+1 oy
1,041 göst.
Diğer kategorisinde (2,379 puan) tarafından
anneme msj attım 1 2gunluk sende kalsak mı yeni de temizlik yapmıssın ama kabul eder misin bizi dedm ..cvbı su cok yoruldum babanda kömürlük yaptı bahceye bende bahcenın örtülerini yıkadım her taraf tertemiz oldu yazmış ..şaka gibi 1 5ay oldu görusmeyeli .. kâh hastayım diye gelmedi kah Esin evde dedi gelmedi korona olma suphesi ile gelmedi snra negatif yinede biraz daha mı gprusmesek dedi .. bende esim bile evde olsa bunaldık hem oda kafasını dinler nobetten cıkup rahat uyur bende yemek hazırlama telasıyla ugrasmam en azından 1ne ben yedirirm 1ne annem demiştim esim oruc tutucak yemek zor yapıyorum bunaldım biraz nefes almak isteniştim ..annem kabul etmedi bende hiç cvp yazmadım .. komsularıyla iftar sahur planı vardır her gun komsularıyla her gun 2 3gunde bizi cekiversin kızım 2yasında digeri 7aylık 2.5senedir hiç kalem olmadı onlara kendim baktım arada geldi yemek yapmaya ama hep serbest bıraktım annemi bunaltmadm komsularyla her gun cay börek yemek yerler smdi biz gidersek takılamaz 

25 Cevaplar

+5 oy
(3,062 puan) tarafından
Annen açıkça istemediğini belli etmiş. Ben olsam ısrar etmem. Hatta ısrar edip çağırmadığı sürece de gitmezdim. Ama yine de arada arar hâl hatır sorardım. İçten içe de kırılırdım. Torunları gelecek evladı gelecek sonuçta evin dağılmasını dert etmemesi lazım bana göre. Sonuçta dağılanı bir taraftan toplarsın nolcak ki. Torunlarının bu zamanı bir daha geri gelmeyecek. Şimdi istemez biraz büyüyüp akıllandıklarında da o gelin der ama bu sefer de çocukların düşkünlüğü olmadığı için gitmek istemez. Kendi fikrim öyle kuru kuruya torun seviyoruz demekle olmuyor. Yeri geldiğinde elini taşın altına koymaları lazım. Gerek maddi gerek manevi olarak. 
(2,379 puan) tarafından
aynen aynen. işte anlatmak istediğim bu bana diyolar ya kımseye güvenerek yapmadık bakmak zorundasın isteniyor zorlama falan diye ..anlatmak istedim bu annem hep böyle degısık takıntıları var herkes oturuyor diye örtü yıkar 10dk bile otursalar canta tepelerde gezerse kızar ..annemde zaten rahat edemiyormki yoruldum iki lafından biri yoruldum sinirli hareketler  yani 2 3 saatkigine tahammulu yok gititgmiz zamanda hadi gidin uykusunu evde uyusun böyle diyen bir tip 2 3gun cekecek ya cok degıl ayrıca annemle birlikte bende kosturuyorum ve belim dogrulmuyor yemeklerinide yedirmek istemiyor kucuk durmazsa mecburıyytten yediriyor  .. herşeyi bende annem yorulmasın die peslerinde kosuyorum öyle dagıtıpta söz dinleyen bi cocuk kaplarla oynuyor biraz örtüleri cekiyor özledim diyor görüntülü arıyor özleyen insan torunlarına dayanamaz mı  bi kac gun u bırak saat bile dayanamıyor wlla cnm cok skldı eve malzeme aldırmadım esime annemde yeriz die smdi haftanın ortası ararsa olmaz esim de kıyma almıs kadın borc ödüyor yazık yemeklik malzeme alırız annende kalırız die ben ne diyin smdi ona.  evet torunların bu zamanı bidaha gelmicek .. buyuyunce de anneannem yakın gelmedi babannem uzaklıgı bahane etti gelmedi diyecekler ..kuru kuruya seviyor wlla tasın altına kımse elını koymaz corap alır toka alır paso ..tavır yapıp msj atmaymmı iyi anne gelmeyiz die ..ya baskalarn anneannesi babannesi ölür torun die ..annem anlatyr gıcık gıcık hep kocasına yaptırrmıs kocası bakarmıs bebelere su kızın kaynanasnda yerlermiş der ..kocana baktır der sacma sacma e bende annemde yemek istiyrm cok. mu sey istyrm
(3,062 puan) tarafından
Kadının içinde yok demekki canım. Bence hiç bişey deme. Madem o istemiyor sende mesafeni koy. Bunu ilk kez yapmıyor madem. Sende bahane uydur aradığında işim var de kısa görüştür çocukları. Gelmek isterse ev çok dağınık rahat eder misin bilemem de. Öyle kuru kuruya sevecekse sevmesin daha iyi. Tamam kimseye güvenip doğurmuyoruz da onlar da o zaman anneanne babaanne dede olarak çocuklarımızda hiç bir hakkı olmasın o zaman. Biz nasıl anneysek onlar da bizim annemiz. Annelik babalık 3 5 yıllık bir mevzu mu sadece. İlerde yaşlanıp bakıma muhtaç olunca nolcak gelip sizde kalmayacak mi. Torunundan bir bardak su istemeyecek mi. Bugün istemediği torunun yüzüne o zaman nasıl bakacak. Aile bağı çok farklı bişey bence. Bugün bize yarın onlara. Kim ne ekerse onu biçer. Yıllar sonra torunlarım kapımı çalmıyor. Çocuklarım evime gelmiyor diye ağlayacak.
(2,379 puan) tarafından
öyle içinde yok komsularıyşa gezip kapı onunde cay lahve içmek istiyor hiç torun bakmk ıstemyr ilerisinn hesabını güdüyor bana sen işe baslayncada kaynanan gelmezse bakcam .. okulları olacak bana gelecekler diye en güzel zamanları kacırıyor esim cok kızıyor kactıgına annemin haklıda adam oraya alosvers yapsrz yemekelrmzi annen yaparsa kadına yuk olmayalım diyo yemeginide biz yediroyrz esim varken yemek yedirmez esime  yüklenir tmm sürekli görssek haklı ama cok cok arada görüsuyorz ıkı cocukla esimde oruc ne var sende yiyversek demi  ama komsularıyla gorusemez biz gidersek ..tmm yatıyada kalmayalım yitip gidelm yok ona da tahammulu yok oyuzden anneme hak verenler yanılıyor bence ha surklı basına eksısem kadın dunlensın derm bebeleri ona atıp gezsem uzansam ..annemde de evdeki gibi asırı yoruluyorumki .. evet ilk kez yapmıyor dediklerini yapmaya calscm göruntulu arar kısa tutar zaten msjlasmaya acele eder baskasyla yada telefon edecek olur dizim var maske yapcm der.. bende göruntulu aradgnda teli acmayım biraz ozmn dmi kırıldım demeyn tavır yapmayım yemege cagırdıgndada gelmem mi deym .zaten annem cok degıstı anneanne olarak dede olarak uzaktan seviyolar annem esim varken ilgilenmez pesınde kosmaz babası kos kos der cok ılgınc deglmi annem güya cok cok seviyor öluyor cocuk dusse agzıma eder hırka yelek giydir nasıl düşürürsün der yani uzaktan cok suskun anneanne kıyamayan anneanne dusun ablam geldignde benı bahceye cagırır snrası yok esim sabahcyken cok bunalyrm ozmn gelmek ister bak annemin planı öyledir kesin ay cok gıcık kapıyorum yenn ederm cok snirlendm  esim anneme bırakacaktı canta hazırlayıp rezilde ediyor beni saolsn ..annem Aglar ve ınsanın agzınada eder tavır yapar küser emin ol öyle yapar cirkeflige bagla r kücük bebegim var zor drumdaym kımse yaklasmak istemyr buyuyuncede herkes gelecek dedgn gbi torunlar yaklasmck bana annem diyro bişey alınca anneannesi aldı de teyzesi aldı de die
(3,062 puan) tarafından
Sende surat asmadan mesafeni koy canım. Anne hak verenlere de aldırma. Sen anneysen o da anne. Sana destek olmalı. Anne hak verenlere bebeğimi anneannesine babaannesine göstermek istemiyorum deyince de anneanne babaanne torunlarını görmek hakkı derler. Torun sevgisini bebeğin keyfi yerindeyken iki dakika kucağına alıp sevmek sanıyor onlar. Sabret elbette bugünler geçecek o çocuklar büyüyecek. Annen kendisi kaybeder. İnan bana bu yaşlarda kim daha çok ilgilenirse çocuklar ona düşkün oluyor. Bize de babaannem hiç bakmamış. Annem hem tarlada iş yapmış hem 3 çocuğa birden bakmış. Sabahlara kadar elinde çamaşır yıkayıp  sabah tarlaya gidermiş. Bizi de yanında götürürmüş. Babaannem hiç yardımcı olmamış. Zaten küçüklüğümde babaannemle bir tek oyun oynadığım anım bile yok. Sonuç şimdi yüzüne bile bakmıyorm. Bebeğim 3 aylık oldu babaannemin köyüne kadar gittim kardeşlerimi gördüm geldim onun kapısını bile çalmadım. Sitem ediyordur ama etsin. Benim üzerimde ne hakkı var ki halini hatrını sorayım.
-Reklam-
+2 oy
(1,343 puan) tarafından
Kabul etmek zorunda değil kadın yorulmuş hastalık var oturun evinizde allah aşkına annen de olsa rahatsızlık veremez kimse kimseye bir buçuk ay görmemişsin ne var çokta değil ben senede iki kez görsem yeter geri koşa koşa evime geliyorum valla sizler iyi rahat ediyorsunuz başkasının evinde
(558 puan) tarafından
Kızlar bu kadar acımasız olmayın.Herkes sizin gibi anneye sevgiye sahip olmayabilir.Değerini bilin.
(1,343 puan) tarafından
Sizlerde böyle tipler olduğunuz için savunmanız normal :) 7/24 anne evinde olan evlenmeseymiş keşke sizin gibi tiplerin ev yaşamlarını tahmin edebiliyorum evde bile olsa insan boş olmuyor boş boş oturalım değil mi yüzsüzlüğü hiç sevmem herkes evini yerini bilecek.
tarafından
Ne alakasi var alismissinn soncta ailen cok fazla deger veriyorsun senide seviyolsr vallla 1 gun degil 1 gece gecirsek oglen gelsem hemen cok ozleidm der.... beni gectim torununu yani torun bu arkadaşa lafim yok ama senin yaptığın cok itici .. kimse kusura bakmasin ailenle sorunu baskasina bu sekilde iletemesin

Cok pis fena var anmemin evinde gözüm geliyorum birde buraya yardim ediyrum temizliğine okadar
(7,225 puan) tarafından
Canım seni mutsuzlugunla baş basa bırakıyorum sabah evimi sildim süpürdm yemeğimi yaptım sevgili anacugumun evine gittim kocamda Allah razı olsun iş dönüşü aldı evimize geldik yemigimizi yedik şimdi de keyif çayı eşliğinde sana son yanitimi veriyorum :)  çok şükür doğduğum yerinde doyduğum yerinde hakkını vererim rabbim kocaman gönül vermiş güç kuvvet vermis her şeye yetişebiliyorum . Hayatta iken ana baba kıymeti bilmeyende dönsün kendine yansın yarın öbür gün evladını özlediğinde de gelme otur boş evde dersin ..
tarafından
+1+1+2 hatta aynen öyle mesela benim annemden babamdan baska kimsem yok kardesum hic bir seyim yok onlar bişey olsa be yaparım diye düşünüyorum...
Esmde de allah razi olsun ama kimse annemin babamjn yerini alamaz.
Allahima bin şükür kocamda cok anlayisli adam benden daha düşünüyor onlara bisey olsa beni nasil zapdedexehini ileride napıcagimi...

ALLAhim basimdan eksik etmesin her gittigimde doya doya öpüyorum seviyorum onlari sukur allahima diyorum
+1 oy
(7,225 puan) tarafından
Herkes annene hak vermiş ama annen bence sonuna kadar haksız ne demek kafa dinlemek kac aya bir kafa dinlenir ki ? Biz her hafta toplaniriz annemin on torunu var akşama kadar kafası şişiyor ilaç alıyor yeri geliyor ama aramızdan birisi eksik olsun çok üzülüyor... Annene kirilmakta haklısın ona nazın gecmeyecekte kime geçecek bilemedim ki sanki çocuklarını mi büyütsn demissin
(2,379 puan) tarafından
aynen bende sasırdım anneme hak vernelerine. anneme gittgmizde ve bahce evine gttgimzde annem bebelere elini hiç sürmez ki alt alırsa babası yedirsin yemegini der yedirmeynce bahane bulur tembel der esime anneme gitsek ben bebekern pesınde kostururm ..sanki 1ay annemdeyiz 2gun dayanacak amnme bana geldgınde de mutfaktan ckmıyprki aksama kadar yemek yapıyor yoruldum diyor bana geldgınde bebeleri üstüne atsam da kafası goturmese kusura bakmada torunu yanı kafası goturmedgı zamanda olacak ..ne guzel ya ablam geldgınde benle görusmek ister cnku ablam bebelere dayanamaz özledim der 5hafta oldu görmeyeli ve hep bahane kendisinin msjatacagna yavrum ilk iftaara gelin die su hale bak annem komsularndan etkileniyor bi kadını örnek verir hep torunlarına bakmaz kafam göturnuyor diye evde maskeler yapar kendine der ..kızın zor drumda dusmannmym bide ben huzurlu oluyum rahat edeym sana gelsem de otrmuyormki zaten
0 oy
tarafından
Boşver üzülme belki gerçekten yorgundur o yüzden öyle yapıyordur sinirleri bozuktur sana söyleyemiyordur yoksa anne neden evladını görmek istemesin ki üzme kendini bebeklerin hiseder üzüldüğünü bak
(2,379 puan) tarafından
etkiler annemi haklı gpruyor herkes bence degıl torununa bi kac saat dayanamcksa ve bi kac aydır görnuyorsa kızarımda uyku anneme atmakta isterm kusura bakmasın yok oyle her gun komsularıyşa keyif 2gunde cekecek bizi
tarafından
Evlattan daha çok sevilir torun sen bakma onlara biraz zaman sonra git
(2,379 puan) tarafından
öyle yapcam. ablam gibi yüzsüzlük yapıp anmenkalcaö sende bunaldm banane diyecm ben annemi düşündükce p benındusunmuyor esim gecedeyken kalaym demstm bugun gececi
(2,379 puan) tarafından
smdi msjattm bahceden aksam mı dönersiniz die evet yazmıs tmm gelmem dedim .. kalmaya mı diyorsun gel sana birşey mi dedik  bi alemsin gel cay içiyoruz smdi burda yazmıs ..bende yok dedim torunların cok sansız anneane de babannede istemiyor onları onların adına üzüldüm doguya gitcem size 1.5ay görusmeden yetiyorsa 2 3ayda yeter wlla ben ciddiyim iki üc ay görüşmeyelim dedm
tarafından
Alınganlık yapıyorsun gitttt bacımm annen o senin torun evlattan daha tatlı olur
0 oy
(402 puan) tarafından
Canım yanlış anlama.ama yaşlılar bebek sesi götüremeyebiliyor.bizler kimseye güvenerek aile kurup bebek yapmıyoruz.onlardan geçti.hak da veriyorum.yeri geliyor ben bile ses götüremiyorum.
(2,379 puan) tarafından
cnm öyle kafası goturmuyor gidinceye annemde mutlu olmuyorum üzüyor takıntılı halleriyle ama sırf yemek telası ve biraz göçü ona atmak istiyrm hep bahanesi var bize gelecegi zaman 1.5 as y oldu kacıyor bizden komsularıyla her gun oturur bana bunu demeyn Allh askına hep böyle hep 2 3aaat bile tahammulu yok ben anneme katlanrdm zor drumda olsa okadar geziyor tozuyor 2 3saatloge katlanamyr
0 oy
(4,858 puan) tarafından
Kadında kafasını dinlemek istiyor demekki ben çocuk bakma yaşını geçtim sıra sende ben nasıl büyüttüm sende büyüt demej istemiş bı nevi benim annemde yüzüme karşı söyler çocuk mocuk bırakmayın bana ben kafamı dinlicem çocuk sesi kafam almıyor falan der yani ama hiçte takmıyorum kadin haklı iki kız çocuğunu tek başına büyüttü ne diyeyim kadina
(2,379 puan) tarafından
ee öyle deynce kırılmıyormusın bırakıyormuusn yinede annene .esin kızmıyor mu ..tmm hak veriyorum ama benm annem öyle acıkca diyemiyor işte hep böyle bahane işte ..tmm ben 2.5sene anneme baktrmadm ki zaten ara ara geldi yemek yaptı gtti .. 2 3gun ramazanda rahat etmek istedim herkes annesine kaynanasnda gidiyor cok mu sey istiyrm
(4,858 puan) tarafından
Sende bı yönden haklısın canım kırmak istemiyorum seni sonuçta annenden bı şekilde destek bekliyorsun ama annnen yanaşmak istemiyor yada annen ile açıkça konuş anne neden böyle yapıyorsun falan diye . Ben anneme hastane işi olursa bırakıyorum yada gelir benim evimde bakar annem aşırı titiz birisi yere birşey dökülse komple evi temizler . Eşim kizmiyor öyle bı hakkı yok benim annem oğluma yemekte yedirir bezinide alır üstünde değiştirir ama kaynanamda bu güne kadar öyle birşey görmedim eline verir ekmeği evin içinde gezdirir çocuk doydu olur bı kere hastaneye gitti m ikinciye gebeyim kontrol için gitmiştim oğlum kakasını yapmış sırtına kadar çıkmış onu bile almamış düşün yani zaten memleketteler bende başka sehirdeyim acil işim olmadığı sürece bırakmıyorum kimseye
(2,379 puan) tarafından
benm kaynanamda iyi bakmaz zıbınla yazın dısarı cıkardıgı gibi.   altını fln alır ama öyle cili cıkıp tadacak sejilde bıraksa bende kızarrım ..calısmasam kmseye baktırmak istemem annemle zıtlasıyoruz bakma seyimiz farklı ..wlla dedgn gbi bırakmcksn ama işte kırk yılda bi gitmek istemstm
(4,858 puan) tarafından
İçinde uhde kalmasın ara şimdi anneni anne neden böyle yapıyorsun üzülüyorum senin desteğine ihtiyacim var falan de rahat ve sakince konuş
(2,379 puan) tarafından
bahcedeyms temizlemiş bahceyi naparsa yapsın ösjatmadm zaten anlasın kırıldgımı
0 oy
tarafından
Bende olsam kırılırdımm 
(2,379 puan) tarafından
belli edeymmi sence hep bu tavırlarda cnm gelcem ama hastalandım gelcm ama esim evdeyms gelcem ama kovıd varsa negatif çıktı napym gelymmi korkuyorm ama tekrar gelcem ama benm bogazlar yine doldu hep böyle
0 oy
tarafından
Belkide evine gidince kızın etrafı çok dağıtıyor sende dikkat etmiyorsun annende bu yüzden istememiş olabilir 1 2 gün içinde ev savaş meydanına dönüyorsa annen de temiz biriyse dağınıklığı tahammülü yoksa istememiş olabilir biraz kendinden bilmelisin hani benle alakalı mı diye 
(2,379 puan) tarafından
kızım etrafı dagıtıyor ben hep pesindeym annem yprulmasn die yemegı bile ben yedirrn ama bukadar zöaam yuk olmamısım kusura bakmasnda biraz sıkıya gelsin torunu o tabi dagıtcak temizlik takıntısı var zaten kım gelirse gelsin örtü yıkar gidince deli gbi i. . annem asırı temiz titiz gereksiz yani kendi evim gibi müsade vermem dagtmasna ama ynede csgırablrdi
tarafından
Sorunun cevabını kendin verdin ama kimse senin çoçugunun dağınıklığı ile uğraşmaya mecburiyeti yok bazı insanlar temizlik konusunda gerçekten takıntılı oluyor sen onu davet et gelsin sana dinlendirsin seni olmaz mı
(2,379 puan) tarafından
gelmiyor ki cnm annem herseyde titiz bukadarı fazla kmse cekemez onu bu haliyle öyle dagıtıpta evdeki kadar fırsat vermiyorum herzamankş hali ki her cocugun yaptıgı seylerı yapıyor oyle asırı degıl
0 oy
(10,647 puan) tarafından
Kadın yorgunum istemiyorum demiş. İstememe hakkı var bence. 
(2,379 puan) tarafından
ama hep istemiyor anlattıklarını okumadnz sanrm
(10,647 puan) tarafından
Okudum olabilir hep istemıyor da olabilir. Bence sen kendine dönüp hep istemıyor ben niye geleyim diyorum diye sormalısın. Herkes aynı karaktere sahip olamaz diğer anne ya da kaynanalar ile kıyaslama kendinde olanı senin annen de böyle demek kafası çekmiyor asla çocuk sesini ve çocuğu doğuran baksın mantığı ile hareket edıyor
(2,379 puan) tarafından
öyle demek ki o üzülmüyor benm zor srumda olmamı torunlarını görememeyi bende üzülmcm 1.5ay oldu nezmn görecekse bende o cagırdıgnda gitmicem ozmn görecek bendeki bu anne evet kıyaslama yaptılca mutsuz oluyorum
0 oy
tarafından
Sasirdim valla istememis belli zorlama sende bosver bende anneme gidemiyorum koronadan ama cok istiyorlar ordan geliyorum qnnem agliyo evim bombos oldu evime ates bıraktınız ben ne yapcam diye surekli her hafta giderdim qma koronadan 2 ayda 1 gidiyorum 
(2,379 puan) tarafından
ya sureklo gıtsek bebelerle kafayı yer herld annem cok degıstı cok gıcıklastı sasırmakta haklısınıx annem komsularıyla yiyip içip kafası rahat olsun rahat dizi izlesin istiyor işte kızı zor drumda ne var gelsek yemegini yesek bi kac gun kalsam 1.5ay oldu görmedin ya özledim cok dıyor yalancı senun annenın rahatı torunlarının onune gecmemiş bak ne güzel cagırıyor benm annem kacma pesınde burdakuler bakmak zorundasın bebeye diyolar ama postumu tam okumamıslar
tarafından
Ben burdakilerini bilmem anlamam anlamakta istemem Rabbim annene merhamet vicdan versin torun baldan tatlıdır der annem gidince doyamazsın hep üzülür kızarım derki senin olunca anlarsın diye valla benim annemde kaynanamda asiri duskun sagolsunlar insaAllah düzelir ama oluru yoksa kendini üzme bosver
(2,379 puan) tarafından
yok anmem bebek olduktan snra böyle bana gelir of yoruldum  biraz dinleneym der sanki bebelerin pesınde 2.5senedir beni yanlız bırakmayıp kosuyormus gibi hareketler ..annemde görünce yemegini hazırlar önüme yedir diye getirir ama o asırı duskunlguu göremyrm anca lafta wlla kırıldgmı belli mi etsem napsam ben cok taktm kafaya esimde malzeme oraya alırız dio annene göcu atalım ya kendi anneme diyo cnku cocuklarşa bunalyrz banane düskün degl 7ay görmedi kendi bacagnn derdinde ..
tarafından
Valla canim belli et annen o senin yani soyle genede oyle derse fazla ustune gitmeye gerek yok daha şimdiden kafaya taktıktan orda surat aştığında daha kotu olursun benim kaynanam asiri keyifcidir cok hizmet bekler perisan olurum o buraya gelince veya ben gidince ama annem herseyim gelir evimde durmaz ben oraya giderim cocuklarimdan haberim olmaz derim oyle kolay değil madem ozledin yedir icin alt degistir tuvalate götür diye güler:)
0 oy
(14,011 puan) tarafından
Belkide artık çocuk sesi duymak yorulmak falan istemiyordur. Kimi insan sever ama kimisi sevmez. Zorlama bence. 
(2,379 puan) tarafından
annem kusura bakmayın da hiç hkalı degıl 1.5ay görmedi her gun birkiktryiz sanki tavır yapmadım zaten msjda atmadm
(14,011 puan) tarafından
Anne hakli demedim zaten ama istemiyorsa zorlamak seni üzer. Ben öyle kadınlar gördümki kendi çocuklarina bile tahammülü yok o yüzden annene de şaşırmıyorum.
(2,379 puan) tarafından
evet banada tahammulu yok annemin benle hep itilir hakaret eder gidince de azar bagırır rahat edemem ama annem rahat takılıp ıstemyr y abiraz da o bunalan diyorm bende
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Cidde  bi yaştan sonra çocuğa tahammül sınırları kalmıyor bir iki sevip bırakma yetiyor bebek aşkları yok sese tahammül yok. Hak veriyorum ben biraz o yüzden davet etmedikleri sürece gitmemeye çalışıyorum tek çocuk 5 yaş olmasına rağmen. Mesela ablamın 2 çocuğu var yatılı kalmak isteyince belli ediyorlar söylüyorlar istemediklerini. Zar zor gücüyle temizlik yapmış kirlenmesin istiyor belli günü birlik bi çay iç kalk canım çok sıkılınca 
0 oy
(2,379 puan) tarafından
anneme atarlandım torunların sansız iki tarafta istemiyor die kocan bıkere bile aramadı hastalandım diyo korona test yaptı negatif herzmn hastaym dedigi için esiminde aramak aklına gelmedi 
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Çok kırılırdım yani bana tuhaf değil normalde nasılsın annenle ?
(2,379 puan) tarafından
tuhaf d mi annem cok düşkün müş gibi yapıp bu hallerde smdi aglayarak annem msj atıyorum size yorumlarınızı 2saat görmek yetiyor evinede kabul etmysn kızlarım cok sansız die kafan göturmuyor hep bahane buluyosn 2wy görmemek yetiyor size oyuzden cok ciddyim 2 3ay DHA gorusmeyelım dedm bahcede 2saaat görmek yetiyor size kalacam deyince aklın cıktı dedm yeter artıık 2sene tut tut kendimi .. bana ne yazmıs okadar hastalandım kocan bıkere aramadı die kocamın derdi basından askın annesi ışe bile görusmuyo aramıo bebelerden bunaldık bide sordugunda annem hastaymış gelemedi bize dedim noraml grip sanıo korona testi verdi dedm ama bunun neresinş wrayacak
(1,845 puan) tarafından
Haklısın sen yani eşine kızmışsada bunu eşine belli etse yada seninle güzel bir şekilde konuşsa daha mantıklı başımın üstünde yerin var diyip evine alsaydı ondan sonra alındığı bir şey söyleseydi en basitii yani karışık bı durum sen de kendini üzme boşver eşine çocuklarına sarıl herşey geçer
0 oy
(12,503 puan) tarafından
Annen gerçekten çok ayıp etmiş 
0 oy
tarafından
Valla hep demişler artık yoruluyor kendine vakit ayırmak istiyor çocuklarla uğraşamaz falan filan ama annen haksız canm . Ne kadar yaşlanırsa yaşlansın bi insanın içinde evlat sevgisi ve torun sevgisi varsa gelmenizi onun istemesi lazım .  1.5 Ay gitmemissin kızım gelin özledim goreyim sizi demesi lazım . 2 3 gün kalacaksınız yani ne olacak . Ölmez kimse .. yorgunum demesin yani . Zaten sık sık gitmiyorsunuz.

Sen de gitme canm boşver . Mesafeni koy görüntülü arayınca da açma özlesin çok ozlemisse gelsin görsün sizi ya da çağırsın bu kadar basit 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Yorumlara baktimda anneni hakli cikarmislar ama o bi ananeyde kusura bakmasjnlar iki gunde cekiversn dibine kadar haksiz bnce gitme kuzum sende bisver hele bebelerin buyuyuo azda arsz olurlarsa hic istemezlr hic sigamssn 
0 oy
(558 puan) tarafından
Haklı haksız meselesi değil bu.Ben olsam ben de kırılırım.Senin annen böyle işte belki kendi ailesinden böyle gördü.Yapacak birşey yok sende koy mesefeni seni istemeyeni sen de isteme boşver 
(2,379 puan) tarafından
ıstemyr gercekten sözde torunlarına ölür ya 2 3saatcik sabrı yok gidelm atarlanır  ayak üstü yoruluyorm der yavruların cok tsrlı der öper koklar ama bunalıverr hemen gidin hadi bunaldı bebe der bkere bayramda korona yoktu tek cocukluyum daha bır bagırıyor herkeson ıcınde gidinnnn die cıglık atıyo baska kızlar olsa bebeleri durmaynca gider siz safsnz malsınız die ablamla korkumuzdan gttik enıstemn yanında fln görmen lazm ..
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ben olsam cok kırılırım annene gıtmıcen de kime gıdcen. Kıme derdini anlatcan. Yani seni suclamıs herkeste  bence haklısın. Annenin evi senin evin gbı olmalı mesaj bile atmadan gıdebılmelısın. Ben anneme yakın otruom gece gunduz yanlarındayım Baska kimsem yok ki onada gitmesem patlarım
(2,379 puan) tarafından
bak bende yakınım ama annem hep ben yoruluyorm birazda kaynanan yorulsn diye iddialarda benim damarıma basıp küstürecek gidip gelmicem onu istiyor wlla  ..demi msj atamadan gidemyrm takıntılı kadına ustun temız mı montu as falan .. ben benm evimde istemedgm seyler yapıyor onu alıp biyere koyuyor esyayı benum ıstedgm sekılde yemek vs sofra hazırlamyr anneme diklenmyrm ama o bana hakaret beceriksizsn diyor .. aynen ben anneme analtrdm herseyimi derdimi oda anlamcksa bana böyle alıntı yaratıp uzuecekse gorusmem gitmem anne diye kapısınk calmam ozmn komsularyla rahat rahat oturr .. suclayanlar ya böyle drumla karsılasmadı yada empati kuramıolr sey dusunyolar her zön gorusutugumuzu oyuzden bunalmstr diyor ama 2hdtada bir görsrz
(1,037 puan) tarafından
Ya tabıkı ıstedıgın zaman gitmen gerekir yabancıdan ne farkı kalır eger haberli gidecekseniz cocuklardagıtır torunları sonucta valla ben kafama eser sabah kahvesine giderim canım ister kalırım bebegımı ona bırakır ise giderim o olmazsa ben ne yaparım. Sacmalıo annen bence hıc arama sorma kendi arasın ozlesın torunlarını bole davranıo sa gitme konusma bısure yada alındığını sole annene
0 oy
(2,379 puan) tarafından
linc yemeye geldim :))))) 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,274 göst.
14 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 185 göst.
8 Eylül 2023 Aile kategorisinde beyzademir_18 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 649 göst.