0 oy
668 göst.
Aile kategorisinde (300 puan) tarafından

Kızlar gözümle görmediğim sürece kimsenin Günahını almak istemiyorum ama aldatan erkege dair bildiginiz seyler var mı?  

5 Cevaplar

0 oy
(817 puan) tarafından

Hiç bilmiyorum Rabbim yaşatmasın kimseye.

(300 puan) tarafından
Amin canım insaAllah
-Reklam-
0 oy
(597 puan) tarafından

Kendisine daha fazla bakmaya başlaması telefonunu saklaması eve geç gelmezken geç gelmeye başlaması nerde olduğunu söylememesi yalan söylemesi size soğuk davranması sayılabilir 

(300 puan) tarafından
Hmm Rabbim evimizden ocagimizdan sevdiklerimizden uzak etsin
0 oy
tarafından

Eve geç gelmesi sürekli tlfnla uğraşmaya başlaması. Önceden yapmadigi şeyleri yapmaya başlamışsa. Kendine özen göstermeye başlaması . Soğuk davranması. Hele evli erkek cinsellikten uzaksa ama eğer önceden de öyleyse onu demiyorm sonra dan artık isteksiz olmaya başlamışsa durum aldattığını gösterir. Ama Allah kimseye yasatmasin

(300 puan) tarafından
Rabbim muhafaza eylesin dedigin gibi kimseye yaşatmasın
0 oy
(475 puan) tarafından

En önemlisi dudağından öpmek istediğinde istemiyor yada yüzünü çevirir yada dudağını öpmeyip yanaktan alından öpüyosa aldatma belirtisi telefon sürekli sessizde yse banyoya tuvalete hep telefonla gşriyosa tlfnu hiç ortalıkta bırakmıyosa hatta ve hatta uyurken yastığının altına koyuyosa aldatıyor cnm bunları bizzat SELİN KARACEHENNEM söylüyo beyaz tv de her perşembe sabah saat 11 de mutlaka izleyin bir çok evliliğe dokunuyo kurtarıyo söyledikleriyle... 

tarafından
O kadın çok tuhaf ya ordaki olaylar da gerçek mi acaba:))
(475 puan) tarafından
Yani bence gerçek o kadar için için ağlamaktan konuşamayan insanlar var
tarafından
Para için her şeyi yaparlar blmiyorm o program gerçek mi diye:))
0 oy
(49 puan) tarafından
Benim gordugum eltimin esi.kaba davraniyordu ona .1kac defa el kaldirdi ona.kiz kendinden gitmisdi.ayri yatiyordu baska bir odada esi yani.gece gec saatlerinde geliyordu.kendine iyi bakiyordu.hergun yikanib gediyordu.cocugunun yuzune bile bakmiyordu.esi yanina geldiyinde git burdan diyordu cocugu cikar burdan diyordu.telefonla cok konusuyordu.watsapda.sirtinda izler vardi.eltim sordugunda yalanlar diyordu.ve birgun telefonun sifresini kirdi kiz.ve her sey cok kotu oldu.sirtindaki izleri kizindi.kiz yazmis buna iyilesmedimi?eltim kendinden gitdi.simdi cok iyiler.barisidlar.eskisi gibi degil esi simdi
tarafından
Nasil baristilar yani eskisi gibi olabildiler mi
(49 puan) tarafından
Evet oldular.esi para aliyordu annesinden babasindan kiza bir seyler aliyordu canta ayakkabi.cocuguna hic bir sey almiyordu.aclikdan agliyordu.menim kocam bakdi o cocuga mamasini bezini aliyordu.sonra diyordu kocasi ben evden gidicem.onunla kalocam filan.esim konusdu onla seninin ailen var.annesi babasi.esim o kizi aradi.gorsiduler.fotorafini goterdi.evli cokcuklu adam dedi .cocugubac kalmis filan sana papa harcliyor.dedi.bunlar bir kac defa yinede goristuler .ve Allah goruyor bunlari.eltimin esi kaza yapti.ve ayagi kirildi esi bakiyordu.gidemiyordu.ya boyle boyle anladi iste
tarafından
Allah huzurlarini bozmasin anladigim kadariyka ilahi adalet yerini bulmuş
(49 puan) tarafından
Evett.akli geldi yerine.

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 1,811 göst.
31 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Sarii (2,126 puan) tarafından soruldu
+3 oy
10 cevap 379 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 735 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 502 göst.
18 Haziran 2021 Aile kategorisinde kubra1992 (3,551 puan) tarafından soruldu

379,433 soru

11,357,805 cevap

34,833 kullanıcı

...