0 oy
443 göst.
Aile kategorisinde (24 puan) tarafından
4 yıl beraber oturdum evimi ayırali 2.yil oldu dediğim gibi küçük çocuklarım var ve hamileyim ilk oğlumu acayip şımarık yetiştirdi baya şımarık ne dediyse yaptı ne dediyse aldı acayip şımarık oldu diğer 2 lere o kadar değilde oğlumu çok simartti bugün hep birlikte ilk defa bir yere gittik parka oğlum kendim bile diyorum yaramzdir diye ben ne yapayım ikizlere mi bakayım oglumami gorumcemin kızı yardım ediyordu kayananm ordan diyor ki bırak annesi baksın sen annenin yanına git herkes ilgilensin çocuğuyla diyor o kadar sinir oldum ki artık onlarla bir yere gitmem evimde otururum

2 Cevaplar

0 oy
(48,657 puan) tarafından
yardimci olanida.kiskanmis 
(24 puan) tarafından
Kordon baglatmasi olduğum halde kaldim cnm hiç istemiyordum zaten herkes dalga geçiyor
(12,993 puan) tarafından
Bağlattığjn halde. Nasıl olmuş ya
(48,657 puan) tarafından
kismeti varmis bu dünyada canim zorlanirsin ama evlat ♥️❤️
(24 puan) tarafından
Valla inan bilmiyorum Allah sen bağlantısın ben veririm yinede dedi sanırım oldu bir kere
(24 puan) tarafından
Çok zorlanacağim benim ailemden kimse yok yanımda kaynanamlarda görüyorsun önce simartiyor sonra annesinin işi ne baksın diyor
-Reklam-
0 oy
(119,279 puan) tarafından
En guzeli ne kadar uzak o kadar iyi
(24 puan) tarafından
Ya cidden demiyor bu hamile ikizlaremi baksın oğluna mi şımartan da kendi ya ilk çocuğumda sen banyo yapaman sen uyutaman diye diye bana birşey yaptırmadı

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 607 göst.
6 Ocak 2023 Aile kategorisinde Peripella (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 223 göst.
21 Aralık 2023 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 276 göst.
0 oy
21 cevap 498 göst.
19 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu