0 oy
798 göst.
Diğer kategorisinde (3,579 puan) tarafından
2 oğlum var eşim bir hafta gündüz bir hafta gece calisiyor.gece ye geçince bende çocuklarla aynı odada yatıp odanın kapısında kilitliyorum evimiz 1. Kat daha önce başka dairelere kapıdan hırsız girdi gece olunca geriliyorum ama alışmakta istiyorum siz nasıl yatiyorsunuz

29 Cevaplar

+1 oy
(903 puan) tarafından
Bana kalsa kalıcam da eşim katiyen bırakmıyor 
(3,579 puan) tarafından
Ben hiç sevmiyorum ya hep uykusuz kalıyorum kulaklarım tilki gibi her sesi duyar oluyo:)
(903 puan) tarafından
Oda kötü bi huy tabiki :) deliksiz uyusan daha iyi olur senin için
(3,579 puan) tarafından
İşte yapamiyorum eşim gece gelince anca rahat uyurum
-Reklam-
+1 oy
(1,012 puan) tarafından
Esim de bazen gece vardiyasında çalışır kapımı kilitler yatarım beş aylık da kızım var alıştım korkuyosan oku yat bı şey olmaz allahin izniyle
(3,579 puan) tarafından
Okuyorum tabi ama ne zamana kadar çocuklarla yaticam böyle
(1,012 puan) tarafından
Ekmek parası işte mecbur eşlerimiz çalıştıkça böyle yatcaz bende kızımla yatıyorum çok güzel
(3,579 puan) tarafından
Bı 10 yıl sürecek heralde:)
+1 oy
(2,020 puan) tarafından
Kaliyorum kuzum suan oldugu gibi :D esim is geregi seyahatlere gidiyor ilk basta bende cok gittim yaninda ama suan hamileligimden dolayi o yolları çekemiyorum mecbur evde kaliyorum 
(3,579 puan) tarafından
Yalnızken daha kolay yaa çocuklarla zor oluyo
(2,020 puan) tarafından
Tabi illa artıları eksileri vardir kuzum,  kapını kitle yatarken olmadi bi yerin ışığını acik birak dua et yat icin rahat olur
(3,579 puan) tarafından
Aynen öyle yapıyorum cnm :)
+1 oy
tarafından

Kesinlikle kalamam 5. Kattayim bide sukur simdiye kadar tek kalma zorunlulugum olmadi olmasinda kafayi yerim ablam evlenene kadar ablamla ablam evlenince annemle yattim evlencegim gune kadar evlendim esimle yatiyom tek hic yatamam korkuyorumm sabaha kadar uyuyamam galiba :)

tarafından
Oh ya burdaki yorumlari okuyunca rahatladim valla tekim diye utaniyodum bende gidim hemen annemle yatarim herkes dalga gecer annenle babani hep ayiriyon diye :D
tarafından
Ablamla agbim :D
tarafından
Aynen bnimde keske hirsiz olsa bu kadar korkmam :D zamaninda izledigim korku filmleri  simdi tirmaliyo :D yoksa gece tek disari cikabilirim ama issiz olmucak insandan korkmam yani
+1 oy
(591 puan) tarafından
Ben suan lohusayım canım geceleri hep tektım hatta evde genellikle hep tekim daha simdi eşim gunduze gectı oyle yalnız degılım 
(3,579 puan) tarafından
Bizim eski ev 1+1 güvenlikli binaydi orda bende rahattım bu ev 2+1 ben her yer kontrolumde olsun istiyorum her yeri aynı anda goremeyecegime göre kitliyorum kapiyi
(591 puan) tarafından
Ama boyle cok kafana takarsan daha cok korkarsın oyuzdrn dış kapını güzelce kitli oku üfle yat uyu allahın izni ile hıcbısey olmaz
(3,579 puan) tarafından
Takıyorum evet ama takmak istemiyorum işte bide Allah korusun depremi var yangını var kendimi ikna edemiyorum
(591 puan) tarafından
İnan bende senin gibiyim herseyını olumsuzunu dusunurum ama kendimize zarar hıc gerek yok insanın şu hayatta yiyecek ekmeği varsa hiçbişey olmuyo ama yiyecek ekmeği bittiyse Rabbım illaki bı sebep verıyo sen duanı et yat dedıgım gibi allahın izniyle hiçbişey olmaz
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Evet kalabiliyorum dün gece nöbete gitti eşim tek başımaydım. Benim evimde 1. Kat ama balkon camekan ayriyetten korkuluk var o yüzden çok korkmuyorum cesaretli biriyim sanırım :D bugünde anneme geldim kalmaya  :)

(3,579 puan) tarafından
Bnmde demir olsa bende korkmam heralde:)
0 oy
(2,840 puan) tarafından
senin ayniiiiniii ben yasiyom benim esim haftanin 2 gunu evde bazen hic olmuyo diyim

2 oglum var bende bebisle yatakda buyuk oglumda odasinda yatiyo genelde bugun yere yatak istedi yatakodasina orda yatti 

1.kattayim bende camlar heryer acik eskiden korkuyodum senin gibi ic kapilari yattigim odanin kapisinida kitliyodum 

1 keresinde yine esim gecedeyken yatcagim odanin kapisinida kitledim dis kapida kitli tabi ustundede anahtar var

sabah kalktim odanin kilidini accam kapinin kol elimde kaldi esime cokk zor ulastim 2 saat odada mahsur kaldik oglumla uzerine esim geldi eve bizi odadan cikarmaya bu seferde dis kapi kitli anahtar takili o anahtari sokamadi o yuzden cilingir filan ugrastik o gunden beri kitmeyiom :)))
(3,579 puan) tarafından
Boğuluyorum ya 3 kişinin nefesi boguyo tabi of nasıl aliscam ya
(2,840 puan) tarafından
bak kiz beni dinle ben oyle oyle alistim sadece kendi yattigin odanin kapisini acik birak digerlerini komple kapa mutfak salon wc banyo odalari filan bak valla oyle alisirsin zamanla tek oda tek oda derken bi bakmissin camlar kapilar acik yatitosun benim oyle oldu enazndan :)))
(3,579 puan) tarafından
Hmm kendi odamı açıp diğerlerini kitliyeyim yani öylemi
(2,840 puan) tarafından
ahahaha istersen kitle ben kitlemiyodum kapatiyodum sadece
(3,579 puan) tarafından
Tamam denicem bunu ben mantıklı geldi ama yarın denicem vazgecmezsem tabi:)  sağol canm benm:)
0 oy
(2,633 puan) tarafından
gece gec saatlere kadar çok yalnız kaldım ama 1 kere tek kaldım esim rahat etmedi gorumcemlere geçtim. Valla ben sıkılıyorum sıkılmasam tek kalirim hiç sorun olmaz
(3,579 puan) tarafından
Ya bende hep küçükken annemle yattım galiba tek yatamamak sorunum
(2,633 puan) tarafından
Hmmm. Bizim oturduğumuz eve de (eski kapi varken) hırsız girdi. Bide o ara evli değildik. Ben korkmuyorum ama esim korkuyor. Oğullarına saril yat hayatim nolucak ayni şey:)
(3,579 puan) tarafından
Benim yakın çevremde cesaretli bilir beni haha gece bu halimi gorselr kahkaha atarlar valla
0 oy
tarafından
Kız ben 11 senedir yalnızım eşim full gece çalışıyor hiç te korkmuyorum Allahın izniyle insanın kendi evinden daha güvenli yer mi var kitle kapını otur aşağı hiç te korkma
(3,579 puan) tarafından
Bazen bütün odaları gezip geliyorum bi
tarafından
Vesvese verme kendine odalarda ne işin var:D
(3,579 puan) tarafından
Ses geliyor bazen :)
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Bekarken kalabiliyordum evlendikten sonra kalamıyorum.
(3,579 puan) tarafından
Bende küçük evdeyken kaliyodum 2+1 de kalamiyorum dublex evi olanlar nasıl uyuyo ya hayret valla
0 oy
(1,635 puan) tarafından

Eşim hep gece çalışır haftada 1 gece yanımda olur. 

Hiç korkmam valla uykum geldimi yatar uyurum.

Oğlum bizim odadaydı onun odasını da ayırdım daha rahat ettim. 

Ben yalnızlığı severim zaten. Daha mutluyum yalnızken :D

(3,579 puan) tarafından
Bende severim yalnızlığı ama gündüz:)
(1,635 puan) tarafından
Ben geceleri daha çok severim. İçeride dışarıda ses yok. Oh mis.
Televizyon sesi bile rahatsız ediyor beni
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Bni anlatmışsın canm bende iki oğluşum la kalıym bnm adam hep gece vardiyasında alıştım artık senelerdir ole 7 senelik evliyim 3 vve 6 yaşında oglum bende gebeyim üstüne skntı yapma kendine ayetel kürsi oku en büyük korunaktır ben öyle alıştım 
(3,579 puan) tarafından
Şu camlara menteşe mi yapsam napsam bilmiyorumki
(1,233 puan) tarafından
İçin rahat etmiyorsa yaptr canm
0 oy
tarafından
Önceden kalırdım ama hamilelikten sonra çok korkar oldum şuanda tekim normalde kardeşim kalıyordu istemedim rahat edemiyorum diye biraz pişmanım ama ara lambalar yanıyor biraz pişmanlık uymadım değil:D
(3,579 puan) tarafından
Bende eşim gece vardiyasında biri geldede kalsa diye bakıyorum yaa
tarafından
Birde ben yeni taşındım ki buraya rahatlamaya çalış kuzum aklına bir şey getirme
0 oy
(54 puan) tarafından
Cogu kez yalniz kaliyorum hamileyken de kaldim şuan oglum var allaha sukur yine kaliyorum yalniz
(3,579 puan) tarafından
Ne guzel
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Çoğu zaman oğlumla tek kalıyoruz eşim çalışıyo kendi işi ev aldık borç çok. Duamı eder yatarım Allahima emanetiz hepimiz 
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Eşim pandemi başladığından beri 15 gün gelmiyor eve sonra 1 ay kadar evde oluyor. O işteyken telefon da yasak. Anca gece bir defa tek çıkıp arayabiliyo. Bende pandemi başladığından beri göçebe yaşıyorum tek kalamiyorum. 3 saatlik mesafede anneme gidiyorum eşim çıkınca oraya gelip bizi aliyo
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Ben çok korkuyorum mecbur kalmadıkça kalamamam. Tek olduğumda bir tıkırtı bile aşırı tedirgin ediyo.. eşim biraz geç gelsin o bile sıkıntı benim için 
(3,579 puan) tarafından
Bende öyleyim iste
0 oy
(48,531 puan) tarafından
oku dualarını üfle etrafına kapina yat uyu canim
0 oy
(10,461 puan) tarafından
Kalamam cnm korkarım geçtim tek basima kalmayı eşim diğer odada iken ben diğer odada yatamam bazen uyuyakalır kaldırana kadar uğraşırım kalmaz ise ağlarım oda mecbur kalkar ;)))) çok korkarım cnm ben 
(3,579 puan) tarafından
Bana evde olsun yeter oda farketmez:)
(10,461 puan) tarafından
Işte bende de yanimda olsun yeter oda fark ediyor cnm
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Benim esim de vardiyalı hatta şuan iste ilk evliyken korkuyordum  ve biz tatildeyken evimize hırsız da girdi ama yine kalıyorum napalim kader. Demirleri her yeri kitleyip yatiyorum  hepimiz Allaha emanetiz
(3,579 puan) tarafından
Eşim demir yaptirmiyo bende öyle rahat ederdim olsaydi
(1,126 puan) tarafından
Aslında yaptırsa iyi olurdu. Bu arada yazmayı unutmusum yattigin  odanın kapısını asla kitleme. Çünkü uyurken Allah korusun deprem olabilir sarsıntı da kapının kilidi oynayabilir sıkısabilir yangın çıkabilir o panikle açılmaz uyurken kapı kitlemek tehlikeli ayetel kursi  oku bol bol ve diğer odaları kitle bi de yastık altında mutlaka bıçak olsun
(1,126 puan) tarafından
Korkma yaa güvenlik amacli :) bende tekim  aslında var ya balkondan çit sesi gelse kalbim gup  gup  :)
(3,579 puan) tarafından
Bıçak eskiden koyuyodumda oğlum bir yaşında korkuyorum alır falan

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 959 göst.
11 Eylül 2020 Diğer kategorisinde mlodi (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 508 göst.
26 Aralık 2023 Aile kategorisinde Zehra212121 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 394 göst.
30 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu