(4,758 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn teyzesi ❤️❤️❤️❤️
0 oy
(3,198 puan) tarafından

Benimki de  buna benzer mobilya, anne yanı beşik sallanıyor da  hatta uzun  ip bağladım gece yatarken sallıyorum  :) çok memnunum.. sana tavsiyem  o parmaklıklar çok geniş kafası sıkışabilir gibi daha sık olan model seçebilirsin, bir de  çok büyük beşik seçme  çok yer kaplıyor 

(4,758 puan) tarafından
Tamam canım sağol teşekkür ederim tatlım

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 378 göst.
18 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Lunaa (140 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 365 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde İstanbullu (47 puan) tarafından soruldu
+1 oy
50 cevap 723 göst.
20 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 293 göst.
14 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hatice Eren (3,830 puan) tarafından soruldu

378,354 soru

11,324,991 cevap

34,776 kullanıcı

...