+1 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde (47 puan) tarafından

image

Az önce evi süpürüyordum,ardından paspas çekeyim dedim eve,kızım beşikte öğürmeye başladı bir anda, paspası bıraktığım gibi hemen bebeği aldım kucağıma boğazına bir şey kaçtı heralde diye sırtına vurdum birkaç defa, bir  şey çıkmadı,aklıma beşiğin kenarında bulunan sünger geldi çünkü yanında ağzına götürebileceği herhangi bir şey yoktu emzik dışında, parmağımı ağzına soktum bir parça sünger koparıp atmış ağzına  damağına yapışmış neredeyse boğuluyormuş kızım:( neden bu kadar ince süngeri beşiğe takmışlar ki,gerçekten çok tehlikeli,evinizde varsa bu taşınabilir beşikten dikkatli olun,ben kenarlarında bulunan bütün süngerleri söktüm şimdi 

8 Cevaplar

0 oy
(391 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Verilmiş sadakan varmış, çok geçmiş olsun, benim vardı ama kenarı süngersizdi, büyüyünce başka beşiğe geçtik 
(47 puan) tarafından
Aynen canım Allah razı olsun, benimde yatak odasında beşiği var aslında, orda sadece geceleri yatıyo bu beşiği heryere taşıması kolay diye almıştım
-Reklam-
0 oy
(8,954 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzumm
(47 puan) tarafından
Çok sağol canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum
(47 puan) tarafından
Çok sağol canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
bende var ama astarı var kesinlikle sünger görünmüyor 

geçmiş olsun canım daha dikkatli ol rabbim korumuş yavrunu 
(47 puan) tarafından
Bu beşikte de ilk sünger görünüyor keşke daha önce sökseydim hepsini bu arada çok sağol canım Allah razı olsun
0 oy
(762 puan) tarafından
Canim çok geçmiş olsun. Allahtan hemen farketmişsin.
(47 puan) tarafından
Amin canım  Allah razı olsun  ,evet Allahtan o odaya girmiştim paspas için
(762 puan) tarafından
Senden de kuzum❤
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Normalde bu beşiklerin içindeki süngerler böyle kesik değildir sen kopar o süngerleri 
(47 puan) tarafından
Evet baya da ince sünger kendiliğinden bile sökülmeye başladı alalı çok olmadı az önce kopardım hepsini
0 oy
(1,494 puan) tarafından

image

canim benimkide bundan ama nerdeki sungerler anlamadim ben foto attim bakar misin bi sunher yok
(47 puan) tarafından
O beyaz yerin altında olabilir canım astar sanırım üstündeki
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım benim bende anne yanı olarak aldım bunu annem içinin yatağını o süngere denk gelecek yani süngeri kapatacak kadar yapmış sünger gözükmüyo öyle yapabilirsin sende tekrar geçmiş olsun kuzucuğa ❤️
(47 puan) tarafından
Sağol canım tavsiyen için çok teşekkür ederim ama süngeri kapatacak şekilde ayarlasam yatağı çok yüksek olur bebek düşebilir beşikten bende söktüm zaten hepsini
tarafından
Şimdi baktım da canım sünger üzerinde kumwş var aynı beşik ama

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 377 göst.
18 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Lunaa (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 988 göst.
14 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,758 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 410 göst.
20 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+13 oy
24 cevap 728 göst.
2 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sebebine (349 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...