0 oy
958 göst.
Diğer kategorisinde (50 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
eşim vardiyalı çalışıyor.. 12 8 vrdiyasında kalamıyorum yalnız.. 1yıllık evliyim kaynanam geliyordu arada bianda gelmeyi bıraktı.. kızım 4 aylık... cesaretli bi insan olmayı çok isterdim.. gündüz ne isede bu gece olunca bide yalnızlık çok zor.. tek cesaretsiz ben miyim.. kalabiliyomusunuz yalnız

41 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Bendede var o sıkıntı 1 defa gece gitmesi gerektiği iş gereği, sabahi sabah ettim tam dalıyorum çok kötü kabuslar görüyorum eve hırsız felan giriyormuş. Sonra uyanıyorum evim biraz büyük o daha çok korkutuyor zaten, böyle sanki bi yerden tıkırtı sesleri geliyor gibi ay inanki çok korkuyorum ben hiç tek kalamam evde. Dualar et bol bol kuzum kızına sarıl, benim daha kızım doğmadı belki doğunca tek kalırsam korkmam o varken
(50 puan) tarafından
tamda beni anlatmışsınız.. bi türlü yenemedim bu sıkıntıyı off off hayırlısı bakalım
tarafından
Bolca dua et Allah'a sığın bak kızın da var kuzum ben hamileyim daha tekken boyle oldu, ama eminim o doğunca korkmam sarıl uyu, zaten bebeklerimiz birer melek olduğundan onlar bizi korurlar
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Kalıyorum benim eşim de 24 48 çalışıyor 2 günde bir yalnızım bazen bi günde bir alıştım artık daha rahat uyuyorum hatta
(50 puan) tarafından
inşallah alışırım bende...
+2 oy
tarafından

Şu an yalnızım ;)

(50 puan) tarafından
maalesef ben de..
+2 oy
(79 puan) tarafından
Şuan tekim 4 aylk oglumla 1 bucuk yillik evlym ışigi acik birakp yatyorum
(50 puan) tarafından
aynen bende hiç ışık kapatmıyorum...
+2 oy
(964 puan) tarafından
Hâlâ gelmedi eşim:(
+1 oy
(14,019 puan) tarafından
Oğlum 5 aylık onunla kalabilirim o olmazsa korkarım ama 
(50 puan) tarafından
kızım 4 aylık o uyuyunca başlıyor korku.. uyanıkken vakit geçiyor
(14,019 puan) tarafından
Yanından hiç ayırma kızını onun melekleri sana güven versin
(50 puan) tarafından
yanımda mı yatırsam acaba hep beşiğine koyuyorum
(14,019 puan) tarafından
Yanında yatır kendine guveniyorsan benim eşim sabah 6da işe gidiyor yanıma alıyorum oglumu 2 aylıkken başladım hem böyle yapınca alışmıyor da. Ya da tv karsisinà uzanabilirsinz kizinla beraber mesela
(50 puan) tarafından
deneyeceğim çok teşekkür ederim
0 oy
(4,666 puan) tarafından
2 yıldır esim gece ise gittiginde yalniz kaliyorum ilk zamnlar bnde korkuyordum cok şükür alıstim
(50 puan) tarafından
alışırmıyım ben de acaba.. çok istiyorum ama bir türlü başaramadım
0 oy
(7,118 puan) tarafından

Eşimin nöbeti olduğun da kalıyorum kuzum. 9 yaşına girecek ve 10 aylık 2 prensesim var onlarla kalıyorum.

(50 puan) tarafından
sizin çocuklar büyümüş ses olurlar benim kızımda büyüse rahatlarım belki
0 oy
(123 puan) tarafından
Bende yanlız kalıyorum hemde 24 saat 
(50 puan) tarafından
o neden ki.. 24 saat..
(123 puan) tarafından
Eşim sağlıkçı nöbet sistemiyle çalışıyor paramedik
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Bu hafta 4 12 de 1 de evde oluyor 12 8 vardiyasinda da yanlizim 2 yil oldu alistim ben hangi bigun baskasi gelecekki yanima bitane oglum var 7 bucuk aylik korkmuyorum ben 5.kat ev o yuzden belkide
(4,237 puan) tarafından
Vardiyalari ayniymis esimle ayetel kursimi okur yatarim zamanla alisiyor insan evin apartmansa korkma canm.hangi sehirdesin
(50 puan) tarafından
apartman evet... tekirdağ
(4,237 puan) tarafından
Korkma canim Allahin izniyle bisi olmaz dua et yat
(50 puan) tarafından
çok teşekkür ederim
(4,237 puan) tarafından
Rica ederim.canim♡
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Şuan yalnızım :)
(50 puan) tarafından
şu saatler sıkıntı olmuyo da 12 den sonrası sabah olmuyo..
0 oy
tarafından
Yanlız kalmak zor şuan babam güldeyim çok güzel
(50 puan) tarafından
bende bugün geldim ailemin yanında çok güzeldi ama kaldım yine yalnız
tarafından
Babam komşu olduğu için hiç sıkıntı yook
0 oy
(468 puan) tarafından
Benim eşiminde üç ayrı vardiyası var

1. Gece 11 den sabah 7 ye kadar

2. Sabah 6 dan saat 3 e kadar

3.Öğlenden sonra saat 3 ten akşam 11 kadar... Bildiğin bende hemen hemen her zaman yalnızım evde geceleri uyuyacağım vakit biraz korkuyorum kapıyı iyice kitliyorum.1 yıl olucak evleneli ilk zamanlar gece varyasında bir hafta kaynanmda kalıyordum sonra alıştım artık evde kaldım. 
(50 puan) tarafından
kaynanamda hiç kalamayıyorum kalırsam aileme gidiyorum... çok zor bu vardiya işi..
(468 puan) tarafından
Canım baya olmuş yani nasıl alışamadın pencerelerinde korkuluk var mı? Benim var bide kapıyıda üç yerden kitliyorum.
(50 puan) tarafından
bilmiyorum ki.. normalde de yalnızlık ve gece ile hiç aram yoktu evlenince hepten yalnız kaldım.. zorlanıyorum alışmakta
0 oy
(675 puan) tarafından
Bende yalnız kalıyorum evlendiğimizde eşim göreve gittiği ilk gece biraz tedirgin oldum sonra alıştım çok şükür hiç korkmuyorum hep tek başıma kalıyorum 
(50 puan) tarafından
uyumayı nasıl başarıyorsunuz yalnızken hiç başaramıyorum bu işi
(675 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Bazen zorlanıyorum ama emniyet evimize 5 dk uzakta eşimde polis olduğu için sürekli evin önünde devriye atarlar sanırım o yüzden korkmuyorum bide uyumadan önce bildiğim bütün kısa sureleri okuyup sonra uyumaya çalışırım ışığıda bazen açık bırakıp öyle uyurum
0 oy
tarafından
Alışıyorsun canım alışıyorsun önceden eşim yanimda olmadan uyuyamazdım bile sabaha kadar dönerdim şu an yanlizim yanlız da uyuyabiliyorum sende zaman geçtikçe alisirsin 
(50 puan) tarafından
ayy inşallah ya çok ihtiyacım var çok yıpranıyorum.. bütün gece uyumuyorum sonra gündüz uyuyacak yer arıyorum
tarafından
Korktuğun içinmi uyuyamiyorsun yoksa esin olmadığı için mi
(50 puan) tarafından
başlarda onsuzda uyuyamıyordum.. :-) şimdi sadece korktuğum için..
0 oy
tarafından
Şuan tekim eşim sabaha kadar yok hiç korkmadım 
(50 puan) tarafından
ne mutlu size.. çok ihtiyacım var benimde bu güzel cesaretinize
tarafından
Kapını kilitle oku kuzum çok korkuyorsan antireyi yakta uyu
(50 puan) tarafından
orayı hiç kapatmıyorum hep açıyorum.. tv açık.. ama gün ışıyana kadar uyuyamıyorum
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Kalıyordum ama dün mahalleye saldırdılar çocuğun biri gelip rastgele arabaların giriş kattaki evlerin camlarıni kırdı kocaman bıçak ve demir sopalarla gözümün önünde

bugün cama dahi yaklaşmadim daha kalamam yanlız 
(50 puan) tarafından
uuuvvv derdi neymiş.. üzüldüm sizin adınıza..
(1,790 puan) tarafından
Ne bilim kuzum ya sanırım madde kullanılmıştı belirli bir hedefi yoktu yanı rastgele vurdu kırdı çekti gitti
(50 puan) tarafından
giden mal olsun cana zarar gelmesin..
(1,790 puan) tarafından
Aynen canım Allah esirgesin
0 oy
(434 puan) tarafından
Bende çok korkak bi insandım ama mecbur kaldım etrafımda kimse yoktu ışık açık tv açık yalnız kaliyordum zordu benim için ama artık öyle bi durumumuz yok şükür. 
(50 puan) tarafından
alıştınız mı yoksa yalnız mı kalmıyosunuz.. inşallah bende alışırım
(434 puan) tarafından
Eşim iş değiştirdi o yüzden artık gündüz gidip geliyor ama alisirsin cnm zamanla insan alisiyor benim oturduğun ev çok güvenli değildi o yüzden de çok korkuyordum
0 oy
(610 puan) tarafından
Eşim asker 2 ay eve gelemedi ben tek kaldım ayrıca aileme uzaklığım 14 saat :)
(50 puan) tarafından
halime şükretsem mi.. zor günler olmuştur sizin için
(610 puan) tarafından
Valla şükret canım :D günü birlik olmayınca bir sorun yok uzun süre gttimi kötü:)  ben genellikle eşim nöbetçi olduğumda temizlik yaparım canım çıkar başka bişey yapmam yatar uyurum :) bebeğimle arta kalan vakitlerde bol bol iş :D
(50 puan) tarafından
buda güzel fikir.. yorulunca mecbur uyuyacak gözler.. Rabbim tüm askerlerimizi korusun.. çok teşekkür ederim
0 oy
(6,814 puan) tarafından
Inan o kadar korkak biriydim ki canim 

1 yasinda oglum var o bana nefes oldu resmen onun varligiyla kalabiliyorum
(50 puan) tarafından
kızım büyüse korkmam belki bende.. konuşsa falan daha 4 aylık o uyuynca yine kalıyorum yalnız..
(6,814 puan) tarafından
Canim benim basimdan iyle olaylar gecti ki anlatsam dersin bunkiz nasil kalabiliyor ama ben odanin isigini aciyorum butun kapilarida kapatiyorum iyle yatiyorum sukur rabbime
(50 puan) tarafından
korkunç şeylerse anlatmayın daha çok korkmayım.. :-) çok şükür.. çok geçmiş olsun..
(6,814 puan) tarafından
Anlatmam canim korkmani asla istemem insallh gecen iyi gecer

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 798 göst.
13 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Ayzasl (3,578 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 394 göst.
18 Nisan 2024 Moda kategorisinde Tanszuuu (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 222 göst.
0 oy